Video Haber - Burak Elmas Dönemi İdari Yönden İbra Edilmedi | Galatasaray Seçime Gidiyor - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Burak Elmas Dönemi İdari Yönden İbra Edilmedi | Galatasaray Seçime Gidiyor

İbra edilse bir türlü, edilmese bir türlü. Edilse bugünkü rezil durum ödüllendirilmiş olacaktı. Edilmemesi ilerde idari açıdan bir çok sıkıntıya yol açabilir. Eğer Galatasaray takımı 15. Sırada ise başkanı istifa etmelidir. Burak istifa etmeyerek kulübü zor bir sürece soktu.

Zamanında rahmetli Mustafa Cengiz’e yapılan ibrasızlığa çok tepki vermiştim ama bu çok doğru bi karar oldu. Mevcut yönetimin elle tutulur bi başarısı yok. Üstüne üstlük skandal üstüne skandal yaşadık bu durumdada sonuç tabiki şaşırtıcı değil,camia olarak en çokda bu huyumuzu seviyorum. Mesela Ali Koç bizde olsa 1 yıl bile oturamazdı o koltukta.

Ayrıca bu karar daha sonra gelecek yönetimler içinde bi uyarı mesajı oldu,yalan dolanlarla Başkan seçilince olay bitmiyor 6 ayda gidersin

Aysal transfer hatalarından ders çıkarmışsa makul bir seçenek. Hamamcıoğlu'nun nedense tffye söz geçirebilecek bir yapısının olduğunu göremiyorum, şu an ki sıkıntılarımız aynen devam edecektir, belki yanılıyorumdur.
Dursun evlerden uzak yine de düşükte olsa ihtimal, burası Galatasaray. Kendinden ötürü değil, yönetim kuruluna aldığı isimlere göre seçiliyor sonuçta başkanlar bizde.
Terim adaylığını koyarsa ve diyelim seçilirse tff'ye ve kurullarına karşı en dik duracak, lafını sözünü esirgemeyecek başkan olacağı aşikar. Başkan olarak böylesi lazım bize de. Yine de böyle bir düşüncesi olduğunu zannetmiyorum, olacaksa bir sonraki seçimlere, o da belki. Yanında olacak isimler çok önemli.

Elmas ile her alanda dibe vurduk, Galatasaray ismini kendine rağmen her mecrada bu kadar acz içine sokabilen başka bir başkan olmadı. Dursun bile başaramamışken bunu tek tesellim fb kankalığı yapan elmas gibisinin bir daha gelmeyecek olmasi.
Olursa da başına gelecekleri görmüş olması lazım bugün itibariyle.

Başkan bulamayınca hatırlatırım bu söylemi. Şuan tamamiyle sosyal medyanın gaza getirmesiyle gitti bu adam. Sosyal medya ile geldi, sosyal medya ile gidiyor. Baştan gelmemesi gerekiyordu o ayrı, ama değişimler demokratik yollarla olmalı. İbra olayı gerçekten hukuksuzluğun ispatlandığı durumlarda kullanılması gereken bir durum. Futbol takımından bir TD gönderildi, iki maç kazandı iki maç kaybetti diye yönetim değişmez. Yönetime aba altından sopa gösterilmez aman seni ibra etmeyiz diye. İbra hangi başkanlara edilmemesi gerekiyordu derseniz 2 isim sayarım, Faruk Süren ve Dursun Özbek. İkisininde art niyetli bir şekilde takımı soyduğu net belli. Başarısız diye ibra etmemek çok itibar ve kan kaybettirecek. Her mayısta seçim yaparsak, her seferinde o seneyi unutacağız
Ben tam tersini düşünüyorum. Eğer bu kadar başarısızken cezalandırılmazsa bunun önünü açmış oluruz. Sadece başarısızlık değil olay bu arada, verdigi sözleri tutmayan bir başkan var. Her yönüyle samimiyetsiz ve linç edildiğimiz maçlardan sonra çıkıp tek bir açıklama dahi yapamayan bir başkan. Bu kulubün hakkını dahi savunamıyorsan o koltukta oturamazsın, oturmamalısın. Tek gerekçe kesinlikle sosyal medya'nın gaz vermesi mi gerçekten ? Hiç sanmıyorum rengim.

Elmas idari ibrayı haketmedi de bu durum takıma yansımaz umarım... Takımın aidiyet düzeyi zaten sıfır maç seçtikleri gün gibi ortada, torrentin motive etme derdi yok, piyasasını yapan da yaptı zaten... üst üste 2-3 maç yenilgi kabusu geri getirir

6 aylık yönetimin ibra edilmemesi hoş değilse de bu takım ciddi ciddi küme düşme korkusu yaşadı hala daha potandan çıkmış değiliz. Bu tabloda yapacak bişey yok. Bu durumdaki Galatasaray’da hoca da gider başkan da. Aksi halde büyük kulüp olma kimliğini kaybedersin, fbnin yaşadığı gibi.

Öncelikle camiamıza hayırlı olsun sonuç.

Burak Elmas’ın ibrasızlığa götüren ciddi hataları olmuştur ve sonucunda da beklendiği gibi ibra süreci seçim dönemini getirmiştir.

Sadece tek bir teşekkür. İbrasızlığı tanımıyorum vs diyerek oyalamadan seçime gidiyoruz demesi değerli.

Bu arada Elmas iyi yönetseydi de ibra edilmezdi. Zira çok adaylı seçim ile gelip arkasına 6000 üyenin 3000’ününü alacak şekilde çıkmıyorsan bu sonuçlar için bahane yetiyor.

O yüzden Eşref ve Metin Öztürk’ü bu saatten sonra desteklemek mümkün değil.

Dursun ve Aysal gibi daha önce denenmiş ve mali açıdan bizi geriye götürmüş kişiler de kesinlikle aday olmamalı.

Şu an bizi toparlama ihtimali olan tek kişi Fatih Terim bana göre. Ama sanmıyorum o da saha kenarında olup yarışmacı olmaya tutkun biri.

Hala Başkan bana yakın biri olsa da teknik direktör olsam diye içinden geçtiğine eminim. Bu süreç şunu da gösterdi teknik direktör bir seçim kozu olduğunda 2002 Canaydın ve 2022 Elmas gibi hikayeler olumsuz oluyor hem hoca hem Başkan için.

O yüzden Başkan olmayacaksa Terim artık hoca da olmamalı.

Ahmet Yüce gibi camiada Özgül ağırlığı olan bir aday ve şampiyonalar ligi gibi tek bir liste gerek bize.

Terim ne başkan ne TD olmamalıdır. Sebebi de gayet açıktır. Başarılı veya başarısız olduğu dönemlerin hemen hiçbirinde liyakata, elestiriye veya değişime açık olmadığı gibi, her daim egosuna yenik düşüp çevresindekilerle kavga eden Fatih Terim (ki örneğin TFF, hakemler ve diğer bazı sülük kulup baskanlari ile çatışması biz taraftarlar nezdinde de hakli karşılık bulmasına rağmen) bu kulübün kültür ve geleneklerini asla içselleştirmemiştir.

Dünya'da teknoloji, sanat,ekonomi ve spor gibi alanlarda yaşanan hızlı değişime yukarıda bahsettiğim sebeplerle asla uyum sağlayamayacak bir insanın bu kulüpte herhangi bir görev alması da doğru olmayacaktır.

Burak elmas daha önce ibra edilmezsem giderim demişti bu sözünün arkasında duracak mı???? Hangi sözünün arkasında durdu ki!!!! İnşallah bu sözün arkasında dururda bizide şaşırtır

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt