Cengiz: "Terim ile devam etmeyi düşünmüyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cengiz: "Terim ile devam etmeyi düşünmüyorum"

Mustafa Cengiz: "Ben hocayı arıyorum, 'Şunu dedin mi?' diye soruyorum. Sana hakaret etmişsem direkt ara bana sor. Siz hem yargıç, hem savcı, bir de üstüne basın sözcüsü olursanız olmaz."

Mustafa Cengiz: "Ben Sevgili Fatih Hoca ile devam etmeyi düşünmüyorum."

Mustafa Cengiz: ''Sevgili Fatih Terim hocamız konuşurken beni buz gibi etti. Yusuf bey yerinden fırladı.''

Mustafa Cengiz: "Abdurrahim Bey, 'Yapma hocam' dediği halde demez dedim. Hoca, ona rağmen konuştu."

Mustafa Cengiz: "Neden Fatih Terim ile sözleşme uzatmıyorum? Biz düşman değil miyiz? O anda, hemen o anda Fatih Terim istifa etmeliydi, ona istifa etmek yakışırdı"

Mustafa Cengiz: "Aramızda sinirden 2-3 sinirden uyumayan var. Var olasın Fatih Hocam. Düşmanlarını duman ediyorsun. Seni tebrik ediyorum sevgili hocam, yürekten tebrik ediyorum. Konuştukların, o kelimeyi demek istemiyorum, eserinle övünebilirsin"

Mustafa Cengiz: ''Seni tebrik ediyorum sevgili hocam. Eserinle övünebilirsin. 1 kere geçmiş olsuna gelmedin. Oğlumu aradın onun için oynayacağız dedin 8 kere yenildik.''

Mustafa Cengiz: ''Ey Fatih Terim sen de genel kurula hakaret ediyorsun. Senin başka yetkin yok! Yetmiyor!''

Mustafa Cengiz: "Bıraktı başkanlığı, onursal başkan gibi konuşuyor. Gelecek olan yönetimlere diyor ki 'Siz de dikkat edin, kendinize gelin. Cebinizde para varsa' gibi bir şey dedi. İmkanlarınız varsa gelin dedi. Şimdi, sadece bana ayar çekmiyor onursal başkanımız."

Mustafa Cengiz: "Çok güzel, dediklerini yaptık. Bütün yetkileri Fatih Terim'e verdik diyelim. Alacak mı bütün kefaletleri?"

Mustafa Cengiz: "Fatih Terim, Galatasaray'a büyük hizmetler etti. Geçmiş hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Ben olduğum sürece asla sözleşme yapmam. Çünkü ben, onun düşmanıymışım (!) Bir şartım var, çıkar özür diler, oturup o zaman konuşuruz."

Bu durumda seçime kadar yetki verilme ihtimali yok.

Seçime kadar yeni anlaşma yoksa hocasız kalacağız; yönetim seçimin netleşmesine kadar devam edecek bu şartlarda.

İşler çok karışacak bu şekilde.

Arkadaşlar takıntılarınızı ve sıkıntılarınızı bir kenara koyun da mantıklı konuşun bir kere de.

1. Bu yönetim gidecek. Gidecek yönetim yeni hoca getiremez. Bu süreçte 1 ay hocasız kalmak ne demek fikriniz var mı?

2. Görevden ayrılacak yönetim ne hakla geleceğe dair karar alabilir? Kendi yönetimleri uzuyorsa teknik heyet de uzamalı, seçim sonrası karar verilmeli.

Keşke bu kararı zamanında sportif nedenlerle alsaydın başkan. Kişisel nedenlerle aldığın için terimden önce senin yönetiminden de kurtulmamız gerekiyor.

Bu su demek oluyor;

yeni yonetim 19 Haziran dan once baslayamayacak, bu surecte yeni sezon calismalari en kotu Haziran sonuna kadar hocasiz (yani Terimsiz) olacak.

Ben yillardir diyorum Terimle Cengizin arasi iyi degil diye, resimlerde caktirmayin millet bizi iyi geciniyor sansin pozlari veriyorlardi, Terime isine karismayan, terimin her dedi dedik olacak ve herseyi kendi kontrol altinda kabul eden bir baskan gelirse ancak terimle sorun yasayamaz, diger türlü kim gelirse gelsin hep sorun olacak.

Üst Alt