Burak Elmas: "Falcao'nun brüt maliyeti bu sene vergiyle birlikte 9,5 milyon Dolar" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas: "Falcao'nun brüt maliyeti bu sene vergiyle birlikte 9,5 milyon Dolar"

Neden yapsın sen anlaştığın bir maaş olsun bir şirket ile hastalan rapor al sureklı maaş indirimi isteseler kabul eder misin ?
Hastalık yaptığım iş sayesinde olursa tabii ki istemem ama hastalık benim kronik hastalığım yani benden kaynaklı ise isterim indirimi iş ahlakı yüksek bir insanımdır zaten

Zaten işe gitmediğimiz zaman maaşımızdan kesinti oluyor ki çoğu yerde böyle TR'de :D

POFFFF TD ne alaka yav maliyet ne zaman TD işi oldu. Yönetimi bu duruma iten taraftar oldu hiç alav okumaya gerek yok ben dahil herkes . Onur bey sen istemedin mi bu adam gelirken forumda nöbet tuttmadın mı ?
Bu adamlar taraftarın lafıyla transfer yapıyorsa zaten bu işi bilmiyorlar demektir. Hangi profesyonel yönetici ve ya td taraftar istedi diye transfer yapar? Bi Türkiye’de gördüm ben transferi beceremeyip taraftara suç atanı. Taraftara ne bakıyorsun. Taraftar Falcao da ister, Messi de ister. Taraftarlığın doğasında vardır bu zaten. Mühim olan profesyonellerin bu hatalara düşmemesi. Düşüyorsa senden benden ne farkı var? Ne hakla kazanıyorlar o paraları? Taraftarı suçlamak gerçekten çok yanlış bir bakış açısı. Td ve yönetimin yediği haltı aklamaya çalışmak bu. Başka bir şey değil.

Tff ffp diye yanıp tutuşacağına, her başkan kendi başkanlık döneminde ki borçlardan sorumludur diye çıkarttır yasayı yada bunun çıkmasına ön ayak ol bak bakalım bu paralar dağıtılıyor mu? Baştan aşşağıya mallık abidesi

Haha kendini suclayan mi dersin taraftara suc atan mi dersin. Sorumlular bu isten para kazanan, gorev ve sorumluluklari olan yoneticiler ve teknik heyettir. Gorevlerini duzgun yerine getiremediler. Kulubu ciddi zarara ugrattilar. Falcao ornegi gibi onlarca ornek daha var. Adam saf sekilde falcao gelsin bir diye twit atmis "ben yaptim, benim yuzumden oldu" diye günah cikariyor.

Divan Kurulu Üyesi Taner Aşkın: ''Galatasaray Spor Kulübü'nde Başkanlık yapmış olan insanları ihraç etmek kabul edilebilir bir şey değil. Bu etik değil. Ricada bulunuyorum elinizde imkanınız varsa bu işi çözün sayın başkan.''
Aynen zaten Mustafa Cengiz ve Abdürrahim Albayrak 'ın yönetim sürecinde yaptığı herşey etik kuralları içinde yer aldığı için Burak Elmas 'ın yaptığı şey etik değil !

Kendi çıkarları doğrultusunda Mayıs ayındaki seçimi erteletti bu adamlar neyden bahsediyoruz daha ? arkalarında bıraktıkları borçlar, sorunlar ortada

Görevini hakkıyla yerine getirememiş olmaları hiç mi sorun değil ?

Hıh şimdi Divan Kurul Toplantısında bu adamların hiçbir şey olmamış gibi affedilmesi isteniyor değil mi ? O zaman kendileri ödesinler Falcao 'nun 9.5 milyonluk giderini

Bu adamlar taraftarın lafıyla transfer yapıyorsa zaten bu işi bilmiyorlar demektir. Hangi profesyonel yönetici ve ya td taraftar istedi diye transfer yapar? Bi Türkiye’de gördüm ben transferi beceremeyip taraftara suç atanı. Taraftara ne bakıyorsun. Taraftar Falcao da ister, Messi de ister. Taraftarlığın doğasında vardır bu zaten. Mühim olan profesyonellerin bu hatalara düşmemesi. Düşüyorsa senden benden ne farkı var? Ne hakla kazanıyorlar o paraları? Taraftarı suçlamak gerçekten çok yanlış bir bakış açısı. Td ve yönetimin yediği haltı aklamaya çalışmak bu. Başka bir şey değil.
Yönetimi aklama durumu yok TD'nin işi değil dedim maliyet hesaplamak . Bu FT değil X kişi de olsa onuda ilgilendirmez. Ota boka FT'ye suç atmaya gerek yok. Bende TD olsam bende isterdim Falcao ile oynamak banane maliyetinden derdim onuda yönetim düşünsün. Yönetimide sıkıştıran durumda çok baskı olmasıydı zaten beceriksizlik almış başını gidiyordu taraftar da baskı yapınca iyice zortladılar ve adama o paraları verdiler aklı başında bir yönetim o paraları vermezdi kimseye.

Hele pilavcilara bak hele.

Oh ne ala ya herkes istedigini yapsin o zaman nasil olsa hesap mesap sorulmuyor, etik degilmis. Sizin etik alginiza sokayim ben. Dursun kulübün anasini belledi sesiniz bile cikmasi ulan hatta saksakcilik yaptiniz adama yetkileri vererek.

Onu geçtim son yönetim seçimi ertelemek için neler yaptı neler.

Aynen zaten Mustafa Cengiz ve Abdürrahim Albayrak 'ın yönetim sürecinde yaptığı herşey etik kuralları içinde yer aldığı için Burak Elmas 'ın yaptığı şey etik değil !

Kendi çıkarları doğrultusunda Mayıs ayındaki seçimi erteletti bu adamlar neyden bahsediyoruz daha ? arkalarında bıraktıkları borçlar, sorunlar ortada

Görevini hakkıyla yerine getirememiş olmaları hiç mi sorun değil ?
Devlet izin vermedi pandemi yüzünden, ayni twitter algısını on kere tekrarlamamak gerek. Fener’de ertelemek zorunda kaldı.

MC bu kulübü Dursun denen heriften aldi, kulüb kayyuma gidiyordu. Bıraktığnda Takim gol avj ile şampiyonluk verdi. FFP bitti ve ard arda sponsor olmadan milyon dollarlik transfer gücüne sahip bir kulüp ortaya çıktı. Hataları vardi, taraftarı dinleyip falcao gibi fiyaskoyu kulübe bela etti ama onun dışında pek bir şey göremiyorum. İhraç etmek istiyen Dursunu ihraç etsin önce yoksa büyük art niyet yatiyor bunun arkasında.

Ben bu divan üyelerinin etik anlayışlarına sokarım ama.
Dursun denen şahıs kulübe tefeci faiziyle borç verirken, takımı otelinde konaklatıp içilen bir pet şişe suyu bile kulübe fatura ederken neredeydi etik anlayışları?

herifler kimsenin tanımadığı antep liseli mezunu adamı, kulübün borçlandığı, galatasaray lisesi mezunu bi tane herifin önünde seçtiler daha ne yapsınlar? aynısı 2000'lerin başı bizde ya da bugün fener-bjk'de olsa 10 yıl daha otururdu koltukta.

Üst Alt