Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
PC

euro truck simulator 2

cs global offensive

PS4

arasıra GTA V

şu aralarda da alıp oynamak istediklerim starwars ama pahalı, bir de batman ucuzlamışken batman.

23f98a4b63042da0bc9b02a6e63c8a08.jpg

yaklasik 2 aydir bunu oynuyorum
40 saatim olmus oyunda ama pek zamanim olmuyor bu ara

kafa dagitmak ve arkadaslarla kapismak icin de gecen hafta bunu aldim
amazonda indirim vardi

ba601c09e61bf35d7bb859e337deaf77.jpg

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Bilgisayarda var mi bilmiyorum ama androidde oynadigim en guzel oyunlardan biri The Room adli oyun. Bulmaca ve kaçış turunde olan oyun hikayesi grafikleri muzigiyle cok basarili. Gecen haftalarda 3üncüsü cikmis. Androidde ucretli ama malum ortamlardan indirip bedavaya oynayabiliyorsunuz.

Wars and Warrios: Joan of Arc

Daha önce (2010 veya 2011 yılı olması lazım) oyunu bitirmiştim, geçen hafta eski günleri yad etmek için tekrar yükledim. Şuan 2. görevdeyim. 2004 yapımı bir oyun için baya güzel oyun. Biraz Yüzüklerin Efendisi'ne de benziyor. Ama burda kadın savaşçı ön planda aynı zamanda diğer karakterleri de yönlendirebiliyorsunuz. Kaliteli oyundur tavsiye ederim.

Rise of Nations Extended Edition. (Normal oyun 2003 yapımı. Steam 2014 yılında bu sürümü çıkardı.)

Rahatlıkla AoE'nin dahi önüne koyabileceğim türden bir strateji oyunu. En önemli farkı çok çağlı olması. (Karanlık çağdan günümüze) Multiplayer hala canlı. Yarıyıl tatilinin başından beri geceleri sabahlamamı sağlayan unsurlardan.

Üst Alt