Call Of Duty : Black Ops (PS3/Xbox 360/PC) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Call Of Duty : Black Ops (PS3/Xbox 360/PC)

Cevap: Call Of Duty : Black Ops (PS3/Xbox 360/PC)

Şuan oynuyorum. Senaryosu güzel, grafikleri PS3 te kötü Xbox ta daha iyi. Multiplayer şuan çok sorunlu. Çok kasıyor oynarken. Ping iyi göstermesine rağmen.

Oyunun multiplayer inde büyük sorunlar var,steam yüzünden pc de kasıyor oyun.Korsan versiyonu kasmıyor ama :D

Başladım oynamaya.Konu olarak iyi gidiyor,hareketli oyun.Ama MW2 hertürlü döver.Grafik filan olarak bence MW1'den bile iyi değil.Olmamış Treyarch,üşüyoruz Infinity Ward reyis.:eek:

Multiplayer da en güzel özelliklik Gun Game gibi gözüküyor :) Vurdukça silahın değişiyor.

Fena degil ama beklentileri karsilamiyor tabi. MW2 den daha zevk aliyordum acikcasi.

Oyunu oynarken basim döndü anasini satim her yer dönüyor :D

Arkadaşlar oyunlarla aram pek iyi değildir, Geçenlerde Modern warfare 2 ile bu alışkanlığı bozdum inanılmazdı şimdi bunuda çıktığı taktirde almak istiyorum fakat sorum şu. Bu oyunu multiplayer olarak nasıl oynayabilirim yorumlarınızda bakarak ek program kullanıldığını düşünüyorum login tarzı bir program sanırım. Nasıl online oynayabilirim adımları izah ederseniz sevinirim eminim online olarakda zevklidir.

Arkadaşlar oyunlarla aram pek iyi değildir, Geçenlerde Modern warfare 2 ile bu alışkanlığı bozdum inanılmazdı şimdi bunuda çıktığı taktirde almak istiyorum fakat sorum şu. Bu oyunu multiplayer olarak nasıl oynayabilirim yorumlarınızda bakarak ek program kullanıldığını düşünüyorum login tarzı bir program sanırım. Nasıl online oynayabilirim adımları izah ederseniz sevinirim eminim online olarakda zevklidir.

Ayni benim gibi ))

Ps3'e daha yeni internet bagladim, simdi online oynayabilmek icin bir savas oyunu ariyorum.

Konuya gelince, bende merak ediyorum, bilen cevaplasin lütfen.

Sen ps3'ten mi oynayacan, yoksa xbox, pc ? Bunu da söylemen lazim.

ps3'ten oynicakasan ister istemez playstation-networkta kayitli olman lazim, 2 dakkalik is ama. Login, mogin isi dedigin gibi iste.

MW2'den kesinlikle geride bir oyun olmuş. Yaklaşık 1.5 saatlik oynamama göre söylüyorum. İlerisi içinde pek ümit yok. Klasik bir savaş oyunu gibi olmuş maalesef.

Bence konu olarak MW2 den daha iyi. Online aslında güzel. MW2 gibi 5 kişi öldürüp Killstreaklar ile işi bitiremiyorsun biraz daha iş sana düşüyor. Ama onlineda sorunlar var şuan. Çok kasıyor laglar oluyor çok fazla. Bunlar düzeltilirse aslında güzel oyun.

Infinity Ward ayrıldıktan sonra böyle bir düşüşün olacağı belliydi. Keşke fazla bir beklenti içerisine girmeseydiniz.

MW2'den kesinlikle geride bir oyun olmuş. Yaklaşık 1.5 saatlik oynamama göre söylüyorum. İlerisi içinde pek ümit yok. Klasik bir savaş oyunu gibi olmuş maalesef.

online oynamak icin hangisini alsak?

call of duity, mw2,call of duty world war mi ne, simdi bu

ve ayrica bad company 1 ve simdide badcompany2 cikmis.

online icin hangisi en iyisi, biliyorsun yaz be Sercan.,

online oynamak icin hangisini alsak?

call of duity, mw2,call of duty world war mi ne, simdi bu

ve ayrica bad company 1 ve simdide badcompany2 cikmis.

online icin hangisi en iyisi, biliyorsun yaz be Sercan.,

Bad Company'leri bence salla, MW2 iyidir multide tabi ki ama biraz daha bekle Black Ops hatalar giderilsin onu al.

Ayni benim gibi ))

Ps3'e daha yeni internet bagladim, simdi online oynayabilmek icin bir savas oyunu ariyorum.

Konuya gelince, bende merak ediyorum, bilen cevaplasin lütfen.

Sen ps3'ten mi oynayacan, yoksa xbox, pc ? Bunu da söylemen lazim.

ps3'ten oynicakasan ister istemez playstation-networkta kayitli olman lazim, 2 dakkalik is ama. Login, mogin isi dedigin gibi iste.

Pc üzerinden

Beyler ben levelin ortasinda kayit edip oyundan ciktiktan sonra yeniden baslatinca o levelin basindan baslatiyor yine. Kapatigim yerden baslatmiyor.

Bu ne bicim is, sizde de de böylemi?

Beyler ben levelin ortasinda kayit edip oyundan ciktiktan sonra yeniden baslatinca o levelin basindan baslatiyor yine. Kapatigim yerden baslatmiyor.

Bu ne bicim is, sizde de de böylemi?

Checkpoint usulü olması lazım.Yani her kaydettiğin yerden başlamıyor ama belirli aşamalardan geçiyorsun.En azından Xbox'da öyleydi.

Cikarken, kayit edip cik, yaziyor. Normalde biraktigim yerden baslamasi lazim.

Bi level var bir türlü gecemedim ya :D

Üst Alt