Bir İstikrar Abidesi: Selçuk İnan (K) - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir İstikrar Abidesi: Selçuk İnan (K)

Ben daha önce de söylediğim üzere ne Selçuk'un ne de Sneijder'in iddia edildiği gibi kirli işler çevirdiğine inanmıyorum. Kulüpteki yönetim boşluğunda bu adamlar öne çıkmış olabilirler ama art niyetli oldukalrını zannetmiyorum. O forma olayı da yine büyütülen mevzu gibi geliyor. Lucescu anlatmıştı belki hatırlarsınız Hagi ile Jardel Real maçının ikinci yarısına çıkmayı reddetmişler. Luce ikna etmiş onları. Biraz da taraftarın aşırı yüklenmesi ile olan bir olay.

Selçuk'un maç içinde az mücadele ettiği doğru da bu adam genel oalrak böyleydi zaten. Biraz oyun anlayışı ile alakalı Selçuk'un göze batması. O yüzden eskiden beri Pirlo'ya benzetirim. Yani ortasahada geriden oyun kurucu ama müdahaleye girmeyen tarzda biri. Oyunu nasıl oynadığımıza göre Selçuk'un da durumu değişiyor.Ama artık kaldıramıyor. (Sneijder de aynı diyenelr olabilir ama değil) .

Ben saygı duyuyorum Selçuk'a. Bizi değil de Fenerbahçe'yi tercih etseydi çok şey farklı olurdu kanaatinde olanlardanım.
Yani kirli işler noktasında ben teferruatını tabii bilemem ama izleyici olarak Selçuk koşabileceği bir yere koşmuyor, oyuncuyu sen ben gibi gözü ile takip ediyor,2 hafta sonra hoca değişiyor aynı yere yalandan bile olsa koşuyor ise ne düşünmeliyim acaba?

Formanın ne büyütülecek ne de küçültülecek bir tarafı yok benim kanaatimde. Ezeli rakibin karşısında, kaptanın formanı çıkartıp sahayı terk etmek istiyor, bunu futbolu sov olarak gören İngiltere vb. ülkede yapsan, orada bile bir daha affetmezler seni.

Geldiği dönem noktasında eyvallah, yine efsanevi kaptanlarımızdan biri bizi satmışken, sıkıntılı bir süreçte geldi orası doğru ve hakkı verilmesi gereken bir nokta ama sadece bu.

selçuk burak yılmaz denen ............................................................................................................................... in bize aramağanıdır.tabi performansı değil aldığı ücrete oranla performansı,yoksa şimdiye dehlenirdi.

bu yüzden burak yılmaz denen ........................................................................................... zerzavatı anmadan konuyu devam ettirmeyin

Başta ciddi birşey sandım. Sonra baktım trolmüş kalbime iniyordu hala bunlardan kaldımı diye. Kral selçuk ''Sözde Kaptan'' İnan arkadaşımız için bu başlığı. Takımın anasını belleme abidesi diye değiştirelim.

Son düzenleme:
Üst Alt