Bruma, 15 Milyon Euro'ya Leipzig'de! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma, 15 Milyon Euro'ya Leipzig'de!

bruma bizi arkamizdan vurdun isteseydin imzalardin göstermelik sonra giderdin, elimizi kolumuzu bagladin burda pistin simdi sportinge yaptigin gibi aynisini bize yaptin gözümden düstün bruma!
YALLAH anca gidersin, insallah pisman olursun!

akli selim cok mesaj gordum ,biraz sasirdim ,biraz da sevindim .. en dogrusu buydu diye bundan alinti yapmak istedim

oncelikle 12 milyon euro ya mal olmus bir adam zaten pahaliya almissindir . sana hem cok iyi performans verecegi 3 sene, sonra da 2 sene kala yuksek bedelle satarsan kar gorebilirsin , ama bruma sakatligi , kiraligi ve takimin durumu sebebiyle o oranda parlayacak ortami bulamadi , dolayisiyla sozlesmesi uzatilsaydi da cok yuksek teklifler filan gelmezdi

bruma hic bir takim icin vazgecilmez degil , oyle olsaydi leipzig disinda da talipleri sirada olurdu , oyle olsaydi milli takimda olurdu , oyle olsaydi gecen seneki kiralik oldugu takimda opsiyonu 7 milyon euro idi , ve sozlesme bitimine 2 sene vardi

kisaca leipzig in brumaya ozel bir ilgisi olmasi bize firsat oldu , yoksa brumanin yasi musait , bizle 1 sene daha oyalanip bedavaya gidecegi klupten iyi para alabilirdi

ama leipzig ciddi bir yatirim manyakligi yapacagi icin bize odeyecegi yuksek bonservisin uzerine adama da ciddi para verebilecek oldugu icin bu is olabiliyor

poldi ve bruma satislari dogru isler , sanirim bize toplam katkisi 20 milyonu gececektir kendilerinin alacaklarindan tasarrufla birlikte

simdi onemli olan bu paranin dogru kullanilmasi
Egona hayranım vallahi :). Okadar yüksek eğitimli insan gördüm tanıştım ama senin egona kimse su dökemez. Gerçek hayatada mı böylesin sen ?
İnsanları küçük görmek hoşunamı gidiyor yoksa gerçekten kendini üstün mü hisediyorsun diğerlerine göre. Pisolijik bir sorunun mu var acaba bu konuyla ilgili? Olabilir yani bilemedim. Maksadım seni hedef almakda değil renktaş ama ne bileyim var bir tuhaflık.gerçektende yanj. Ergen yaşlarda da değilsin bide üstelik.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Fatihcim egodan ziyade burada bilgisiz cok insan oldugu icin herkes basma kalip yorumlarla idare ediyor , ben bilgiyle yaklasinca da tahammulsuzluk olusuyor

Forumun bilgi algi seviyesi yuksek bir tepe 20 uyesiyle micro forum yapsak beni saglam yipratirlar , ama burada su an cok saksagan gibi bos beles nakarat yazanlar oldugu icin ben de aralarinda isil isil elmas misali parildiriyorum

antipatik olan ise herkesin bildigi bu gercegi kendi kendime soyluyor olmam

Elmas mı?

02f4e1542c7dc5de740519a007202d16.jpg

sent via GSC

12ye genç oyuncu almak niye sürekli başarısızlık olarak dillerde anlamıyorum.

Bu işin normali bu hulk 2008de japonyadan 20 milyon euroya alındı. Önemli olan satma becerisi 12 milyon civarı genç potansiyel alabiliyorsan kalkıp alkışlamak gerekir bu asla zarar etmeyeceğinin bir nevi kanıtıdır. 12ye aldığın adam fos çıkmaz 18-20 arasındadır 26 yaşındaki garrye 3.5 veriyorsun misal sedara 4 milyon bayılabiliyorsun bunlara kıyasla bruma gibi oyuncuyu 12ye almak doğru hamleydi.
Yanlış olan düşük fiyatlara satmak. Burada yav türkiye ligi bla bla yapıyoruz ama gel geleli geçen sene adamı kovarak ispanyaya gönderdik 7 milyon euro ver al dedik, hah işte mallık burada sen oyuncuna değer vermezsen elin oğlu niye gelip versin. Yapaydın serbest kalma bedelini 50 bak bakalım naıl değerleniyordu

