Bülent Tulun: "En doğru işleri yapacağımıza eminim" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Tulun: "En doğru işleri yapacağımıza eminim"

Cevap: Bülent Tulun: "En doğru işleri yapacağımıza eminim"

Cana ile ilgili görüşleri var linkte.

Bülent Tulun | Yönetim akıllı bir iş yaptı

Ayrıca Neill ve Baros için sapına kadar futbolcu diyo bi başka yazısında

Genel olarak bir göz atmak isterseniz aşağıdaki linkten bakabilirsiniz

Bülent Tulun | Tüm Spor Yazıları Sporyazarlari.Com'da !

Kac yazısında denk geldim Cana için bal yapmayan arı, Ayhan için maestro tabirini yazdığını... Bu arada kendisinin Türkiye Liginde beğendiği oyncular Mustafa Pektemek, Orhan Şam ve Yiğit İnceedemir...Açıkcası üçüde beğendiğim oyuncular...

umarım gelen gideni aratmaz, Adnan sezgini umarım aramayız :D ama Ünal Aysalın buna izin vermeyeceğini düşünüyorum...

bülent tulunun futbol bilgisi adnan sezgin kadar yoktur..

ayrıca ayrı bir not olarak :ayhan akbini maaşlı calışan olarak görmeye hazırlanın (muhtemelen yeni ve büyük scout başkanı olur)

diatta vardı bejekenin aldığı onu ısrarla bizim almamızı istemiş olmayınca bejkeye aracılık yapmış..pardon diatta ne oynadı nerede şimdi...

ikinci adnan sezgin olmaz umarım artık yanlış transfere ne verecek paramız nede sabredecek vaktimiz kalmadı

Bu adamdan pek ümitli değilim ama inşallah yanılırım.Transferin başına yurtiçi için Can çobanoğlu yurtdışı içinde Haldun üstünel getirilseydi çok daha iyi olurdu.

Sırf Adnan Polat'a olan antipatilerinden dolayı,takım başarısız olsun ve koltuktan insin yeterki diyerek belli yerlilere laf etmeyip, kaliteli yabancılara bir sürü kulp takanlar,yeni yönetime girince dediklerinin arkasında duracaklarmı çok merak ediyorum.

Benzer bir durum Bülent Korkmaz ile Lincoln arasında yaşanmıştı.Zamanında büyük laf edenler, tükürdüklerini yalamamak için takımı sabote ettiler.Umarım bu sığ düşünceye sahip kişiler bu yönetimde olmaz.

Bu sözlerim Bülent Tulun'dan ziyade genele yöneliktir.

bület tulunun gazetede yazdığı yazılar (vardır muhakkak) bulup okuyun sonra karar verirsiniz.. benim yaşım 39 kimin ne oldugunu iyi biliyorum ve size acık secik söylüyorumki adnan sezgini arayacaksınız...

İşte burda adamın tm yazıları: LİNK

Nerdeyse tümünü okudum ve sende oku. Sonra da Adan Sezgin'le bu adamın nasıl karşıaştırabildiğini bize anlat (ama 39 yıllık ön yargılarınla değil.)

bülent tulun'u adnan sezgin ile kıyaslamamak gerek... bülent tulun görev yaptığı zaman yönetimdeydi ve fahri bir görevi vardı (yanlış hatırlıyorsam düzeltin lütfen)... adnan sezgin ise maaşlı çalışan...

bülent tulun'u benim gözümde antipatik yapan şeyler var...

ribery'nin sözleşmesi biliniyorken, paralarının geciktirilip serbest kalmasına sebeb olanların başında bülent tulun gelir... sportif direktör isen bunu yapmamalısın... hele hele sonrasında fransaya kadar gidip elinde sopayla adamın kapısına dayanmamalısın... hadi onu da yaptın sonra da gelip bunu soranlara kıs kıs gülerek yaa oldu bişeyler işte dememelisin...

bir yerde adnan sezgini başımıza saran bülent tulun'nun kendisidir... zira o olaydan sonra sportif direktörlügü profesyonel birilerinin yapması gerektigine karar verildi ve adnan sezgin işe alındı...

tüm bunların oldu diye adnan polat ve adnan sezgine besledigi kinle dogru yanlıs her türlü eleştiriyi yapıp, her fırsatta yönetime sallayıp, sonrasında profesyonel olarak yeniden kulübe girmek ve ünal aysalın basın toplantısında "fincanı taştan oyarlar" türküsü mırıldanır gibi boy göstermek herkesi antipatik yapar...

İşte burda adamın tm yazıları: LİNK

Nerdeyse tümünü okudum ve sende oku. Sonra da Adan Sezgin'le bu adamın nasıl karşıaştırabildiğini bize anlat (ama 39 yıllık ön yargılarınla değil.)

kimin ön yargı ile kimin gerceği bilerek konuşdugunu zamanla göreceğiz,ben lafımı yemem, bülent tulun sportif direktör olur ve başarılı olursa bende burada anırırım...

kimin ön yargı ile kimin gerceği bilerek konuşdugunu zamanla göreceğiz,ben lafımı yemem, bülent tulun sportif direktör olur ve başarılı olursa bende burada anırırım...

Birşeyler bilerek konuşuyorsun bundan eminim.

Ben senin bize "adamın yazılarını okuyup sonra karar verin" önerin üzerine yazdım. Okudum. Sende oku dedim. Adnan Sezgin ile karşılaştırdığın için eleştirdim. Çok net konuşuyorsun. Görüşündür saygı duyarım.

Not: Kimsenin de senin anırmanı istediği yok. İnşallah (eğer Tulun SD olursa, ki hiç sanmıyorum) yanılırsın adam başarılı olur sen ve ben burda beraber anırırız sevinçten!

Abdurrahim Albayrak varken bu adamı listeye almazlar.

albayrakla bülent tulun kıyaslanacak mevkilerde değil

albayrak girerse yönetime seçimle girer

bülent tulun ise görev verilirse kulübün maaşlı çalışanı olur

bu adam hakkında net bir fikrim yok şu bütün köşe yazılarını okuyunca anlaşılacak vizyonu

ama bi yazıda "hakan baltanın hataları yüzünden kaybedilen milyonları hesaplamaya hesap makinesi yetmez" demiş

hakan baltayı eleştiren ilk kişi olmuş heralde bizim dışımızda

Arkadaşlar Ünal Aysal'ın yenilikçi projelerinin başında "300 kişilik yakın çalışma kurulu" oluşturmak var. sadece Tulun'a kilitlenip negatif eleştrilerden etkilenerek hevesi kırılanlar için söylüyorum. İçinizdeki heyecanı erkenden kırmanın manası yok. Yeni bir hava yakalıyoruz ve bu pozitif havaya hem camiamızın hemde çalışanların çok ihtiyacı var. Pozitif atmosfer pozitif sonuçlar getirir. Doğanın yapısı bu. Artık bu karamsarlığın bize bir şey getirmeyeceği aşikar. Muskalardan, cenabetlikten bahsediyoruz. Çekin şu oksijeni içinize derin derin, havanız yerine gelsin.

Felaket tellallarından gına geldi.

Üst Alt