Cem Sultan Kayserispor'da! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cem Sultan Kayserispor'da!

Cevap: Son Dakika: Cem Sultan Kayserispor'da!

Lan herifin twitter mesajlarına bakınca apache liseli karışımı bir hava seziyordum.

Böylesine kültürsüz herifin ne işi var Galatasaray'da.

İyi bile oldu.

Anlamıyosunuz galiba herkes Galatasaraylı olmak zorundamı.Bjk nin fenerin altyapısında da bisuru Galatasaraylı cocuk vardır.Sen ona iyi imkanlar sunarsan başka takımıda tutsa gitmez kulupten.Olaya profesyonel bakın.Bunlar onlerinde en az 10 sene bu işten para kazanacak insanlar.

Tamam iste onu diyorum bende. Arda'da baska takima gidebilirdi, ama takimi sevdigi icin kiralik gitti.

Cem kalsa bile akli baska yerlerde kalirdi, kendisi icin dogru olani yapti.

Kayseri ye gitmesi ayıp birşey değilki.Adamın seneye gene oynayamacağı kesiin.Kariyeirnde ona forma garantisi veren takıma gitmeyecek de nereye gidecek.

Kayseri oynama garantisi falan vermez, Cem ilk 11 falan oynamaz yani. Gidilecek çok takım vardı Galatasaray'ı adam yerine koymayan takıma ben olsam gitmezdim. Profesyonel bak olaya falan da demesin kimse, bu adamlar ancak bu tip meselelerde profesyonel oluyorlar zaten, ben olsam Kayseri'ye gitmezdim.

Beni bir takıma kiralık verin deseydi yönetim verirdi.Cemin yaptığı büyük terbiyesizlik

Bu adamdan fazla bişey olmaz futbolcu olarak, sıkıntı niye ediyorsunuz bu kadar anlamadım.

Lafa gelince doğuştan Galatasaraylı.Ama gel sözlesme yapalım diyince ben kayseriye gidiyorum.Yolu acık olsun.

Tamam iste onu diyorum bende. Arda'da baska takima gidebilirdi, ama takimi sevdigi icin kiralik gitti.

Cem kalsa bile akli baska yerlerde kalirdi, kendisi icin dogru olani yapti.

Kendisi için tabiki dogru olanı yaptı.Ben bizim yonden bakıyorum olaya.Sonucta bu adamları alt yapıdan neden yetiştiriyoruz.İlerde Galatasaraya hizmet versin a takımda oynasın veya en kotu belli bir miktar para karsılıgında başka yere gider.Ama bir kazanç saglar klube dimi.Birde bu cocuk yetenekli.İşte dediğim gibi elindeki malı hiçbir fayda saglamadan bırakıyosun.Vallahi helal olsun kayseriye bizimkilerde bakar ancak.Cok kızıyorum yonetime boyle seylerde.

Biz bu adamları hepsini pişman edicez. Destan yazmaya başlayınca hepsi pişman olacak.

Acaba Hurma arayıp sordu mu bizimkilere nezaketen. Bize ders veriyorlardı ya karaktersizler

Oynatmiyoruz falan demissiniz de oynatmayacagimiz 20 yasindaki adama neden sozlesme onersin kulup?

Oynatmiyoruz falan demissiniz de oynatmayacagimiz 20 yasindaki adama neden sozlesme onersin kulup?

Elindeki en yetenekli genc turk forvet bu adam.Anıl degil.Ozaman onereceksin.Enazından altyapıdan yetiştirdigin bir adam bedavaya gitmeyecek başka takıma.Bunda kesinlikle taviz olmaması lazım.

Üst Alt