Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Saygıdeğer arkadaşlarım çok önemli bir sorum olacak:)

zamanında bir gemi oyunu vardı küçük bir oyun iki boyutluydu.
gemi bir adım ilerledikçe iki tarafına ateş ediyordu. ufak ama güzel bi strateji oyunuydu.
bir türlü ismi aklıma gelmiyor bileniniz var mı?

cover_large.jpg

Bugün bu oyunu satin aldim.

Yeni fiyati 60 avro oldugu için 2. el aldim yari fiyata.

Beni biraz hayal kırıklığına uğrattı.

Hayatimda bu oyunu almadan önce sadece 1 kez Naruto oyun aldim o da Naruto Generations.

Aradan 4 yil geçmesine ragmen oyundaki dövüsme hareketler hiç degismedigini fark ettim. Story Mode'i 4 sene Naruto oynamama ragmen hizli bitirdim.

Bir de adventure mode diye bir sey çikartmislar. Bug dolu bir game mode. Igrenç ötesi.

Diyaloglar animasyonsuz. Sadece resimler ile ses kaydilarla ibaret.

Oyunun en büyük özelligi graphics. Her dövüs çok profesyonelce dövüs sahneler ile geçiyor.

Artik oyunu oynarsam sadece online battle için oynarim.

şöylen
sardıracak
100000 saat oynayacağımız
oyun tavsiye
para sıkıntı değil
Strateji-Tarih seviyorsan; Europa Universalis IV (Geniş zaman temalı) veya Hearts of Iron IV (II. Dünya Savaşı temalı) oyunlarını önerebilirim.

Kendim şuan EU 4 oynuyorum, onu bitirdiğim zaman HoI 4'e geçeceğim. Zaten yeni çıktı HoI 4, buglar falan varmış. Yani 2017'ye kadar sorunsuz oynayamazsın.

FPS tarz oyunu seviyorsan Battlefield 1 çıkacak Ekim'in sonunda. Tabi biraz pc'nin iyi olması lazım veya varsa Ps4'ün. Şimdiden para biriktiriyorum pc'yi geliştirmek için yoksa bu pc'yle oyunu bile başlatamaz :D

Mobil'den ise Mobil Strike oynayabilirsin. O da strateji. Travian'ın modern versiyonu.

Online kafa topu var o da iyi sarıyor, kullanıcı adım; yasinm1905 eklersen :d

Strateji-Tarih seviyorsan; Europa Universalis IV (Geniş zaman temalı) veya Hearts of Iron IV (II. Dünya Savaşı temalı) oyunlarını önerebilirim.

Kendim şuan EU 4 oynuyorum, onu bitirdiğim zaman HoI 4'e geçeceğim. Zaten yeni çıktı HoI 4, buglar falan varmış. Yani 2017'ye kadar sorunsuz oynayamazsın.

FPS tarz oyunu seviyorsan Battlefield 1 çıkacak Ekim'in sonunda. Tabi biraz pc'nin iyi olması lazım veya varsa Ps4'ün. Şimdiden para biriktiriyorum pc'yi geliştirmek için yoksa bu pc'yle oyunu bile başlatamaz :D

Mobil'den ise Mobil Strike oynayabilirsin. O da strateji. Travian'ın modern versiyonu.

Online kafa topu var o da iyi sarıyor, kullanıcı adım; yasinm1905 eklersen :d

strateji baya var bende EU 4'te var ama bi çözemedim ya vakit harcamak gerekiyor

Üst Alt