Cenk Ergün'den Kritik Transfer Açıklaması! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün'den Kritik Transfer Açıklaması!

Sneijder konusu baştan aşağı yalan, uydurma.

Ndiaye konusunda Tudor'u tebrik ediyorum, doğru bir transfer lakin fiyat yüksek. seçiminin arkasında durur umarım keza fellaini uymaz oraya. Fernando - Ndiaye daha uyumlu olur.

Sürpriz transfer muhtemelen Ben Arfa. Beklemek lazım derken Ben Arfa'nın alacakları yüzünden beklemek lzm diyordur. Umarım çözülür, kalite anlamında yukarı çıkarır seviyemizi.

Bu tip adamlar turedi orta sahalarda , belhanda , ziyech , ben arfa

daha da vardir ama ben arfa tribunler acisindan hakikaten doping olur

2-3 hafta önce Mariano transferi sorulduğunda ben isim zikretmeyi sevmiyorum 1-2 güne resmi gelişmeler olur diyen Cenk Ergün'e bak sen :D taraftarı güzel havaya soktular bu transfer dönemi tam heyecanımız bitti derken imdada yetişiyor

N'diaye'den 2 gömlek üstün oyuncu Fellaini. Burada rahat 8 oynar tekniği ile.

Ağır ama çok iyi pasör. Hava topu da bırakmaz. Korner'den en az 4-5 golü var sadece ligde.

Fernando-Fellaini
Feghouli-Belhanda-Konoplyanka
Gomis

tarzı bir şey mesela hayvan gibi dengeli olur.​

Tudor kaldığı sürece kimin alındığı önemsiz.Gidin Terim'i getirin işte yaw.En kötü Luce'yi hoca olarak alın.Saçma sapan iş yapıyorsunuz.

Sneijder geçtiğimiz yıl belki haklı olarak gitmek istemiş olabilir ama bu sezon kalmak istedi çok net.
Takım bulamamasından kaynaklıyla büyük yavşaklık etmiş kendileri.

Bence bu anlaşmazlıklardan dolayı fesh edildi sözleşmesi. Başka bişeyi aklım almıyor. Sneijder'in ölüsü oynar bu ligde.

Tudor tabi ki kalacak. Terim bunlarla çalışmaz çünkü. Çağırdılar geldim derken taraftarın gazını alıyor hoca. Yanlış anlaşılmasın eleştirmiyorum, çalışmaması daha doğru. ben olsam bende çalışmam. Üstelik terim gelirse bu hainler erken seçim yapıp 3 yıl daha musallat olurlar. Muhtemelen sezonu tamamlamadan bırakıp gidecekler zaten. Apo başkan olur. terim ve dürüstü ekibe dahil eder

Sürpriz dediği arda mi acep
Hem hayır hem evet..

7Ndnkv.jpg

Cenk Ergün: "Fellaini için de girişimlerimiz oldu. Onu alırsak Ndiaye'yi almayız. Orta sahada gidip gelecek adama ihtiyacımız olacak."

fellaini daha 29 muş 32 ye kadar oynar zaten ağır adam hızını filan kaybetmesi sorun olmaz ama ben ndiaye nin enerjisini tercih ederdim uygun fiyata o bitse daha şık olur

Sneijder konusu baştan aşağı yalan, uydurma.

Ndiaye konusunda Tudor'u tebrik ediyorum, doğru bir transfer lakin fiyat yüksek. seçiminin arkasında durur umarım keza fellaini uymaz oraya. Fernando - Ndiaye daha uyumlu olur.

Sürpriz transfer muhtemelen Ben Arfa. Beklemek lazım derken Ben Arfa'nın alacakları yüzünden beklemek lzm diyordur. Umarım çözülür, kalite anlamında yukarı çıkarır seviyemizi.
BEN ARfa'yı da alırsak fenerliler hasetinden çatlar :D

Üst Alt