Birisi Hakan Balta´yi durdursun..!! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Birisi Hakan Balta´yi durdursun..!!

Cevap: Birisi Hakan Balta´yi durdursun..!!

usta anladik guzel konu acmissin

Işte buda Türk insanında anlamadığım bir olay....

Ben seni bu Forumda birdefa olsun ciddi görmedim. Hep birileri ile veyahut birşey ile dalga geçersin ama ne hikmetse seni bu Forumdakiler beğenir... Tıpkı Kuşum Aydın, Fatih Ürek ve hani şu Pop Starsdaki Armağanmıdır nedir o....!!!

Biraz erkek ol la.. Ne cıvık cıvık Millet le dalga geçiyorsun...

Ben Hakan Balta yine hata yaptı diye güncelledim konuyu... Yeni konumu açalım yoksa..???

Yok aga bu adam durdurulmaz. Geri vites yok. Ehliyetini almamış acemi sürücülerden beter ya.

Işte buda Türk insanında anlamadığım bir olay....

Ben seni bu Forumda birdefa olsun ciddi görmedim. Hep birileri ile veyahut birşey ile dalga geçersin ama ne hikmetse seni bu Forumdakiler beğenir... Tıpkı Kuşum Aydın, Fatih Ürek ve hani şu Pop Starsdaki Armağanmıdır nedir o....!!!

Biraz erkek ol la.. Ne cıvık cıvık Millet le dalga geçiyorsun...

Ben Hakan Balta yine hata yaptı diye güncelledim konuyu... Yeni konumu açalım yoksa..???

Kusum Aydin'la bir tutulmak benim icin bir ONURDUR. Bu yakistirmandan dolayi da sana tesekkur ederim Ibrahim kardesim

Daha kaç maç vermemiz lazım Balta'dan bek olmayacağını anlamak için.En kritik zamanlarda oyundan düşer,kondisyon yerlerde gezer adam kaçırır yanındaki adama kafayı vurdurup gol yememiz için elinden geleni yapar,bıktırdınız soğuttunuz bizi herseyden yeter artık.

2 golde de adamını kaçırdın bravo..

Yani klasmana baktığımızda bireysel hatadan yedirdiğin gol sayısı 21 etti!

Hey gidi Galatasarayım hey kimlere kaldın sen!

kadro tamamen değişecek bu utanç verici sezonu hatırlatacak kimse kalmamalı bide o stancu nedir ya 5 milyon euro verdik o adama yazık değil mi

kadro tamamen değişecek bu utanç verici sezonu hatırlatacak kimse kalmamalı bide o stancu nedir ya 5 milyon euro verdik o adama yazık değil mi

Abi 28 yaşındasın değil 5m€ 1 lira vermeden seni koysalar sahaya şu stancunun attığı pasları atamazmısın yani koca 60-70 dakka ne yaptı bu adam milli servete yazık hakkaten ..!

Balta gerçekten bu takımdan direkt ayrılması gereken adamlardan ama ikinci golü izleyin ortayı kim yaptı Gökhan Gönül onu karşılaması gereken adam kim ARDA nerde peki bizimki piyasada yok adam bomboş orta yapıyor Alex de 4 tane uzun stoperin içinden kafayı vuruyor,enteresan bir savunma şekli!!

Üst Alt