Birisi Hakan Balta´yi durdursun..!! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Birisi Hakan Balta´yi durdursun..!!

Cevap: Birisi Hakan Balta´yi durdursun..!!

Ya tuhafima giden sey, Hagi ya da teknik heyetten herhangi birisi bu Balta'nin yaptiklarini (ya da yapmadiklarini) görmüyor mu?

Feldkampın, Cevatın, Skibbenin, Bülentin, Rijkaardın ve Haginin. Hagiye sallayacam diye kapak yemeyi bile göze alıyosunuz her seferinde. Ne derece bir nefretmis bu sizdeki, akıl alır gibi degil.

Hagi:Savaşan takım istiyorum..

Allah için çok ideal bir bek!

Bunun Hagi ve ya x kişiyle alakası yok,Hakan Balta'nın rezil futboluna rağmen,Zapata aşkı için İnsua'yı harcayan zihniyete dur demek gerek,buna itiraz etmeyen Tugay'a da yazıklar olsun!

iyi oynayan adamlar icin boyle konular acin bravo

adam sahada basmadik yer birakmadi dun

iyi oynamis? öne dogru biraz cirpiniyor görünüyor okadar.

peki ya defans? bu sezon kacinci golümüzü yedik o taraftan?

ama onu suclamak istemiyorum onu bek oynatanda kabahat!

Hagi:Savaşan takım istiyorum..

Allah için çok ideal bir bek!

Bunun Hagi ve ya x kişiyle alakası yok,Hakan Balta'nın rezil futboluna rağmen,Zapata aşkı için İnsua'yı harcayan zihniyete dur demek gerek,buna itiraz etmeyen Tugay'a da yazıklar olsun!

Tugay itiraz Etse ne olurki Hagi oynatmak istedikçe Balta oynar ...

Feldkampın, Cevatın, Skibbenin, Bülentin, Rijkaardın ve Haginin. Hagiye sallayacam diye kapak yemeyi bile göze alıyosunuz her seferinde. Ne derece bir nefretmis bu sizdeki, akıl alır gibi degil.

Feldkamp döneminde iyiydi. Euro 08'den beri rezilleri oynuyor. Alternatifsizlikten dolayıda sürekli oynuyor.

Feldkamp döneminde iyiydi. Euro 08'den beri rezilleri oynuyor. Alternatifsizlikten dolayıda sürekli oynuyor.

Kalli ve Skibbe ile oyunu 70 metrede oynayan, cok kosan, cok calısan bir Arda ve sonrası. Hakanın o dönemde daha iyi demiyimde daha dinc ve istekli oldugu dogru, ama Hakan Galatasaray icin hep yetersiz bir bekti. Arda formdan düsünce sapka düstü kel gründü. Ne Insua, nede Hakan Galatasarayın beki olamaz. Ben bir bekte defanstan ziyade muz gibi kavisli sert ortalar beklerim. Caglara karsı önyargılıydım ilk transfer edildiginde, fakat adam gibi bir bek görmeye görmeye Caglar oynadıgı 2-3 macta Taiwo etkisi yarattı.

Kalli ve Skibbe ile oyunu 70 metrede oynayan, cok kosan, cok calısan bir Arda ve sonrası. Hakanın o dönemde daha iyi demiyimde daha dinc ve istekli oldugu dogru, ama Hakan Galatasaray icin hep yetersiz bir bekti. Arda formdan düsünce sapka düstü kel gründü. Ne Insua, nede Hakan Galatasarayın beki olamaz. Ben bir bekte defanstan ziyade muz gibi kavisli sert ortalar beklerim. Caglara karsı önyargılıydım ilk transfer edildiginde, fakat adam gibi bir bek görmeye görmeye Caglar oynadıgı 2-3 macta Taiwo etkisi yarattı.

Bunu yapabilen tek bekimiz İnsua.

heryerde her turlu combinasyon deneyen haginin baltayi ilk 11 e ilk yazmasini nasil degerlendiriyorsun?

Mumkunse Sabri ve Neill de dahil bizim defans hatti tamamen degissin.

Iyi bir yerli defans ve iyi bir yabanci genc defans oyuncusu alinsin. Ne Balta ne de Insua. Insua Balta'dan iyi olabilir birsey diyemem fakat bence yeterli degil. Sabri ben fazla oyununu sevmiyorum cok dengesiz oynuyor ki kalirsa da hadi tek o kalsin.

Gene aciklama yapmak gerekli tabiki. Neill Servet'den iyi fakat bence daha genc ve dinamik bir defans kurulmali.

Bu arada para mi var nasil herseyi degistirebiliriz derseniz o da dogru.

Tugay itiraz Etse ne olurki Hagi oynatmak istedikçe Balta oynar ...

Yardımcı hocanın görevi nedir?

O zaman bıraksın gitsin..

Bunlar Galatasarayın içinden gelmiş çok önemli oyuncularımız olaya müdehale edemiyorsa kusura bakmasın görevde kalmasının bir manası yok,maça giren yeteneksiz oyuncuya elinde kağıtla taktik vermesi bir halta yaramıyor çünkü yeteneksiz adamı sahaya süren onlar..

Bir defasında kameralar Mustafa ve Tugay'ı görüntülüyordu,Mustafa dinliyormuş gibi yapıyor,Tugay da anlatıyor birşeyler..

Sanki sahada birşey yapabilecek..

Yani anlamıyorum,bam yok iki top yüzü görelim diyoruz,bu sefer Balta çıkıyor,o oynamaz Zapata'ya söveriz illa rezil bir adam oluyor 11'in içinde bir kere 11 kişi olamadık sahada!

Dalga geciyoyosun?

Serdar, biri tapulu digeri baskasının malı olarak degerlendiriyorum. Haginin cok acık bir sekilde kiralık oyuncu istemedigini belirttigini sanmıstım.

Hagi askeri ücretle yaşayan biri olsaydı,ben istemiyor kiralık ev diye sokakta kalırdı herhalde,böyle saçma bir mantıkta olamaz..

Hagiyi ben topla buluşurken seviyordum hocam..

Köşede dururken değil bu gerçekten böyle!

Gül dalında güzel hesabı yani..

Adam her mac berbat oynuyor bide vurdum duymaz adamin hic bisey umrunda degil bu beni daha cok deli ediyor.

Üst Alt