Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da

Cevap: Bilbao İle Rövanş Maçı TT Arena’da

Umarim kaybederler ve stada buyuk bir zarar verirler, obur turlu bizim yonetim akillanmaz.

kira alsaydık bari

o değilde neden olimpiyatta oynamıyolar bilen varmı?

Ulaşım sorunu , Trübünlerin uzaklığı kısacası iyi bir atmosfer oluşturamamaları gibi bir sepep olabilir.TT Arena'da Dünyanın sayılı statlarından biri olduğu için ve akustik , trübünlerin sahaya yakınlığı falan derken hemen konuverdiler bizim stada :sopa:

Ulaşım sorunu , Trübünlerin uzaklığı kısacası iyi bir atmosfer oluşturamamaları gibi bir sepep olabilir.TT Arena'da Dünyanın sayılı statlarından biri olduğu için ve akustik , trübünlerin sahaya yakınlığı falan derken hemen konuverdiler bizim stada :sopa:

biz o kadar lig maçını şampiyonlar ligi maçını boşuna oynadık olimpiyatta. tabi ozaman tribünler sahaya yakındı ulaşım iyiydi...

Düne kadar bizle ilişkilerini dondurduğunu söyleyen Trabzonspor yönetimi sırf bu maçtan 5 milyon liranın üzerinde para kazanacak.Buyrun bir de buradan yakın.

Bence biraz zor bunun için ortalama bilet fiyatının 100 TL olması lazım ki bu adamlar 30TL yi dahi fazla bulmakta , benfica maçında stadın çoğu kaçaktı yani biletsizdi trabzon yönetiminin bir derdide bu zaten ALİ SAMİ YEN spor kompleksinde bu tip bir kaçak sorunu yaşamayacaklar , esas amaçları para kazanmak bunun içinde bilet fiyatları tahminim epey tuzlu olacaktır , bilbaodan gelecek sonuç ne olursa olsun yine tahminim 30-40bin civarı seyirci gelecektir ,

baştada dediğim gibi bunlar 30u bile fazla bulmaktalar 100 gibi rakamdan satılacak biletler kıyameti kopartacaktır , şahsen ne dolduracaklarına inanıyorum nede 5 milyon gibi hasılata , zaten bunun yarısı bile trabzon gibi bir klübün yönetimini " deli " edecektir ,

işin birde bizim kazancımız tarafı var oda stad içindeki büfe , kafeterya vs. gibi yerlerden gelecek ve bize kalacak hasılat , birde Ramazanda olduğumuzu unutmayın o saatlerde saydığım işletmelerimiz muhtemelen daha fazla çalışacaklar ,

Saygılar.

100-200 tllik koltukları 20-30 a satmasalar bari. belki aklı başında insanlar gelir pahalı olursa.

abi forunlarında. durmada devletin stadı diyo bazı gerizekalılar. ulan sanki kendi stadları devletin degil. kullanım hakkı bizde. yani biz istemezsek misafirlige bile gelemezsin. onun icin akıllı olun. ulan ben birde bunları desteklemek icin gidecektim birde. o yorumları görünce vazgectim.

ilk maç 5-0 bitsin de rövanşta kimse gitmesin maça.başta turu geçsinler istiyordum ama şu yapılanlar söylenenler fikrimi değiştirdi.

ülke puani vb. varipta TS mi yükseltecek ülke puanini?

farz edelim bunlar bizim statta tarih yazdi stat doldu fark attilar müthis atmosfer yaptilar her yere pankart acip bizle dalga gectiler vb.

bunlar olacagina elensinler, biz sampiyon olup aslanlar gibi ön elemeyle yine katiliriz CL ye yeterki su hamsilerin diline düsmiyelim.

trabzonda okumasaydım şimdi trabzonsporu destekliyo olacaktım. kendilerinden nefret ettiriyolar resmen.

ts-athletico maçı benim için napoli-schalke maçı gibi kim kazanırsa kazansın..

