Bileklik Satışı Rekora Gidiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bileklik Satışı Rekora Gidiyor!

screenshot_4-1455259890.jpg

“Tek Bilek Tek Yürek” kampanyasında, 5 günde 150 bine yakın bileklik satıldı.

Pazartesi günü başlanan “Tek Bilek Tek Yürek” kampanyasına ilginin çok olduğu öğrenildi. 5 günde 150 bin satışa ulaşıldığı belirtildi.

Galatasaray yönetiminin birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla geçtiğimiz pazartesi günü hayata geçirdiği “Tek Bilek Tek Yürek kampanyasına ilginin çok fazla olduğu belirtildi.

HEDEF 300 BiN

Satış fiyatı 10 lira olarak belirlenen sarı ve kırmızı bileklerden 5 gün içinde 150 binin üzerinde satıldığı öğrenildi. Pazartesi günü satış rakamının duyurulacağı kaydedildi. 1 haftalık satışın 300 bin civarında olması hedefleniyor. Bilindiği gibi G.Saray Başkanı Dursun Özbek 10 bin tane bileklik alarak kampanya destek vermişti.

​BUGÜN

Bu bileklik işine girişene kadar 1 gereksiz transfer yapmasalardı daha kardaydılar (Jem Karacan transferi yıllık ücreti 600 bin €)

o yüzden yeni bir Jem'in parasını ben vermek istemiyorum.

yok abi bu iş bileklikle felan olmaz zaten işin içinde birşeyler döndgünü düşünüyorum bence gündemi degiştirme politikası felan olabilir

Kücülerek büyüyemezsin. Bu capsiz yonetime ve topculara para yedirmem artik. Cöpler ve capsizlar gitsinler, önüme proje koysunlar, amenna.

Arkadaşlar, mevcut yönetimin veya önceki yönetimin savunulacak tarafı yok ama adamlar bir şey düşünmüş uygulamış. Bence sadece bileklik değil aksesuar tarzında herkesin alabileceği şeyler yapsınlar, satsınlar. Bu günler de geçecek ben inanıyorum ama Dursun ile ama başkası ile.

Simgesel olarak eyvallah ama maddi getiri açısından saçmalık.Hani nerede aksiyon planları ? Bu yönetimin yalanları bitmiyor ki arkadaş.İnanmadığım,güvenmediğim yönetime ne diye destek olayım.
Galatasaray başarılı olduğu zamanda ortaya çıkan,hiç ama hiç susmayan ,takım başarısız olduğunda kafasını kuma gömen,sesi çıkmayan liseliler, dinazorlar kurtarsın bu sefer.Bir tarafları sıkışınca aslan taraftar canım taraftar demeyi biliyorlar.. Açın bakalım üyelikleri , inanalım taraftara müşteri değil gerçekten taraftar gözüyle baktığınıza.

Sözde 25 milyon taraftarımız var. Bunun en azından 5 milyonu 10 TL verip bileklik alamayacak durumda değildir sanırım. Bence futbola ilgi ciddi derecede azaldı ve kimsenin kampanyadan haberi yok. Geçen rakamlar komik.

Sözde 25 milyon taraftarımız var. Bunun en azından 5 milyonu 10 TL verip bileklik alamayacak durumda değildir sanırım. Bence futbola ilgi ciddi derecede azaldı ve kimsenin kampanyadan haberi yok. Geçen rakamlar komik.
Mert 25 değil belki 30 milyon taraftarımız var ama en fazla 1 milyonu aktiftir.Yılda 500 bin forma satılsa 500 bin de yarı aktif taraftarı ekle en fazla 1 milyon taraftar potansiye müşteri.

Üst Alt