Bülent Tulun: "En doğru işleri yapacağımıza eminim" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Tulun: "En doğru işleri yapacağımıza eminim"

Cevap: Bülent Tulun: "En doğru işleri yapacağımıza eminim"

Aysalda Polat gibi yanlis adamlara güvenirse sonu hüsran olur,örnek:Haldun,Sezgin ve Hagi.

Beyzbol'un kitabını yazmış kişidir. Daha ne cevherleri vardır, inşallah görmeyiz.. Üşümeye başladık Sezgin reyiz...

bendce al sezgin'i vur tulun'a. o bakımdan umutlarım daha da azaldı. umarım güzel günler görürüz tez zamanda.

Bu adam yeni yönetimde yer falan almaz sıkmayın canınızı rahat olun bırakın ünal aysal'a işleri siz.

bülent tulun transfer isabetsizliği olsada floryada futbolcuları toparlayacak biri gibi duruyor ve bence geçmiştede başarılı oldu..

adnan polat yönetimi neden çok başarısız oldu

futbolun başına adnan sezgini oturttuğu için

yoksa futbol başarısızlığı olmasa uzun yıllar devam ederdi o yönetim

şimdi yeni gelenler şöyle vizyonluyuz böyle ceoyuz deyip bülent tulun gibi bir profesyoneli(!) takımın başına dikerse

onlarında futbol başarısızlıklarıyla dolu bir dönemi olur...

bugün biyerde Tulun'un kısa bi röportajını okudum adam açık açık temasa geçtiğimiz bazı teknik direktöreler var ama yeni yönetim mazbatalarını almadan gidip kimseyle "GÖRÜŞMEM" dedi. buda nasıl bir görev alacağını açık açık belli etmiştir.

Adnan Öztürk geçen seçimde futboldan çok anlamadığını bu göreve profesyonelleri getireceğini söylemişti keza Ünal Aysal'da bugün aynı şeyleri söyledi.Bülent Tulun bu klüpte daha önce sportif direktör olduğuna göre yine aynı görevi üstlenecektir.Şimdi burada tek başına karar vermeyecek demeyin. olası başkan ve başkan yardımcısı futboldan anlayanları getireceğiz dediklerine göre transferi Tulun'a soracaklar oda görüş belirtecek. Aysal bugün Arda'nın satış işi yeni yönetime bırakılmalıdır derken Tulun cine 5 teki programda yeni yönetimin göreve başlaması 20-22 mayısı bulur avrupa klüpleri işlerini o tarihlere kadar halleder o yüzden arda şimdi satılmalıdır dedi.Ardaya olan teklifin 14 değil,12.5 değil 11 milyon euro olduğunu söyledi ve bu para klübe giriyorsa satılır dedi.

11 milyona Arda'nın yerine kimi almayı düşünüyorsa...

varın başımıza gelecekleri siz hesap edin arkadaşlar..

Koca Galatasaray'da futboldan anlayan başka adam yok mu yahu dönüp doşalıp Adnan Sezgin, Bülen Tulun. Bu Hagi Popescu gelirken kimdi sorumlu ? Tarihin en kötü sezonunu yaşamışız, takımı futboldan anlamayan bir başkan ve manajerlerin ağzına bakan bir sportif direktöre bırakıyoruz.. Bu mu yapılanma ? Takımdaki iyi oyuncular para için kesinlikle satılmamalı hele ki Türk statüsündeyken, zaten 14-15 yeni oyuncu alınması lazım. Arda'yı 11 milyon'a yerine kimi alacaksın yada Türk pasoportlu bir stoper. Çok yanlış yoldayız, umarım Kızılyıldız'ın, Rosenborg'un düştüğü duruma düşmeyiz 1-2 sene içinde...

Ayrıca Bülent Tulun'un görev aldığı zamanlar Galatasaray'ın alım gücünü bir gözünüze getirin,o adam Kim Kallström alınmalı diye yırtınan ama 4.5 milyon € için mecburen vazgeçen adam vizyonsuz adam dediğiniz Bülent Tulun mükemmel yabancı dil bilgisi olup insan ilişkilerinde de oldukça iyidir,özellikle Fransa Ligi ondan sorulur,öyle çok basit atıp tutmak,keşke bir Saidou bulsa da getirse başımızın tacı olur..

Onun gibi orta saha görmedim ben yıllardır..

Arda konusunda yüzde yüz haklı 20 versin gitmek istesin gönderirim Fener'e diyor haklı..

Oyuncu gitmek istemişse iş bitmiştir..

Ama Arda'yı ben olsam satarım deyince herkes oooo der..

Haklı adam yönetici beyni öyle çalışır bence doğrusuda budur..

Ederini bulan her yerli oyuncu satılır arkadaş bu kadar basit..

listede degil sanırım dısarıdan gircek işe.. sezgin gibi.. bu arada timur kuban "listeler verilinceye kadar belli olmaz hersey degişebilir" fln diyodu.. almazlar belki

Benim bildigim kadariyla kongre üyeleri disardan yönetime dahil olamiyorlar, listede yer almalari lazim.

Üst Alt