Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı" - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı"

Cevap: Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı"

alin size Fatih Terim :eek:

ju7d6s.jpg

gerek futbolcu konusunda, gerek td konusunda bir ucuzculuk yaparlarsa da, bu yönetim de artık gitsin!

Yönetim gitsin ama bu hamlesi tamamen doğru yönetimin! Yönetimin asıl hatası sezon sonu göndermemeleri. Rijkaard'a gerekli zaman verilmiştir kimsenin bu saatten sonra sabır, zaman lazım vs. demesi komik olur. Ligi, futbolcuları hala tanımıyor, tanımaya hiç niyeti yok. Rakiplerin üzerine çalışmıyor bile! Takım S. Rotterdam gibi küme düşerdi Rijkaard gönderilmeseydi. Rijkaard'ın 2 yıldır bu takıma zerre yararı olmamış, hiçbirşey katamamış olmasıyla beraber takımı daha kötü bir hale getirdi. İşler kötü giderse bu hesabı Rijkaard'ın vermesi doğal. Yönetim yaptıklarının hesabını seçimlerde verir o başka bir konu.

Rijkaard'i kovmak yerinde bir karar ama Hikmet Karaman nereden çikti ? Hikmet Karaman'i getirmek, Rijkaard bu kadar zaman boyunca sabretmek kadar hatali bir karar olur. Ama kim gelirse gelsin takimi bundan kötü duruma getirecegini sanmiyorum.

Feldkamp' ın adı henüz geçmedi. Asıl ona şaşırıyorum ben. Adnan Polat' ın aklına ilk gelecek ismin o olacağını sanıyordum ben :)

Feldkamp gelse keşke 5 gün dursa yeter buldozer gibi geçer futbolcu müsveddelerinin üzerinden kalanların üstüne de sağlam bir takım kurulur.

Üst Alt