Cengiz'den Açıklama: Yiğit Şardan, Falcao, Billong, Terim, UEFA, Başkanlık Seçimi, Belhanda ve Feghouli... - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cengiz'den Açıklama: Yiğit Şardan, Falcao, Billong, Terim, UEFA, Başkanlık Seçimi, Belhanda ve Feghouli...

6 sahalik proje varken neden elmas 4 sahalik proje yapicaz diyor sebebini bilen var mi
Voleybol- Basketbol antrenman tesislerini de oraya taşımak istiyor. Liverpool'da olduğu gibi U19 (orada U23) ve A takım Kemerburgaz, daha alt yaş gruplar Büyükçekmece olacakmış. Büyükçekmece projesi daha yok ama sadece plan. Kemerburgaz'a geçmek bir ödül olacakmış. Bir de kulüp binasını oraya yaparak kendi de söz sahibi olmak istiyor, ondan dolayı da arazide yer kalmıyor.

Allah şifa versin.Yani zor bir durum,belli ki psikolojisi kötü.Ömrü belirleyen Allah ancak çok zamanı yok gibi.Söyledikleri saçmalama olarak adlandırılabilir ancak dediğim gibi mutlu olacaksa çıksın konuşsun,canı sağolsun.

terim ne guzel siyrildi isin icinden yaw
yonetimi zora sokmak icin basin toplantisinda bir bir isim verdi hepsini getirdiler irfan haric. irfan yerine de irfandan 8 gomlek ustun gedson'u getirdiler
mostafa ile tikir tikir isleyen düzeni cift forvete dönüp bozdu taylan'i küstürdü daha da toparlayamadi takim
teknik anlamda yonetim basarili kimse kusura bakmasin, sadece son 2 aydaki donk seks meselesi vs. vs. yonetimi taca atti terim kurtuldu
2 senedir bu takim top oynamiyor, fb dökülüyor bjk'nin kadrosu ortada 2 sene sampiyon olabilsek 4/4 ile gidecektik. basaksehire bile sampiyonluk kaptirdik son virajda yaw

gecen sene kim ne derse desin en iyi kadro fenerdeydi ali kocu kovamadilar ezikliklerinden
simdi de biz terim'i gonderemiyoruz ne yaparsa yapsin. cok vahim durumdayiz

terim'in karsisinda degilim hatta onumuzdeki sene terim ile devam etmeliyiz ama din gibi terimi tutan taraftarları gorunce sonumuzun fener gibi olacagini dusunuyorum

ozet olarak yonetime bu kadar yüklenmek dogru degil, sampiyonluk terim yuzunden gitti, isin icinden boyle basit siyrilamaz kimse. terim de biraz üzerinde baski hissetmeli

Yeni açtım, ne konuşuldu bilmiyorum ama Başkanın haline üzüldüm. Neden kendini yormuş anlayamadım. Keşke istirahat etseymiş. Bundan sonraki hayatında da sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum.

Mustafa Cengiz: "Bizi üzen transfer Falcao, açık ve net. En tartışılan transfer Falcao! Daha F harfi ortada yoktu, menajerleri iyi çalıştı sosyal medyada. Zaten sosyal medyada menajer savaşları var. Helal olsun."

Niye zirt pirt tv'ye cikip konusuyosun? Ben su su su admalari destekliyorum de olsun bitsin. Git otur evinde istirahat et. Rakibin duzenbazlik yaptigini soyleyip zan altinda birakiyorsun ama nasil yaptigini aciklayamam diyorsun. Boyle sacmalik mi olur? Surda iki gunluk omrun kalmis ettigin laflarla klube zarar veriyorsun. Ya hadi Allah askina bi sus artik.

Üst Alt