ülke puani vb. varipta TS mi yükseltecek ülke puanini?

farz edelim bunlar bizim statta tarih yazdi stat doldu fark attilar müthis atmosfer yaptilar her yere pankart acip bizle dalga gectiler vb.

bunlar olacagina elensinler, biz sampiyon olup aslanlar gibi ön elemeyle yine katiliriz CL ye yeterki su hamsilerin diline düsmiyelim.

Arkadaş şaka mısın?

Manyak mı bunlar kazanıp tur atlayınca bizle dalga geçmek için pankart açsınlar?

:eek:

Yanarım yanarım biz olimpiyatta sürünürken bunların gelip o kadar laf ettikleri statta oynayacaklarına yanarım . Adaletin bu mu dünya . Ünal başkan bari kira alsalsaydın.

Türk Telekom Arena'da (Yani Galatasaray Spor Kulübü'nün Stadın da) ilk Avrupa Kupası maçını Galatasaray değil de Trabzonspor oynayacak.

Yazık. Kime niyet kime kısmet...

haahah bordomavinet de okudum

urbetçi Gençler'den büyük bir girişim olacak gibi görünüyor. Gerçekleşmesi ne kadar mümkün ancak maç günü görebileceğiz ama fikirler çok güzel..

Bilbao Maçının Arena statında olması artık kesinleşti daha ilk skoru bilmiyoruz ama Gurbetçi Gençler olarak takımımız en iyi şekilde istanbul da ağırlayacağız.. Bunun için bugünden itibaren başladığımız çalışmalarımız şunlardır ; Kayoğrafi show için 1000 adet bordo mavi kartonla kale arkasında Bize Heryer Trabzon pankartı , Maçın başlamasıyla beraber Türkiye tribünlerinde bayadır unutulan konfeti show (Bunu kasa fişi dediğimiz konfetilerle gerçekleştireceğiz herkesin gelirken 1 tane almasıyla ilk dakikadan atılarak Bilbao'ya biz burdayız mesajı verilecektir) , son olarakta 61. dakika'da bütün statın katılımıyla Üçlü çekip desibel rekoru kırmayı düşünüyoruz..! Bütün Trabzonspor taraftarları ve grupları bu organızasyon'da görsellık adına bizi yalnız bırakmayacaktır..

Gerçi bahsedilen konfeti ile muhtemeldir ki 61. dakikada yakılacak meşaleler kulübün başını çok ağrıtacaktır. Hayırlısı diyelim artık..

Bold ladigim kelimeye dikkat :D:D

Trabzonspor kulübü bizden bir iyilik istemiş, biz de onay vermişiz. Bunda büyütülecek bir şey yok. Aciz durumdayken kimse bizle dalga geçemez. Beşiktaş gibi ortakçı olma niyetinde de değiller. Tek maç oynayıp gidecekler. Çok hassas davranan arkadaşlarımız var.

Yahu ne kadar abartıyorsunuz Trabzonu rakibimiz olarak gören bile var.

Trabzonspor yönetimi zaman içerisinde yanlışları olmuştur uslupları yanlış olmuştur ama gelip bizden avrupa maçı için stadınızda oynayabilir miyiz diye izin istemişler bizde bir bedel istemeden tamam demişizdir onlarda bu davranışın karşılığında zaten teşekkür etmiş sitelerinde.

İyice fenerbahçe taraftarına dönmeye başladık yorumlarda gördüğüm kadarıyla. Unutmayalım onlar fenerbahçe cumhuriyeti Bizler Türkiyeyiz. Diğer Anadolu kulüplerimizde bizimdir. Yardım istediklerinde sırt mı çevireceğiz. Biz tekiz siz hepiniz mi diyeceğiz. Zaman zaman hata yapıyor olabilirler ama biz ne zaman çıkıpta birine cevap verdik ayar vermeye kalktık. Zamanla herkes hatasını öğrenecektir zaten. Bizim büyüklüğümüz böyledir.

Trabzona ikinci defa yürekten başarılar dilerim. İnşallah Arenada iyi sonuç alırlar.

MesutGenc Nickli Üyeden Alıntı

Çok doğru trabzon bizim rakibimiz değildir , rakip olma meselesi sadece sahada oynanan futbol özelinde değil tabiki ,

bizim tek ve ciddi rakibimiz var oda fener , eğer mevcut yaşanılan süreci iyi değerlendirirsek rakibimizde kalmayacak ,

bırakın trabzon ve diğerleri ne yaparsa yapsın sempatizanlarının ne söyledikleride umurumuzda olmamalı ,

Arkadaşlar uyanın bırakın bu tür ufak tefek şeyleri GELECEK bizim GALATASARAY'ın ,

17 Mayıs 2000 ' de zirveye ulaşan süreçten sonra bugün her alanda daha güçlü olarak birkaç seviye daha ötesine geçmemizi sağlayacak yeni bir sürece girdik ya gelecek biz oluruz yada yaşayıp gideriz ,

Saygılar.

Trabzonspor yönetimi zaman içerisinde yanlışları olmuştur uslupları yanlış olmuştur ama gelip bizden avrupa maçı için stadınızda oynayabilir miyiz diye izin istemişler bizde bir bedel istemeden tamam demişizdir onlarda bu davranışın karşılığında zaten teşekkür etmiş sitelerinde.

İyice fenerbahçe taraftarına dönmeye başladık yorumlarda gördüğüm kadarıyla. Unutmayalım onlar fenerbahçe cumhuriyeti Bizler Türkiyeyiz. Diğer Anadolu kulüplerimizde bizimdir. Yardım istediklerinde sırt mı çevireceğiz. Biz tekiz siz hepiniz mi diyeceğiz. Zaman zaman hata yapıyor olabilirler ama biz ne zaman çıkıpta birine cevap verdik ayar vermeye kalktık. Zamanla herkes hatasını öğrenecektir zaten. Bizim büyüklüğümüz böyledir.

Trabzona ikinci defa yürekten başarılar dilerim. İnşallah Arenada iyi sonuç alırlar.

Hocam olayın Fenerbahçe taraftarı gibi davranmakla bir alakası yok.Ben ömrümde hiç bir zaman fanatik bir insan olmadım stadda başka takıma küfür ederken bile çekinen insanım.Trabzonspor gibi Türk kulüplerinin de avrupada başarılı olmasını isterim.Biz burada Trabzon yönetiminin kurnazlıklarını anlatmaya çalışıyoruz.Trabzon yönetiminin tek isteği arenayı full doldurup para kazanmak.Şimdi Trabzondaki gençlik olimpiyatları 31 temmuzda bitti.Bilbao maçı 25 ağustosta.25 gün bir stadın zeminin düzeltmek için çok yeterli bir süre.Geçen sene Beşiktaş bundan daha kısa bir sürede İnönünün zeminini cillop gibi yaptı.Barcelona Nou Campta bir haftada çim değiştirip öbür hafta maça çıktı.Burada kimse çimler yetişmedi diye bahane etmesin.Adamlar maçları İstanbulda oynamak için can atıyor.Bizim kaç defa çilesini çektiğimiz olimpiyat stadını da sahaya uzak diye beğenmiyorlar.Kayserideki Kadir Has Stadı gibi gayet modern bir stadı hiç düşünmüyorlar ama iş bizim stada gelince balıklama atlıyorlar.Dün bizle ilişkileri dondurduğunu söyleyen Trabzonspor yönetimi sadece bu maçtan 5 milyon türk lirası kazanacak.Beşiktaş yönetimi ücret talep etmiş biz hiç bir şey talep etmemişiz.Gelen teklifi kibarca reddetsek büyüklüğümüzden bir şey kaybetmeyeceğimiz gibi kabul edince de büyük kulüp imajı çizmiş olmuyoruz.Bence burda büyüklük değil enayilik yapıyoruz.

Üst Alt