Burak Elmas - Sayfa 222 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Daha durun vizyon ayagina campos’u getirecekmis

Vizyon kelimesini kullanan insanlarin tuzagina düsmekten ne zaman vaz gecilecek acaba

Birakin baskanligi futbol dan sorumlu yönetici bile olamaz bundan

hadi hatay maçı TD 4 gündür burada - yeni tanıyor bilmemne kimse o kadar üzerinde durmadı ama

evindeki şu paşa maçı.... hedef olarak ok değil tüm cephaneyi harcamak lazım

Fm oynuyorum sanıyor herhalde, madem böyle bir niyetin var sezon bitince terim başarısız olur gönderirsin hiç değilse planlama yapmak için önünde zaman olur hoca takımı tanır transferler ona göre yapılır vs. vs. şimdi gönderdin eyv da bu hocayla neyi kazanmak için gönderdin uefada hevesimiz vardı en azından şimdi ilk maçı bekleriz sadece havlu atmak için. Geçmiş olsun...

Gücün Galatasaray taraftarına yetsin sadece.Kendi taraftarını dava edip kulübün hakkını savunamayan transfer yapmayan ve oyuncunun maaşını yatırmayan insana başkan denmez..

şu maçtan sonra (evdeydi cünkü) kimdi gecen hafta o yönetici mi ne ...o değil.. Başkan olarak çıkıp senin konuşman lazım.

Kongrede çok bariz artık neredeyse eminim seçime gidilecek. ama hangi futbolcun para edecek, hangi bütçe kaldı , Muslera / Marcao / Nelsson / Kerem - çok az Boey ve çok az Muhammed ...geri kalanının TAMAMI alayım paramı oturayım modunda.

istedikleri kadar Okan geri gelsin, Yunus geri gelsin , Akbaba geri gelsin (hepsi mevcut yedek/sahadakilerden iyi duruyor). E bu isimler ile zaten 3 - 4 yıl öncesine başarılı olamayan kadroya geri dönüyoruz . Biraz eski tas eski hamam durumu olur.

Çare nedir nasıldır benim aklıma gelmiyor. Belkide bu sezonki şu hal Galataasaray'ın 4 -5 senesini bitirdi

aga maç bitince ıslıkla. Arabasının yolunu kes, twitterdan ana avrat sövsünler umrumda olmaz. Ama maç sırasında oyuncuların moralini bozmaları moronluk...
Orası öyle de bizim oyuncuların da çok salladığını sanmıyorum taraftarın ıslıklamasını 2-1 gerideyiz kasımpaşa hala saldırmaya çalışıyor bizim oyuncular maç bitse de gitsek diyor böyle oyuncu grubumu olur?

Üst Alt