Birisi Hakan Balta´yi durdursun..!! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Birisi Hakan Balta´yi durdursun..!!

Cevap: Birisi Hakan Balta´yi durdursun..!!

Sağ bekimiz olamayacağı aşağı yukarı belli olan Serkan' ın bir iki maçta oynadığı sol bek performansı bile baltanın son 1,5 sezonundan daha iyi...

44124122.jpg

Orta sahada kaliteli gurbetci turk oyuncularimiz olursa sag ve sol bek yabanci transferi cok iyi olur bude selcuk ekici olursa tabi ortadaki oyuncular

Birde merak ediyorum bu adam gonderilince hangi takim alicak

resmen sabote ediyor takımı. Abicim hücum takımıysan beklerin iyi olcak. İşte Fener bu yönden bizden iyi. Gökhan Santos hem ilerde hem geride var. Bizim bi kanatta ne yapacağını kendi bile bilmeyen Sabri. Diğer tarafta ise Balta insanı.

al deliboyu,her maçın devre arasında bu baltayı tokatlasın..tokat başına 5 bin euro sözleşme yapsınlar..

İnsua varken neden bu adam oynuyor anlamıyorum,bizi kanser mi etmek istiyorlar.

aklıma gelenler adını hatırlamadığım ukrayna takımına elendiğimiz maçta yaptığı dehşete düşüren hatalar,hele tam tur geldi dediğimiz son dakikada yedirdiği golden sonra bu adam söylenecek herşeyi haketti sanırım :D

Begenilmiyor ama maalesef takimda daha iyisi yok. Insua daha hareketli görünse de defansif olarak bir o kadar felaket. Caglar döndükten sonra Hakan stoper veya ön libero için alternatif olarak kullanilabilir.

Begenilmiyor ama maalesef takimda daha iyisi yok. Insua daha hareketli görünse de defansif olarak bir o kadar felaket. Caglar döndükten sonra Hakan stoper veya ön libero için alternatif olarak kullanilabilir.

Defansif olarak Hakan'dan daha felaketi nasıl oluç açıklar mısın? Her maç kendi kalesine gol filan mı atması nı bekliyosunuz?

Helal Olsun baska birsey demiyorum...!!!

Ankaragücü macinda´da yapti yapacagini..

reijkard'i sabote edenlerden biriydi

siz hatayi bi sabote eden futbolculari bas taci yapip, hocayi kovmakla yaptiniz..

sonra bunlarin bazilari hocayi ben gonderdim diye orada burada hava atmaya basladilar

takim futbolcu hegomonyasina gecti

hagi degil 5 mourinho da gelse aynisi olurdu

Üst Alt