Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da

Cevap: Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da

Ulan turu atlayamazsanız çok söverim size! Atlayın şu turu.. Bu sene biz şampiyonuz ve şampiyonlar liginde direkt olarak gitmek istiyoruz.. Yani kendi menfaatlerimizi düşünüyoruz.. Siz bizim ŞL'ye direkt olarak katılmamızı sağlayan bir aracı olacaksınız sadece.. Bu arada holoholocu tirabzonsipor tarafı gece 12den sonra yorum yapsın pls.

Bordo mavi diye saçma tezahuratlarını mı yapacak bu laz uşakları.52 bin kişi stadı nasıl doldururmuş da nasıl taraftarlık yapılırmış göstereceklermiş bize :) Az gülmüyorum lan şu Trabzonsporlulara.Bordo-mavi-şampiyon-trabzon tezahuratını yapamayan adamlar bize taraftarlık öğretecekmiş :)

Anlamiyorum, anlayamıyorum, anlamak istemiyorum... Yakıştıramadım ÜNAL başkan. Misilleme olarak BARIŞ ÖZBEK'i aldılar buna nasıl izin verirsiniz :(

bakin adamlar forumlarda ne yazmaya baslamislar; adamlar resmen stadi üstlenecekler anasini satayim

Avrupa Liginde Sevilla , Atletico , Roma , PSG , Tottenham , Celtic , Schalke , Braga , Fulham , Lazio , Rangers eşleşirsek

Avrupa Ligi maçlarını da TT Arenada oynayalım.

Malum borcumuz gercekten cok ama görünene göre karsiligi var. Ama atiyorum Kulüp finansal anlamda darbogaza girerse diyelim, bunun üstesinden gelecek secenekler

a) Oyuncu satisindan gelecek gelir

b) 2-3 sezon boyunca pahali transfer yapilmayacak (Tavan ücretleri minimize edilecek)

c) Trabzonspor taraftari arasinda para toplanilacak

d) ..............

e) Avrupa ligi maclari TT Arena´da yapilacak

Hangisini tercih edersiniz?

ulan adamlar sampiyonlugu bile bizim statta kutlamak istiyorlar

şampiyonluk kutlaması zaten bi ayağıda istanbulda olacak %99.9 emin konuşuyorum.tt arena veya olimpiyat stadında.

biriside sunu yazmis dikkatimi cekti dogrudur yanlistir bilemem

bjk ye de başvurmuşuz ama bjk kira istemis gs kira istememis

İzin verildiyse yönetim gözümden düşmüştür.Şu stadın Galatasaray'ın stadı olduğunu hissettirmek bukadar mı zor?Tek saf biziz yemin ediyorum Galatasaray taraftarı olimpiyata layık ama yeri gelince.Yazıklar olsun lan.

bakin adamlar forumlarda ne yazmaya baslamislar; adamlar resmen stadi üstlenecekler anasini satayim

ulan adamlar sampiyonlugu bile bizim statta kutlamak istiyorlar

biriside sunu yazmis dikkatimi cekti dogrudur yanlistir bilemem

adamlar istanbuluda arenayida iyice sahiplendiler, sonra anti istanbul ayaklarina yatiyorlar

Galatasaray taraftarı yine sınıfta kalmıştır.

Fenerbahçe yönetimi şuan aynısını yapsaydı, yani stadını Trabzonspor'a verseydi, şuan en az 5-6.000 Fener'li kombinesini iptal ederdi. Yazık bizim taraftar kabullenmiş üstüne bir de, ne var bunda diyor.

Bu statda ilk resmi avrupa maçını ts yapmış olacak ve stadın tarihine geçecekler. Olmadı bu. İyiki bi sene avrupaya katılamadık sanki tarihimizde avrupa görmemişiz gibi itin köpeğin diline düştük, stat avrupa görsün sayemizde diye eğleniyo zavallı ts liler. Ünal Aysal da tutturmuş bi fair play diye Canaydın gibi. Nefret ettim artık bizim bu fair play hastalığımızdan

Fenerbahçe yönetimi şuan aynısını yapsaydı, yani stadını Trabzonspor'a verseydi, şuan en az 5-6.000 Fener'li kombinesini iptal ederdi. Yazık bizim taraftar kabullenmiş üstüne bir de, ne var bunda diyor.

Bu işte abi bunu anlatmaya çalışıyorum.

Yahu bizim stadımızda ilk avrupa maçını başka bir takım oynayacak bu nasıl kimseyi rahatsız etmez?En ağır tepkiler verilip kabul edilmemeliydi bu teklif.

Kesinlikle en fazla taraftara sahip olmamız bir anlam ifade etmiyor en etkin taraftar olmadığımız kesin.

aynen katılıyorum. kuzu gibiyiz resmen, sadece kabulleniyoruz ve kendimizi kandırıyoruz. olaylara tepki vermekte sıfırız. hiç bi etkinliğimiz ve yaptırımımız olmadı hiç yönetime veya medyaya

herkez kötümser bakıyo arkadaşlar sonuçta Türkiye'ti temsil eden bi Türk takımı var hatta Anadolu takımı 1 maç yapacaklar ne olacak

Tepkileri anlıyorum aslında bende pek istemiyorum stadın kullanılmasını ama ,

trbzonluların ne yazdıklarını pek sallamamak lazım çünkü bizim rakibimiz trabzon değildir hiç bir zaman olamazda , ilk avrupa maçının olması önemli tarihe geçer tabi ama inanın bizim arka arkaya şampiyonluklarımız geldiğinde avrupada başarılar geldiğinde bu sadece tarihte bir not olarak yerini alır , trabzon gibi klüplerede kendilerini avutacak bir laf salatalığı yaratır sadece ,

ayrıca daha 2.5 ay önce bunların başkanları bizimle ilişkilerini dondurmuşlardı , 2.5 ay sonra resmi sitelerinden bizim kıçımızı yalayan bir klüpçük haline gelmeleri dahi önemlidir ,

Saygılar.

Düne kadar bizle ilişkilerini dondurduğunu söyleyen Trabzonspor yönetimi sırf bu maçtan 5 milyon liranın üzerinde para kazanacak.Buyrun bir de buradan yakın.

kira alsaydık bari

o değilde neden olimpiyatta oynamıyolar bilen varmı?

Bizim yönetim yine çok büyük davrandı ya daha geçen ay bu kulübün başkanı Selçuk transferi için demediğini bırakmamıştı Galatasaraya :sopa:

Üst Alt