Fatihcim egodan ziyade burada bilgisiz cok insan oldugu icin herkes basma kalip yorumlarla idare ediyor , ben bilgiyle yaklasinca da tahammulsuzluk olusuyor

Forumun bilgi algi seviyesi yuksek bir tepe 20 uyesiyle micro forum yapsak beni saglam yipratirlar , ama burada su an cok saksagan gibi bos beles nakarat yazanlar oldugu icin ben de aralarinda isil isil elmas misali parildiriyorum

Tahammülsüzlugün sebebini kendinde ara biraz Sinan Bey.

Kimse antipatik yorum yapmasan bu kadar odaklanmaz sana.

Millete cevap vermeye bile erinen birisin sonra gelip her şeyi en iyi ben bilirim edası ile ego kasiyorsun.

Senin fikirlerin doğrultusunda hareket etmeyen biri olduğunda hakir görür gibi yazmasan milletin umrunda olmayacaksin.

Bunu biliyorsun sende ve belki de sırf bunun için antipatik yorumlar yapmaya çalışıyorsun.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Al işte :) supersin hehe.
İnsanlar fikirlerine az çok saygı duymakta fayda var. Burada üretilen yazılan kişisel bilgilerin doğruluğu genelikle kişilerin üretiği kendi bilgileridir sonuçta. Ve püf noktasıda burdada başlıyor. Senin benim onun fikirleri doğruluğunu kim karar veriyor peki ? Sen mi? Senin fikir beyanların belki doğrudur veya yanlıştır bunu kim doğru olduğunu söyleye bilir. Doğru bilgi veya fikirler nedir sinan ? Kendi fikirlerini savunman arkasında durman kadar doğal bir durum söz konudu olamazda ilaki seninkisi doğru olup diğer üyelerin ise bilgisiz fikir üretiyorlar olması kadarda da af edersin cahilce yaklaşımda olmaz bence. Buda bak benim fikrim sadece tabiki. Doğru fikir analiz etim durumu veta yanlış kim.bilir...ama fikir bana ait ve az çok saygı gösterilmesini isterim nasıl sende kendi fikirlerine bilgilerine saygı gösterilmesine istiyorsan. Milleti küçük görüp ve bunu üstelik de söyleyip.insanları incetmeyi ve kırmanın ne gibi faydası var ki senin bilgi dünyanda.

Millet Moussa Sowları sözleşmesinin son senesinde 16 milyona pazarlıyor. Futbol muhasebeci qrallara duyurulur... parıl parıl parıldattığım..

Al işte :) supersin hehe.
İnsanlar fikirlerine az çok saygı duymakta fayda var. Burada üretilen yazılan kişisel bilgilerin doğruluğu genelikle kişilerin üretiği kendi bilgileridir sonuçta. Ve püf noktasıda burdada başlıyor. Senin benim onun fikirleri doğruluğunu kim karar veriyor peki ? Sen mi? Senin fikir beyanların belki doğrudur veya yanlıştır bunu kim doğru olduğunu söyleye bilir. Doğru bilgi veya fikirler nedir sinan ? Kendi fikirlerini savunman arkasında durman kadar doğal bir durum söz konudu olamazda ilaki seninkisi doğru olup diğer üyelerin ise bilgisiz fikir üretiyorlar olması kadarda da af edersin cahilce yaklaşımda olmaz bence. Buda bak benim fikrim sadece tabiki. Doğru fikir analiz etim durumu veta yanlış kim.bilir...ama fikir bana ait ve az çok saygı gösterilmesini isterim nasıl sende kendi fikirlerine bilgilerine saygı gösterilmesine istiyorsan. Milleti küçük görüp ve bunu üstelik de söyleyip.insanları incetmeyi ve kırmanın ne gibi faydası var ki senin bilgi dünyanda.

Forumun ne demek olduğunu anlatan bir yazı, ayakta olmasada oturduğum yerde alkışlıyorum.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt