Bülent Tulun: "En doğru işleri yapacağımıza eminim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Tulun: "En doğru işleri yapacağımıza eminim"

Cevap: Bülent Tulun: "En doğru işleri yapacağımıza eminim"

transferleri : marek heinz ,saido , ragıp başdağ...

meşhur lafı (gede gülme ) : "ledesmaya gerek yok ,o bölgede zaten mustafa, barış, ayhan var. alternatifler çok, o yüzden gerekli değil"

haa unutmadan ayhan akbininde maaşlı eleman olarak bir profesyonel olarak boy göstermesine hazırr olunuz...

vay bee koskoca Galatasaray kimlerin elinde,yazık yazık...

Unal Aysalin listesi iyi diyordum, fakat Tulun girince listeye hayal kirikligi yasadim. Aysalin listesine keske Haldun Ustunel girse

transferleri : marek heinz ,saido , ragıp başdağ...

meşhur lafı (gede gülme ) : "ledesmaya gerek yok ,o bölgede zaten mustafa, barış, ayhan var. alternatifler çok, o yüzden gerekli değil"

haa unutmadan ayhan akbininde maaşlı eleman olarak bir profesyonel olarak boy göstermesine hazırr olunuz...

vay bee koskoca Galatasaray kimlerin elinde,yazık yazık...

bu renkdasin yazdiklarina kulak verin beyler !!!

Adnan Sezgin'den çok daha iyi bir yöneticidir benim görüşüm..

O beğenmediğimiz bir Saidou bulamadık onuda unutmayalım..

Abartıyorsunuz beyler. Tamam çok çok iyi değil ama bu kadar da yerden yere vurmaya gerek yok.

Tulun'un görevini tam olarak bilmeden, teleşa kapılmanın gereksiz olduğuna inanıyorum.

bület tulunun gazetede yazdığı yazılar (vardır muhakkak) bulup okuyun sonra karar verirsiniz.. benim yaşım 39 kimin ne oldugunu iyi biliyorum ve size acık secik söylüyorumki adnan sezgini arayacaksınız...

Bülent Ünder'le karıştırıp duruyorum. Bu adam Sportif Direktörlüğe fln mı gelcekmiş? Adnan Sezgin'e geri dön abi diye pankart hazırlatacak cinsten birisidir. Umarım gelmez yani.

en iyisini getirip anlasamayip papaz olmaktansa yonetmemektense verim alamamaktansa

iyi anlasacagin iyi niyetli sorunsuz calisacak, orta iyilikteki birini gorevlendirmek daha onemlidir

yoneticilik nedir bence bir arastirin

Tek dogru hamlesi Ilic´ti :) Umarim transferlerden sorumlu olmaz. Futbolcularla ilgilenebilir ama o is icin en dogru isim Albayrak´ti. Hayirlisi olsun

Üst Alt