Call Of Duty : Black Ops (PS3/Xbox 360/PC) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Call Of Duty : Black Ops (PS3/Xbox 360/PC)

Cevap: Call Of Duty : Black Ops (PS3/Xbox 360/PC)

Oyun orjinal değil ama dediğim gibi sistemin kaldırmaması da mümkün değil.Her oyunu full çözünürlükte oynarım. Var bir haltlar dur bakalım.Animasyon başlıyor, Castro falan geçiyor açılmıyor oyun.

oyunu falan indirdik ne güzel kurduk fare yalan oldu ellede oynanmıoki anasını satıyım:D

Neyse elbet biri anlatır dediğim gibi iyi bir sistemim var ama oyun açılmıyor.Kafayı yemek üzereyim :D

PS'de Multi oynayanlara soruyorum ? Halen bağlantı sorunu var mı ? Ona göre alacağız :p

Lan kafayı yiyeceğim. :D Format atmadan önce oynuyordum bu oyunu şimdi donup oyundan atıyor.Yol gösterin beyler.:eek:

Host olunca sorun olmuyor. Ama hostda 40 yılda bir oluyorsun.:asd:

Benim için fark etmez biliyorsun :asd: Artık COD 4'de yapacak bir şey kalmadı, bütün challengesleri açtım :D İstemediğin kadar altın silahım var, FFA da hiç ölmeden oyunda bitirdim ( 25 kill ) artık black opsu bekliyorum :p bayramdan sonra oradayım.

Bayram bitene kadar graund war oynayıp kill rekorumu tazeleyeceğim hedefim 90 kill :p

Özgür, sen, ben beraber takılalım bi :D Tarık sende de varsa ekle bizi :p

Kendi ilk gün satış rekorunu kıran Activision, merakla beklenen Call of Duty: Black Ops’un sadece ABD ve İngiltere'de ilk 24 saat içinde yaklaşık 360 milyon dolarlık hasılat elde ederek, eğlence sektöründeki şimdiye kadar gerçekleşen en büyük açılışı yaptığını duyurdu.(5.6 milyon kopya)

:tiphat:

Sonunda bitirdim ulan.Bitmiş save indirdim.Kaldığım bölümden oynamaya başladım.Donup atsa da yine ara sıra bitirmeyi başardım. :D Ama konu baya karmaşık geldi,hiçbirşey anlamadım desem yeridir.

Üst Alt