Cem Sultan Kayserispor'da! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Sultan Kayserispor'da!

Cevap: Son Dakika: Cem Sultan Kayserispor'da!

100.000 e elimizden kaçıran cenk tosun gibi konuşuyorsunuz.

Adam 20 yaşına gelmiş halen a2 demi oynamasını bekliyorsunuz. Oranın as oyuncusu olacaksa alacağı para Galatasaray'ın a2 de vereceğinin kat ve kat fazlasıdır.

Kusura bakmayın da çoğu kişi burda saçma sapan yorumlar yapıyor. Fanatiklikten gözleriniz kör olmuş. Bu çocuk forvetsiz olduğumuz dönemde bile oynatılmadı. Kendi için en doğrusunu yaptı. Ben olsam ben de aynı şeyi yapardım.

Kayseri'de Kujovic, Amrabat, Semih, Omer gibi adamlar var Cem cok dogru bir tercih yapti helal renkdas.

zaten artistin tekiydi fırlama herif. batuhandan farksız görmüyorum onu...

Kusura bakmayın da çoğu kişi burda saçma sapan yorumlar yapıyor. Fanatiklikten gözleriniz kör olmuş. Bu çocuk forvetsiz olduğumuz dönemde bile oynatılmadı. Kendi için en doğrusunu yaptı. Ben olsam ben de aynı şeyi yapardım.

Ayrıca adamın kayseri bize oyuncu satmıyor, gitmeyim deme lüksü yok. Kariyeri bitecek burada kalırsa.Silinip gidecek. En mantıklısını yaptı.

Hatırladığım kadarıyla devre arası kampına a2'den birçok oyuncu katılmıştı ama cem sultan yoktu.Yeni sözleşme imzaladığı için alınmadığını okumuştum.herkesin kendi tercidir.Hayırlısı olsun

artistin tekiydi zaten, sözlesme imzalamak istemedi..Servet'e saydirdim ama adam hakliymis beyler. ben olsam bende döverdim artisi...

oynatılmadı diye gitmesimi lazım. fatih terim geldi oynayabilirdi. bu herif kac para istiyor GS DAN kayseri bizden cokmu verdi şimdi buna..

Gitmekle iyi yaptı ancak Hurmanın takımına gitmesi bence yanlış bir karar.

Yetenekli futbolcuydu sözleşme teklif edilmedi heralde.Ya da ben yanılıyorum forma şansı bulamadığı için gitti Kayseriye.Yolu açık olsun.

Servet denen herifi takımda tutarsa Fatih hoca sadece gaz vermeyi bilen biri oldugunu kanıtlar sanırım.

Ya boşversenize abicim.Manisada'ki Mehmet Güven,bir kere oynatılmayan Musa bu takımda bu sezon oynamazmıydı.Sarp'ı alıp Mehmet Güven'i gönderdiler.Adnan Polat'ın etkileri hep bunlar.Ne çok altyapı oyuncusu Ali Yavaş gönderildiğinden itibaren heba oldu, çürüdü gitti.Ajax ile başa baş giden altyapıyı ne hale getirdiler.

bu olayın iç yuzunu bilmiyorum ama yazık oldu hemen burdakı yorumlarda degişti adama şans verilmedi 20yasında a2den cıkamadı biraz bizdede suc var şimdi adamın arkasından atıp tutmayalım iyi oldu diye daha dune kadar ilkonbirte koyuyodunuz neden ozaman bu adama berabt bi senede hiç şans verilmedi ? sadece paramı o yuzdenmi oynatilmadigi için küstü bence

Cevap: Son Dakika | Cem Sultan Kayserispor'da!

Fatih hoca da şans vermezse o jenerasyon yavaş yavaş kaçmaya başlar.

Üst Alt