Cem Sultan Kayserispor'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Sultan Kayserispor'da!

Cevap: Son Dakika: Cem Sultan Kayserispor'da!

cem sultan: Kayserispor ile 5 yıllık sözleşme imzaladım.

ntvspor

Bizi istemeyeni biz hiç istemeyiz...

Adamı 7 maçtada ilk 18e al sadece bi maçta 6-7 dakika oynat , sonra bu sezon Elmanderi al , Baros ve Stancu zaten var , bir forvet daha alınacak deniliyor , nekadarda Galatasarayli olursa olsun kalmaz adam , ben olsam bende kalmam.

Biz adamlardan topçu alamayız adamlar gelecek vaadeden oyuncularımızı toplarlar elma toplar gibi.Cem e bişey demiyorum son bir ay ağzını tutamadı imzayıda atamadı bize karşı. Umarım Kayseride eksik olan eğitimini tamamlar.

Bilmiyorum ama uzulucez gibi geliyor.Yetenekliydi gercekten bu cocuk nasıl kacırıyoruz bunları aklım almıyor.

Evet kendisini bir nevi kurtardı. Şayet bir sitem varsa, bu Cem'e değil, Cem'i oynatmayanlara olmalıdır zaten. Benim de sitemim bu, adam gibi oynatmadan elimizden kaçırdık. İçimden bir ses ileri ki dönemlerde kafamızı duvarlara vuracağız diyor.

son 2 senedir oynatmadılarsa yada oynayanlar kendini ispat edemediyse hiç durmasına gerek yok gitmesi iyi olmuş bundan sonra zaten formayı girmesi daha zor olurdu

Galatasaray ile sozlesme imzalarsin ondan sonra ben yedek beklemek istemiyorum dersin kiralik gidersin ayni Arda'da oldugu gibi.. gram uzulmedim gule gule boylelerine ihtiyac yok..

Kayseri'de hedefi ne olacak?

Bjk veya Fb falan mi?

Iyi bir Galatasaray'li degilmis demek ki, ben olsam yedek kalmayi bile tercih ederim, Kayser'de oynayacagima.

Yanlız bu konuda hakkaten yonetime kızıyorum altyapıdan cıkanları nasıl boyle harcanıyorlar.Adam bedavaya gitti kayseriye.Belki busene cok iyi oynayacak ozaman napıcaz?Sanki alt yapıdan hersene bir suru forvet cıkarıyoruz.Bu adam anıldan falan daha yetenekliydi yazık oldu.

Kayseri ye gitmesi ayıp birşey değilki.Adamın seneye gene oynayamacağı kesiin.Kariyeirnde ona forma garantisi veren takıma gitmeyecek de nereye gidecek.

Evet kendisini bir nevi kurtardı. Şayet bir sitem varsa, bu Cem'e değil, Cem'i oynatmayanlara olmalıdır zaten. Benim de sitemim bu, adam gibi oynatmadan elimizden kaçırdık. İçimden bir ses ileri ki dönemlerde kafamızı duvarlara vuracağız diyor.

Hele geçen dönem oynatmamaları tam bir saçmalıktı.Geçen sezon forma verilmediyse bu dönem hiç verilmez.

Kayseri'de hedefi ne olacak?

Bjk veya Fb falan mi?

Iyi bir Galatasaray'li degilmis demek ki, ben olsam yedek kalmayi bile tercih ederim, Kayser'de oynayacagima.

Anlamıyosunuz galiba herkes Galatasaraylı olmak zorundamı.Bjk nin fenerin altyapısında da bisuru Galatasaraylı cocuk vardır.Sen ona iyi imkanlar sunarsan başka takımıda tutsa gitmez kulupten.Olaya profesyonel bakın.Bunlar onlerinde en az 10 sene bu işten para kazanacak insanlar.

Doğru olanı yaptı. Yok efendim 10 yıldır yetiştiriyomuşuz, yazıklar olsunmuş. Yok yaa, adamı 10 yıl boyunca yetiştirdin diye 2. sınıf futbolcu mamelesi yapıp, ezip, oynatmama hakkını mı elde ediyorsun? A2'den yukarı çıkarılmadı, forvetsiz kalındı yine oynatılmadı, iddaamız kalmadı yine değerlendirilmedi. Ne kadar GS sevgin olursa olsun, futbolcusun nihayetinde oynaman lazım. Doğru olanı yaptı, üzülsem de.

Adam 20 yaşına gelmiş daha a takımda 1 maça çıktı herhalde. Kim durur ki bu durumda.

Eğer isteselerdi takımda tutarlardı. Ya da ayrılmayı kendisi istedi. İnşallah doğru bir tercih yapmıştır. En azından forma şansı bulur diye düşünüyorum.

Taraftar gözülye bakıyorsunuz olaya.17 yaşında millet oynuyor dünyada.Çocuk için zamanı geçiyor.Mecbur bir karar vermek zorundaydı ve oynayacağı takıma gitti.

Üst Alt