GSC Haber - Cemal Özgörkey ve Ekibi, Mağazacılık A.Ş'deki Görevlerinden İstifa Ettiler - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Cemal Özgörkey ve Ekibi, Mağazacılık A.Ş'deki Görevlerinden İstifa Ettiler

Forma bulamıyoruz koleksiyon ürün çıkarıyorsunuz ürünü alabilmeyi geç siteye dahi giremiyoruz. Hatta o koleksiyon ürünler 2 katı fiyata dolapta kara borsaya düşüyor ama hiç bir şey yapmıyorsunuz. Kulübümüze destek olsun kendimiz de giyelim diye t shirt vs. bakıyoruz iğrenç tasarımı olan pazar malı kalitesinde ürünlere fahiş fiyat istiyorsunuz. Allah aşkına şu işi yapabilecek biri gelsin başına.

Biz uçurduk kaçırdık diye yazmış ama ben uçan kaça bir Gs Store göremedim hiç. Biri gider daha iyisi gelir. By.

Bir taraftar olarak GSStore'dan memnun olan var mı? Cebimde param var, arkdaşlarımın çocuklarına, kendime forma harici kıyafetler aksesuarlar almak istiyorum, sattıkları ürünlerin kalitesi yerlerde. "Taraftar nasıl olsa alır" mantığıyla yapılan iş yüzünden bayadır alışveriş yapmadım store'dan.

tebrikler cemal ağabey
demekki geçen yılki atatürk imzalı beyaz formanın aylarca mağazada bulunmayışının sorumlularından birisi sizmişsiniz
buna istifa yakışırdı :tbr:

feneriumun yarısı kadar başarılı olsanız yeterdi cemal bey

çok da zor değil yani

3 tane stajyer designer ve merterde 1 fabrika yeterliydi

Cemal Özgörkey, Mağzacılık'ta önemli işler yaptım demiş. En önemli kısım halka arz kısmı iyi mi kötü mü bilemedim. Sonuçta para alacaksın ama Mağazacılıkta kar elde ettiğinde de kar payı vermen gerekecek ve mağazacılıkta zarar etmemiz zor. Onun dışında forma sponsorluğu kısmında Özgörkey dışarıda bırakıldım demiş yönetimle Özgörkey arasında bir sorun var gibi. Cemal Özgörkey'e de şunu sorarlar geçen sene sponsorluk işlerinin başında sen vardın, sponsorluk için kimseyi getiremeden sadece Tunç Holding ile sponsorluk buldun 1 sene ne stad ne de başka bir sponsorluk buldun. Görevinden alınman gayet doğal değil mi?
ŞMpiyonluk kutlamalarında falan da zaten yüzü sirke satıyordu. Garip garip tavırları vardı futbolculara karşı.

En basiti anlaş bir termos markasıyla çıkar GS termosu reklamı hazır, yine çocuklar için İcardi ile ilgili ürünler, çıkartmalar, vb. ürünler hiç biri yok. Hem dediğin hiç bir şeyi yapama sonra seçilen diyerek oraya seçilmenizi sağlayan kişiye ve yaptığı işlerle mağazacılığın bu rakamlarına direk etki eden kişiye laf at. Bu adamın Koç ailesi ile bir ilişkisi var mı acaba?

o termos 1k dollar civarı

Şahsi twitter hesabı gibi kullanması hoş değil. Takım başarılı olduğu için insanlar alışveriş yapıyor sanırsın cemal özgörkeyin yüzü suyu hürmetine.

Mağaza leş durumda

İş bilen biri gelir umarım başına

Tekstil firmalarında bir sürü parlak yönetici var son yıllarda çıkış tapan markalardan birini kapıp getirin mağaza başına

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

o termos 1k dollar civarı
70 dolar
F1gQM3qXoAA97KG

24000 arjantin pezosu

bu arada erden timur baskınlığı bence bundan başkalarında da birer birer rahatsızlık yaratır
Levent Yaz bir de Cemal Özgörkey vardı bu ikisi de Eşref Hamamcıoğlu tarafındaydı Özbek aday olmadan önce. Metin Öztürk ve o ekipte bir rahatsızlık yaratmadı ki Metin Öztürk sürekli Erden Timur'u öven açıklamalar yapıyor. Mayıs'ta seçim olacağı için biraz da seçim oyunları bunlar tabi.

Son düzenleme:
Üst Alt