Birisi Hakan Balta´yi durdursun..!! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Birisi Hakan Balta´yi durdursun..!!

Cevap: Birisi Hakan Balta´yi durdursun..!!

Abartma istersen.Tamam 2 sezondur yerlerde sürünüyor ama,transfer olduğunda çok iyiydi.Ne olduysa geçen sezon başından itibaren istikrarlı şekilde düşüşe geçti.

bu sezon bütün maclarimizi yatiran kisidir kendisi...uefa da, kupa da ve ligde her mac adamini kaciran bir oyuncu ömrümde görmedim...belli ki gitmek icin can atiyor...kesin fb'li ya da bjk li kendisi...teneke baglayip yollanmali derhal...ya da sezon sonuna kadar kadro disi

bu sezon bütün maclarimizi yatiran kisidir kendisi...uefa da, kupa da ve ligde her mac adamini kaciran bir oyuncu ömrümde görmedim...belli ki gitmek icin can atiyor...kesin fb'li ya da bjk li kendisi...teneke baglayip yollanmali derhal...ya da sezon sonuna kadar kadro disi

Ben yollanmasın yada berbat oynamıyor demiyorum ama,H.Balta geldiğinde çok iyiydi.

Balta'ya önerilerim

colt-1894-bisley.jpg

intihar-ipi.jpg

b-596764-hap.jpg

Ben yollanmasın yada berbat oynamıyor demiyorum ama,H.Balta geldiğinde çok iyiydi.

neresi iyidi volkan yaman ile degis dokuslari oynuyordu.

sonra baska care kalmayinca kalli mecbur oynatti.

takim 2008 cok iyidi savasiyordu kondisyon üst düzeydeydi, eksigi fazla göze batmiyordu.

geldiginden beri balta ayni balta, ben onu taha geldiginden beri yaziyordum ama kimse görmek istemiyordu!

benim için hiçbir zaman ideal bir bek olmadı , fit olduğu dönemlerde bölgesini iyi savunuyordu o kadar.Her oyuncunun zaman zaman kötü oynama hakkı vardır ama Hakan'ın kaybettirdiği maçlar çoktan tahammül sınırını geçti.

Üst Alt