Call Of Duty : Black Ops (PS3/Xbox 360/PC) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Call Of Duty : Black Ops (PS3/Xbox 360/PC)

Cevap: Call Of Duty : Black Ops (PS3/Xbox 360/PC)

Sağol üstad çözdüm herşeyi.:asd:Reznov'un aslında olmadığını gördüğümde direk Fight Club'ı getirdiler aklıma.:)Senarya gerçeten sağlammış.

Ben anlamıştım oyunun yarısında,çünkü diğer elemanların reznov u fazla takmamaları,bizimle bazen garip konuşmaları falan kıllandırmıştı :) Bu arada reznov call of duty 5(world at war) da bize yardım eden adam,gazla feci şekilde öldürülen dimitri de cod5 de kontrol ettiğimiz adam.Yazık oldu ikisine de :D

En sonunda oynamaya başladım oyunu.Fazla takılıyor sistemin iyi olmasına rağmen.Onun dışında kurgu ve senaryo iyi ama oynanabilirlik Mw2 kadar iyi değil.Gönül isterdi ki Mw3 çıksın ve teknolojik savaşlara imza atalım.Olsun bu da iyidir.Özellikle Vietnam bölümü çılgın.

arkadaslar, simdi online icin en iyi savas oyunu bu mu yoksa yeni birseyler cikti mi, yada yakinda cikacak mi?

online icin en gercekci savas oyunu almak istiyorum.

killzone yanlis hatirlamiyorsam gercekci bir oyun degil yani real bir oyun degil.

benim istedigim silahlar falan hersey gercekci olacak

öyle uzaylilara karsi savasan, 50 yil sonra belki olacak silahlari kullanan bir oyun istemem ))

Gerçekçi derken oynanış anlamdında anlamıştım. Şuan için Black Ops ve battlefield bad company 2 vietnam ön planda.

Ok, bu iki oyunu taniyorum zaten, taniyorum derken oynamadim ama biliyorum.

Online icin BO mu yoksa Bc2 mi sence?

İkiside FPS ama aralarında belli farklar var. Black Ops daha çok bireysel oynamayı seven oyuncular için ideal. Ama BC 2 takım oyunu ve taktiksel planların ön plana çıktığı bir oyundur.

Ben BC 2 ye 1 hafta dayanabildim. Çok büyük haritalar filan sıktı beni.

İkiside FPS ama aralarında belli farklar var. Black Ops daha çok bireysel oynamayı seven oyuncular için ideal. Ama BC 2 takım oyunu ve taktiksel planların ön plana çıktığı bir oyundur.

Ben BC 2 ye 1 hafta dayanabildim. Çok büyük haritalar filan sıktı beni.

sen online oyniyor musun peki? (ps3)

Üst Alt