Cenk Ergün'den Kritik Transfer Açıklaması! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün'den Kritik Transfer Açıklaması!

Benim tahminim seneye UEFA'dan ciddi limit geleceği yönünde.Bu sene ceza yokken takımı kurmak istiyorlar.Sonrası genç oyuncularla takviye edilir zaten.Bence bu transfer dönemi Galatasaray'ın kurtuluşu olacak.

Bence bu transfer dönemi Galatasaray'ın batışı olacak. Bir daha batarken de elde satılacak bir riva da olmadığına göre iflas bayrağını çekerler artık.

Akıl var mantık var Geleceği kiminle kurtarıyorsun? Aldığın oyunculardan maksimum 2-3 yıl verim alabilirsin. Senin dediğin gibi olsa gelecek sene için düşünülse böyle takım mı kurulur?

Bence bu transfer dönemi Galatasaray'ın batışı olacak. Bir daha batarken de elde satılacak bir riva da olmadığına göre iflas bayrağını çekerler artık.

Akıl var mantık var Geleceği kiminle kurtarıyorsun? Aldığın oyunculardan maksimum 2-3 yıl verim alabilirsin. Senin dediğin gibi olsa gelecek sene için düşünülse böyle takım mı kurulur?
Daha iyi ya işte elde avuçta kalmayınca kulup bize gerçek sahiplerine kalacak.

isterlerse kayyum atasınlar da kurtulalım bu fosillerden

Tudor kalacak dedi ben de allah belanızı versin diyorum. Madem bu kadar maliyetli bir kadro kuruyorsun. O zaman adam gibi bir teknik direktör getir kardeşim. Tudor nedir kafayı yedirteceksiniz sonunda.

Son düzenleme:
antu karışmış :D

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloicbeyaz, bgcolor: #FFFFFF, align: left"][TABLE="width: 298"]

[TABLE="width: 283, align: center"]
[TR="bgcolor: #FEFFE6"]
Mesajı Gönderen: 66YozgatFB:cLink:3007405
Beyler gs****** da ki dansözlerde bir acayip ya
biggrin.gif

Daha düne kadar ben arfa Fb de giderse elinde patlar oynamaz falan diyenler vardi..

Cenk denen yöneticileri de ben arfa ile görüsmüslerde falan da filan da derken simdi de ben arfa gelirse ligi sallariz diyolar
lol.gif

Alirsiniz alirsiniz
lol.gif

[/TABLE]

Alabilirler bu arada ffp dertleri yok
smile.gif

[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE="class: tablodis"]
[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ok.gif
Alpi07 - 29.07.2017 16:37[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

bos.gif

[TABLE="width: 283, align: center"]
[TR="bgcolor: #FEFFE6"]
Mesajı Gönderen: 66YozgatFB:cLink:3007405
Beyler gs****** da ki dansözlerde bir acayip ya
biggrin.gif

Daha düne kadar ben arfa Fb de giderse elinde patlar oynamaz falan diyenler vardi..

Cenk denen yöneticileri de ben arfa ile görüsmüslerde falan da filan da derken simdi de ben arfa gelirse ligi sallariz diyolar
lol.gif

Alirsiniz alirsiniz
lol.gif

[/TABLE]

Öyle bir alılarki güldüğünle kalırsın.

[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

ok.gif
66YozgatFB - 29.07.2017 16:41[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

bos.gif

O halde psg nin vermedigi parayi versinler‚ imza parasini versinler birde maasini versinler. Biz zaten bu yüzden alamiyoruz daha. Psg öderse maasini onlari degil bizi secmemesi icin hic bir neden yok. Sen östersund denen cöp takima elenmissin ve avrupada yoksun‚ Maas kisitlamanda var ve ayni sey bizde söz konusu degil.

[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

ok.gif
Slash - 29.07.2017 16:41[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

bos.gif

Bu yönetimden hiç umutlu değilim.6s iyi kadro kuruyor.Arfayı alamazlar umarım.

[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Eğer bu transferler gerçekleşirse cidden tam anlamıyla doğru bir kadro kurulmuş olur. Kaliteli bekler, biri hızlı biri lider iki stoper, box to box, adam yiyen ön libero, biri teknik biri hızlı kanat, şut atabilen teknik 10 numara ve pivot santrafor. Tek yapılması gereken en ufak krizde Tudor'u şutlayıp Luce'yi kulübeye indirmek olur muhtemelen Terim olmayacak.

östersunds hezimeti evlat lobisinin sonu olacak gibi gözüküyor !! östersunds u dost takım ilan etmeliyiz ! eğer fellaini denayer ve diğer takviyeler gelirse ligde real madrid etkisi yaratırız ! yönetimin bile canına tak etmiş artık belli oldu çöplerden kurtuluyoruz sonsuza dek !! tşk östersunds !!!

felayniyi alabiliyorsan onu alacaksin
fernandoymus badoymus bunlarin hepsinden cok daha önemli bir transfer olur
net en önemli hamlemiz olur
cer cöple ugrasmasinlar

Gomis kendi pozisyonunda tekti. Ciddi bir santrafora ihtiyacımız vardı. Biz almazsak başkası alacaktı. Roma, Juventus, İnter, Monaco, PSG Almanya ve Bolu gibi takımlar zaten devrede olunca rakiplerimiz artı."

Agam bizimle Toshack geçiy :D

Üst Alt