Burak Elmas, Habertürk'e Konuştu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas, Habertürk'e Konuştu

Neden ulusal kanala cikiyor bu yine ? Hatali buluyorum su ortamda. Basarili olursunda cikar anlatirsin. Ne anlatacaksin cikip simdi ? GSTV'ye yapilmasi gerekiyor bu tip aciklamalarin. Bir de Altayli'ya yapacak.

faruk başkanın parmagı olabilir bu işte eger öyleyse altaylı çok naif sorular sorar

yoksa klasik altaylı olursa elmas soruları görunce programı bırakabilir

bu kadar tepki aldığın ortamda tranfer yapmadan programa çıkmak nasıl kafa anlamıyorum,böyle bir programa çıkmasını bekliyodum ama transfer yapar ondan sonra olur diyodum ama adam her anlamda hayal kırıklığı..

akşama "projemize ve hocamıza güvenimiz sonsuz...." diye cümleye girerken ft i kovduğu aklına gelir. böyle tutarsız böyle amaçsız davranıyorlar.

Fatih Altaylı destekçisiydi sanırım yoksa normal şartlarda Galatasaray’ı bir kaç ay içinde yerin dibine sokan adamı yerin dibine sokar.

Altaylı'dan gerekeni yapmasını bekliyorum, bence yapacaktır da. Kendisi iyi bir Galatasaray'lı ve umarım bu rezalete o da tahammül edemiyordur.

Üst Alt