Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mobil oyunlar o kadar kaliteli çıkıyor ki pc oyunlarına uzağım bayadır..

Bitirdiğim mobil oyunlar: Modern combat 3 & 5 (4'ü henüz satın almadım), Nova 3, The Dark Knight Rises, Godfire, 300: Seize Your Glory, Nusrat, Max Payne, Syberia, Prince of Persia (son 3 oyun bilgisayar oyunu ama ben mobilde bitirdim) bide zombili kovboy oyunu vardı unuttum adını. dream league'de de almadığım kupa kalmadı takımımın adını da Galatasaray yaptım :D

bunlar harici yarısına kadar oynayıp sildiğim oyunlar da var 7-8 tane.. ya sıkıldım ya para istedi yada daha iyisini bulduğumdan baya oynadıktan sonra bitirmeden sildim bazı oyunları da.. onlar da iyiydi aslında.. brothers in arms 3, implosion, lone wolf, dead trigger, dead space, ufc, assassin's creed pirates, blur, injustice vs.

bu aralar dead effect, ajan alice var ilerlemelilerden oynadıklarım.. shadowgun:deadzone oyunu da online counter tarzı güzel bi oyun.. onlar harici dream league nba space jam, need for speed, mortal combat, plague inc, okey tavla batak falan hep var zaten canım sıkıldıkça açıp birini oynuyorum yolda otobüste metroda falan..

yaklasik 250 saat(saka gibi:asd:) witcher 3ü oynayip bitirdikten sonra gecen hafta batman arkham knighta basladim

j21EjG.jpg

oyunu neredeyse yariladim
batmani bitirdikten sonra da final fantasy x/x-2e baslayacagim

rV8q8B.jpg

Yıl içerisinde Türk yapımı open world oyunumuz steam'a düşecek.İsmi Endless combat farklı birşeyler arayan veya Türk yapımı oyunları denemek isteyen varsa özelden linkini atabilirim.Şuan oyun beta aşamasında açık durumda şuan için stres atmak için oynanabilir.

WWE 2K16, NBA 2K16, FIFA 16, Football Manager 2016, ETS 2. Genelde bu oyunları oynarım, aralarında en çok oynadıklarım WWE ve NBA sanırım.

Üst Alt