Burak Elmas: "Falcao'nun brüt maliyeti bu sene vergiyle birlikte 9,5 milyon Dolar" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas: "Falcao'nun brüt maliyeti bu sene vergiyle birlikte 9,5 milyon Dolar"

herifler kimsenin tanımadığı antep liseli mezunu adamı, kulübün borçlandığı, galatasaray lisesi mezunu bi tane herifin önünde seçtiler daha ne yapsınlar? aynısı 2000'lerin başı bizde ya da bugün fener-bjk'de olsa 10 yıl daha otururdu koltukta.

Hesap sordular mı? Hayır. İbra ettiler mi? Evet. Etik bunun neresinde? Ne yapsınlar biliyor musun? Önce ahlak nedir onu öğrensinler.

Hesap sordular mı? Hayır. İbra ettiler mi? Evet. Etik bunun neresinde? Ne yapsınlar biliyor musun? Önce ahlak nedir onu öğrensinler.

hesap sordular işte yav herifi seçmediler daha ne yapsınlar. etik olduğunu söylemiyorum ama aristokrat yönetilen bi yapı çerçevesinde olabildiğince tutarlı kaldılar. adalet, ahlak tartışmıyorum çünkü dünyada bunları merkezine koyan bi yapı yoktur zaten. bu ülkede ancak kötünün iyisi olabilirsin, genel kurul da her şeye rağmen bunu hem özbek, hem cengiz döneminde göstermiştir diye düşünüyorum. zaten tamamen kopuk, ahlaktan ve adaletten her şeyiyle soyutlanmış bi yapı olsa dursun yaz başına kadar hala başkan olup meşaleyi ortaya hiçbir proje koymasa da hamamcıoğlu'na devrediyor olurdu.

Kim ne derse desin Mustafa Cengiz ffp döneminde kulübü bir şekilde iyi idare etti. İki hatası var Falcao ve Diagne. Bunda da bence Albayrak'ın parmağı var.

Bu gün sen eski başkanı ihraç edersin, yarın da seni ederler. Burak Elmas'ın sayfası yeni açıldı. Sonunu görmek lazım. Mustafa Cengiz'den beter de olabilir çok daha iyi de. Bu hareket tribüne oynamaktır.

Ayrıca Özbek ihraç edilmediyse kimse ihraç edilemez.

ben tarihleri hatırlamıyorum bu falcao diagne´ den sonra alındı diye aklımda kaldı. taraftar diagne´ yi ıslıklamıştı herifi yaka paça kiraladık. hoca diagne´ yi göndermeyebilirdi, taraftar sahip çıkabilirdi, yönetim falcao dan vazgeçebilirdi vs. üç kademeli hatalar zinciri. bakalım taraftar bu sene kimleri kafaya takıp ıslık şov yapacak.

hesap sordular işte yav herifi seçmediler daha ne yapsınlar. etik olduğunu söylemiyorum ama aristokrat yönetilen bi yapı çerçevesinde olabildiğince tutarlı kaldılar. adalet, ahlak tartışmıyorum çünkü dünyada bunları merkezine koyan bi yapı yoktur zaten. bu ülkede ancak kötünün iyisi olabilirsin, genel kurul da her şeye rağmen bunu hem özbek, hem cengiz döneminde göstermiştir diye düşünüyorum. zaten tamamen kopuk, ahlaktan ve adaletten her şeyiyle soyutlanmış bi yapı olsa dursun yaz başına kadar hala başkan olup meşaleyi ortaya hiçbir proje koymasa da hamamcıoğlu'na devrediyor olurdu.

Olmaz Gökhancım, sırf Başkan oldu diye seçilenlere her haltı yeme imkanı tanımak etikle de hukukla da uyuşmaz. Tekrar seçmemek de bir hesap sorma biçimi değildir. Sen etik tartışmıyorsun ama yapılan açıklama etik üzerine benim tepkim de bu bakış açısına.

AA'i ortada goren var mi? Falcao transfer edilirken resimler paylasip populizm yapiyordu.

Sampiyonluklar gelirken I love you hocam deyip sarilip yalakalik yaparak en ondeki yerini aliyordu.

Galibiyetler gelirken mikrofonlarin en onunde yer aliyordu.

Umarim sagligi yerindedir. Ortaliklarda gorulmuyor. Insan endiseleniyor. Boyle biri degil AA.

Yav akıl tutulması mı yaşıyorsunuz arkadaşlar ?

Bir yönetim yolsuzluk yaptıysa bu sadece transfer olarak değil sizce cezalandırılması gerekmez mi ?

Nasıl oluyor da suç işlemiş birini savunabiliyorsunuz sırf başkanlık yapmış vs diye.

Burada bunu savunanlar eminim Türkiye Başkanı olan kişiyi yargılansın inşallah diyordur .

Bu ülkede neden hiç bir şey düzgün gitmiyor ya , Devlet yönetiyorsan ve yolsuzluk yaptıysan yargılanacaksın baştayken hadi alengirlik yaptın diyelim ama seçim kaybettiğinde her şey ortaya çıkıyor ve bunu yasa karşısında sonuçları olması gerekiyor. Aynısı klüpler içinde geçerli.

Sadece transfer olayı değil bu ihraç istemi ben size söyleyeyim kesinlikle altta çok büyük olaylar dönmüş bana göre.

Yav akıl tutulması mı yaşıyorsunuz arkadaşlar ?

Bir yönetim yolsuzluk yaptıysa bu sadece transfer olarak değil sizce cezalandırılması gerekmez mi ?

Nasıl oluyor da suç işlemiş birini savunabiliyorsunuz sırf başkanlık yapmış vs diye.

Burada bunu savunanlar eminim Türkiye Başkanı olan kişiyi yargılansın inşallah diyordur .

Bu ülkede neden hiç bir şey düzgün gitmiyor ya , Devlet yönetiyorsan ve yolsuzluk yaptıysan yargılanacaksın baştayken hadi alengirlik yaptın diyelim ama seçim kaybettiğinde her şey ortaya çıkıyor ve bunu yasa karşısında sonuçları olması gerekiyor. Aynısı klüpler içinde geçerli.

Sadece transfer olayı değil bu ihraç istemi ben size söyleyeyim kesinlikle altta çok büyük olaylar dönmüş bana göre.

ne yolsuzluğu yav, 2 dönem santrafor alamayıp elde avuçta ne varsa bayılmışlar işte. sonra da hem transfer yapmayıp hem de maaşları ödemeyerek ibra beklemişler. yaptıkları galatasaray'da bi klasik haline gelen yönetim beceriksizliği, emre taşdemir'e giderayak verilen 5 milyon garanti para hariç böyle bi şaibeye mahal verecek bi saçmalık göremiyorum. falcao'yu bırakıp misal aguero'yu getirmeye çalışsan bugün gene aynı tarzda bi parayı bayılmak durumunda kalacaktın, hele de işi gene son günlere bırakıp oyuncu ve menajerinin kulu köpeği pozisyonunda kendini bulursan.

Üst Alt