Burak Elmas'tan Transfer ve Gedson Fernandes Açıklaması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas'tan Transfer ve Gedson Fernandes Açıklaması

Sivayacak yani , daha neyin açıklaması ki bu. Kulübü batırdı taraftarı böldü amacına ulaştı. Herhalde benden bu kadar der başka diyecek neyi kaldiki

Gs'ye her turlu hakareti edip, asagilayan, Gedson gibi en degerli futbolcularina turlu kumpaslarla kendi formasini giydiren adamlara belese Aytac'i vermekle mesgul Baskan oldugu iddia edilen zat.

Ulan karisini kızını millete peskes ceken cuckold kocalar bile bu kadar alcalmadi. Az onurlu olun be. Agir kufur edicem artik zor tutuyorum kendimi.

Saka gibi ya

Ft ve transfer secimleriyle koca sezonu cope atti

Nerdeyse kume dusecez her turlu rezilligi yasatti

İktidara boyun egdi,ali kocun emir eri oldu

Simdi istifa etsede sahsi olarak kendini kurtardi coktan

Olan gsye oldu

Mart ayında divan kurulu üyeleri kendisine ibra oylamasında gerekli cevabı verecektir diye inanıyorum.

Bir kulüp bu kadar rezil duruma düşürülemez. Kasten yapsan beceremezsin bu kadar kötülük yapmayı.

Kusura bakmayın ama bu başkan bozuntusuna 2.500 oy veren Galatasaray seçmeninin akli melekelerinin yerinde olup olmadığının araştırılmasını istiyorum 2 koyunu emanet etmeyeceğin adama koca kulübü emanet etmişler Allah sizi bildiği gibi yapsın.

Marttaki kongrede Burak Elmas'ı ibra edenler Galatasaraylı değil, haindir. Kendisi bırakmaz, zorla gönderilmeli yoksa takım daha da batacak. Bunlar daha iyi günlerimiz. Vasıfsız herif Galatasaray sayesinde reklamını yapıyor kulübü bok gibi yönetiyor.

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt