Cenk Ergün'den Kritik Transfer Açıklaması! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Cenk Ergün'den Kritik Transfer Açıklaması!

Bu adamın başkanı dursun değilde ünal aysal olsaydı şu yaptığı transferler ile efsane olmuştu bile..

Haldün üstünele tapan taraftar kitlesine bakınca bu adam bu sene gerçekten zor işleri beceriyor..

Takdir ettim tek şanssızlığı vizyonsuz bir başkanla çalışması

Eger palavrs degilse ve ben arfa hakikaten ilgilendigimiz bir adamsa bu kez tebrik ederim acikcasi bu transferci tayfayi
Ben Arfa yanlız o, gelirse bile tonla imza parası yanında bayağa okkalı da yıllık alır. Senin bugüne kadar savunduğun transfer politikasına tamamen aykırı bir oyuncu.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Takım başarılı olduğu sürece TR şampiyonluğu ve CL de üs sıralar,oyunculara verilen paralara takılmıyorum.Aynı sevideye oynadığın takımlar bir oyuncuya veriyor bu paraları.
Fiyatlar aşırı olduğunda hem fikiriz ama günümüz sartları böyle
Şampiyon olan ve CL ye giden takımlar bunu fazlasıyla kazanabiliyor.

gomisi juve roma istemis inanan var mi? yani diyoki onlarin elinden aldik
onu birakinda bu yapdigi transflerlerin 80% seneye nasil yollariz diye düsünürüz
su imzalar bi toplanamadi millet cok memnun heralde takimdan
ah olurmu eskisehiri yendik belhanda jeneriklik gol ati yaaaa

açık ve net olan tek şey :

GÜLE GÜLE !

fft226_mf8031376.Jpeg

:tekme:
keske öyle olsa renkdas, ama yine banko oynar bu

Yillik 3-4 Milyona futbolcu getirmek marifet felan degil. Cenk degil, kenk olsa, yine aynisi olacakti. Iki senedir kulüp financial fair play kiskacinda, ve ayni zamanda kulübün sportif giderlerine de detayli olarak hakim degiliz. Cünkü genelde futbolcu alininca, bonservisi seneler bölünüyor.

Sicak para girdi kulübe, borclar azaldi, ve ufukta yine yüzmilyonlarca dollar var. Beinsports parayi basti. Kulübün imkanlari büyüdü. Insan degil de, durum merkezli yorum yaparsak bazen, bu transfer sürecinin taraftar icin memnun edici gececegi hesaplanabilir bir ihtimal idi.

Bunlarin illaki dursunla, cenkle alakasi yok.

Yillik 3-4 Milyona futbolcu getirmek marifet felan degil. Cenk degil, kenk olsa, yine aynisi olacakti. Iki senedir kulüp financial fair play kiskacinda, ve ayni zamanda kulübün sportif giderlerine de detayli olarak hakim degiliz. Cünkü genelde futbolcu alininca, bonservisi seneler bölünüyor.

Sicak para girdi kulübe, borclar azaldi, ve ufukta yine yüzmilyonlarca dollar var. Beinsports parayi basti. Kulübün imkanlari büyüdü. Insan degil de, durum merkezli yorum yaparsak bazen, bu transfer sürecinin taraftar icin memnun edici gececegi hesaplanabilir bir ihtimal idi

Bunlarin illaki dursunla, cenkle alakasi yok.
ynen katılıyorum bu yoruma adem şu ana kadar bravo denilecek fırsat transferi yapmadık
fenerin isla
başakın clichy , elia transferleri maliyet/kalite olarak iyi transferler..

Ardanin bu takimda ne isi olacak? Gelse gene ortaligi karistirdigi yetmiyormus gibi birde gene kendini salar göbek yapar. Kalsun oralarda. Sol acik neden süpriz bölge olsun ? Normal sartlarda orayada acilen transfer sart. Bana kalirsa forvetdir. Oda belki yas itibari 33+ olabilecek eski bir star oyuncu olabilir yedekde otursa bile sorun yapmiyacak türünden.

Üst Alt