Burak Elmas - Sayfa 223 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
tek hamleyle hem hocayı kovdu, hem kendini harcadı, hem oyuncuların takımla işini bitirdi.

şuanki oyuncuların hemen hemen hepsi seneye bizi burda tutmazlar diye düşünüyordur. hiç biri bizde gelecek görmüyordur.

o kadar mantıklıydı ki ''terim'in yardımcısı olsun diye görüştük'' diye açıkladığın, 1 yıldır boşta olan, toplasan 2 sezon t.direktörlük kariyeri olan birini 1. adam olarak getirmek.. türk futbol tarihinin en akıllıca hamlesiydi.

4 yıldır yapmadığı yanlış hamle kalmayan koç bile yapamaz bunu, beceri gerektirir.

Hocayi kovdun anladik da ulan bari yerine getirdigin kisiye bi kac transfer yap hain. Campos gelmiste ts macindan sonra planlama yapacakmis. Is isten gectikten, potaya girdikten sonra hamle yapacak, o da yaparaa daha.

Kankan koctan para mi aldin bizi dusurmek icin? Aklima baska bi aciklama gelmiyor. Ne cikip hakemler hakkinda konusursun ne durumun vehametini anlarsin. Lan dusuyoruz

Ha bide satmadan alamiyordun dimi canim. Satisi da topcular kendini pazarlayarak yapacak herhalde

Maçı sinirden yarım yarım izledim. El pozisyonunu görünce destek eli gibi gelmişti, değil miydi? Hakem kötü gelmemişti ama yorumlar öyle değil.

bacak kadar velettim, babamla abim ben uyurken kaldırdılar 3-3 lük Man Utd maçını izletmişlerdi... O gündür benim taraftar olmamı sağlayan kafalar..

o zamandan bu zamana izlediğim , tecrübe ettiğim en en en en kötü dönem...

tüm sorumlularını tebrik ederim...buralardan nasıl dönülür , nasıl ne tür bütçe vs ile işler yapılır bilemem ama basbaya bir kaç sezona mal oldu şu geçen 6-8 ay...

valla helal olsun ya

Üst Alt