Call Of Duty : Black Ops (PS3/Xbox 360/PC) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Call Of Duty : Black Ops (PS3/Xbox 360/PC)

Cevap: Call Of Duty : Black Ops (PS3/Xbox 360/PC)

Yav MW2'den çok kötü olmuş.Özellikle online'da kasması sinir bozucu(pc'de) =(

Beyler sabahtan beridir oyuna giremiyorum.

It appears Call Of Duty Black Ops did not quit properly the last time it ran

Do you want to tun the game in safe mode?

This recommended for most people. It will change your system settings but not your controls.

2. uyarıda da şöyle diyor:

Your computer appears to have changed since the last time you ran Call Of Duty. Would you like the game configure itself aptimally for your new hardware?

This is recommended for most people.It will change your system settings but not your controls

Evet-Hayır diye seçenekleri var bu uyarıların.Hangisine tıklarsam tıklayayım oyun açılmıyor.Yardım edebilecek olan var mıdır?:eek:

Umut çok övdü oyunu. :) En kısa zamanda bir kafede oynamayı düşünüyorum.

This recommended for most people. It will change your system settings but not your controls.

Your computer appears to have changed since the last time you ran Call Of Duty. Would you like the game configure itself aptimally for your new hardware?

This is recommended for most people.It will change your system settings but not your controls

Evet-Hayır diye seçenekleri var bu uyarıların.Hangisine tıklarsam tıklayayım oyun açılmıyor.Yardım edebilecek olan var mıdır?:eek:

Upupup. :eek:

Büyük ihtimal Crack hatası.

Yada sistemin yetersiz.

Kankalar Pc'de Steam üzerinden oynayan varsa sölesin nickini falan ekleyim multi yaparız. :)

Büyük ihtimal Crack hatası.

Yada sistemin yetersiz.

Sistemi yetersiz kısmı kısmen doğru...

Sistemin ayarlarını oyuna uygun hale getireyim mi diyor; o bildiri de arkadaşın "Evet" butonunu tıklaması, sistemini kısa süreliğine oyuna uygun(standart) duruma getireceğini, "Hayır"ında kendi ayarlarınla devam edeceğin bildiriyor. Şayet her iki durumda da çalışmıyorsa, buna sistem kaldırmıyor diyebiliriz.

Oyunu açarken gereksiz bütün programları kapatıp, öyle denemesini öneririm. Olmadı silip, baştan kurmasını; ekran kartı başta olmak üzere, bütün driverların güncellenmesini öneririm.

O sorun kendiliğinden halloldu nasıl olduysa.Sabah oyuna girebildim ama şimdi de donup oyundan atıyor.Çok saçmasalak şeyler oldu oyunu oynarken.İlk gün aldım,sorunsuz oynayıp ilerledim baya.Sabah oyun açılmadı o yazdığım hatayı verdi.Bir de aldığım cdde crack filan yoktu,buna rağmen oyunu oynadım uzunca süre.Bu sabahta oyuna girebilsem de oynarken donup oyundan atmasıyla iyice çıldırttı beni oyun.:eek:Bu arada sistemimin yetersiz olması mümkün değil.Bütün oyunları en yüksek ayarlarda hiç takılmadan oynayabiliyorum.

rocket durdurmayı geçemedim ne yapacağım durdurmak için yardımlarınızı bekliyorum

Aynı hata bendede oluyor ama sistemi full oynatıyor diğer oyunlar. Bir Call Of mu kasıyor şimdi? Oyun da açılmıyor yardımcı olabilecek olan var mı?

Üst Alt