Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı"

Cevap: Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı"

Onun gelmesi, Servet, Hakan gibi topculari sevindirecek ya, bu neden bile yeter bana, gelmesin abi.

Fatih bu adamlarla yola devam edecek, bu adamlarin adam olmadiklarini bu sezon gördük, resmen Rijkardla anlasamadiklari icin onu atese attilar, oynamadilar.

Madem Rijkaard gidiyor, kovuluyor, her neyse artik, yerine gelen adam Servet, Sarp, Hakan gibi topculari gönderecek biri olmali. Rijkaarda yapilanlar, onada yapilir, bir iki yenilgi aldigi zaman takim, yada bahsettigim topcular yedek brakildigi zaman...

Gerçekse ki (bence öyle), öncelikle hayırlı olsun demek lazım.

Resmi açıklama gelir, sonra isim telaffuz ederiz. Öncesinde doğru olmaz.

Not: Karaman falan getirilmez, dert etmeyin.

kovduk onu yahu kovduk:)

ne lucescusu

Lucescu'nun kovulmasından memnun olduğunuzu da öğrenmiş olduk bu yorumunuzla.Lucescu'nun yollanması yada kovulması Gs tarihinin en büyük hatalarından biridir.Adam Fleurquin ve Berkant'lı kadrola bizi şampiyon yapmıştı,dile kolay!

Saka gibi ya. Bu bir kabus olmali. Gercek olamaz bu okuduklarim. Galatasaray´in Hikmet Karaman´a teklif götürmesi bile utanc vericidir ya. Biz bu kadar kücüldük mü ya? Hikmet Karaman icin Manisaspor´u magdur etmeyi düsünecek kadar kücülmüs olamayiz.

Kolay mi Lucescu´yu getirmek? Adam elleriyle bir takim yaratti orda. Oluk oluk para akiyor baskanlarindan. Istedigi oyuncu aninda aliniyor. Lucescu sence bu kadar salak mi?

Para para para bütün mesele bu.Gs'nin başındakiler günü kurtarmak istiyorsa basında adı geçenleri getirir.Şampiyon olmak yada iddaalı olmak istiyorsa Lucesu gelmelidir.

reikard medium giyor bildim kadaryla demek oluyorki large giyen birini getrimek lazim :D

O zaman Hiddink gelsin heralde large giyiyordur

hiddink-turkiye-nin-basinda-siftah-yapacak-2010-08-10.jpg

Onun gelmesi, Servet, Hakan gibi topculari sevindirecek ya, bu neden bile yeter bana, gelmesin abi.

Fatih bu adamlarla yola devam edecek, bu adamlarin adam olmadiklarini bu sezon gördük, resmen Rijkardla anlasamadiklari icin onu atese attilar, oynamadilar.

Madem Rijkaard gidiyor, kovuluyor, her neyse artik, yerine gelen adam Servet, Sarp, Hakan gibi topculari gönderecek biri olmali. Rijkaarda yapilanlar, onada yapilir, bir iki yenilgi aldigi zaman takim, yada bahsettigim topcular yedek brakildigi zaman...

Karaman diyorlar Baris :) Fatih Terim gelmeyi kabul etsin de, evde 2 saat boyunca durmadan takla at bence sevincten. Cünkü ben soktayim resmen. Hikmet Karaman´i burda tartismamiz bile utanc verici benim icin.

Lucescu'nun kovulmasından memnun olduğunuzu da öğrenmiş olduk bu yorumunuzla.Lucescu'nun yollanması yada kovulması Gs tarihinin en büyük hatalarından biridir.Adam Fleurquin ve Berkant'lı kadrola bizi şampiyon yapmıştı,dile kolay!

anlayana sivrisinek saz:)

ac oku lucescu yorumlarini bu taraftarin:)

biz adam olamayiz bu gidisle

kov cagir kov cagir:)

Süleyman Rodop : Toplantıya katılanlardan Rijkaard kalsın diyen olmadı.

Rijkaard kalmış olsa Çıkar bugun Hocamızla yola devam ediyoruz derlerdi.. Tazminatı çözüp göndercekler işte.. Birde takıma Çarşambaya kadar izin verilmiş Belli zaten her şey..

Hİkmet karamanin bu takima geldİĞİ gÜn Öyle bİ kÜfÜr edİcemkİ adnana hayatinizda duymamiŞsinizdir o kÜfrÜ

hİkmet karaman tam bİr fatİh terİm Özentİsİ.mİmİklerİne kadar

Hİkmet karamanin bu takima geldİĞİ gÜn Öyle bİ kÜfÜr edİcemkİ adnana hayatinizda duymamiŞsinizdir o kÜfrÜ

hİkmet karaman tam bİr fatİh terİm Özentİsİ.mİmİklerİne kadar

Ben bile bunu düşünüyorum ve sanırım gerçekten öldüğüm gün o gün olacak.

Üst Alt