Birisi Hakan Balta´yi durdursun..!! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Birisi Hakan Balta´yi durdursun..!!

Cevap: Birisi Hakan Balta´yi durdursun..!!

Çağlar Hakanın yerini gayet güzel doldurdu.Tamam biraz ofans eksikliği var.Kilo fazlası var onuda verdiği takidrde ofansınıda geliştireceğine inanıyorum.Çağlar dan formayı alamayacağı açık.

BAM dan bile daha az nefret ediyorum baltalya kıyaslarsak.Hadi BAM ın zaten bi potansiyeli yok oynamıyolar ama bu adam apayrı bi olay sanki bilerek adamları bırakıyo gol atsınlar diye

HAKANBALATA tam bir facia, geleni geçeni seyrediyor. Sırf onun yüzünden en az 10-15 gol yedik bu sene...

Abartmayin bence, dün maçi kaybetmemizde en az suçu olanlardan biriydi Hakan. Ayrica çogu maçta iddia edildigi kadar hatali oynamadi.

Bu kadar vücudu kalıp gibi adeta kütük gibi anaerobik statik oynayan oyuncu görmedim sanki bayramlık takım elbisesiyle maça çıkmış da kirlenmesin kırışmasın diye sakınıyor kendisini.

Adamı kale direğinin yanında sabit diksek hiç değilse yan toplarda boşalttığı yerden gol yemeyiz. Top kazayla çarpıp çıkar. Bu yaşa gelipte milli olan bir futbolcu halen pozisyon hatası yapıyorsa ya futbol eğitiminde sorun vardır yada oynadığı takımda ve milli takımında. Bknz. GS ve Türk milli takımı.

once reijkard'a ankaragucu macinda

sonra hagi'ye ankaragucu macinda

uyanin artik..

disarda reijkard'i ben gonderdim edalariyla gezenleri bu kadrodan atmadikca

5 tane alex ferguson gelse, gene de sonuc degismez

Bu herifi Karpaty maçlarından sonra süresiz kadro dışı bırakıp bir daha takıma koymamak lazımdı. İş işten geçti şimdi. Herifin ligde ve kupada çalım yemediği adam kalmadı. Oynadığı her maçta mutlaka ya adamını kaçırdı ya da zamanlama hatasından gol yedirdi. Takımın tartışmasız en rezalet futbolcusu.

3-4 ay önce yazmıştım, karpaty maçından sonra bitti bizim gözümde. o maçta turu geçmek üzereyken, o topu rakibin önüne indirmek için harcadığı çabayı, tek bir maçta bile harcamadı.

bursaspor maçında, miller bunun etrafında döne döne topa vuruyor, bu sabit durmuş elini kaldırıyor. bir şey varsa hakem verir zaten sen uzatsan ayağını olay bitecek.

Bukadar umursamaz Futbolcu ben ömrümde görmedim.....

Semih'in attığı Golde " Bale " yapıyordu sanki.....

Helal olsun,.Sezonun içine etti bide Taraftara küsüyor....

Üst Alt