GSC Anket - Claude Puel vs Rudi Garcia | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Claude Puel vs Rudi Garcia

Kimi Tercih Edersiniz?

• Claude Puel

Kullanılan: 2 11.1%
  • Rudi Garcia

Kullanılan: 16 88.9%

• Kullanılan toplam oy
    18
rudi garcia gittiği hemen her takımda fark yarattı. Ancak büyük bütçe ister, kolay değil getirmek hele mevcut ekonomide

Net Garcia olur ama Hamamcıoğlu Garcia'ya gitmez maliyetinden dolayı daha çok gençler ile oynayacak alt yapıdan oyuncu koyacak hoca tercihi olur ve maliyeti sebebiyle Puel daha yakın bu ikisi arasından bence Farke, Trpisovsky'de adayları arasında olacaktır.

Evet Rudi Garcia hayırlı olsun çünkü Metin'in seçilme ihtimali yok.
Nasıl bir futbol oynatıyor hiç bilmiyorum :D

ikisininde hiç bir takımını tam takip etmedim.

ama sırf transfermarkt datalarına - 2019-2021 lig sonuçlarına tablolara göre Rudi önde duruyor ikisi arasında.

Benim adayım Niels Frederiksen
Rudi garcia geldi mi dursunun son dönemi gibi oyuncular alman gerekiyor şu son yıl gibi bir transfer sürecine giremezsin ikna edemezsin edersen de gelecek sene bi 2.5'da ona ödersin. 2 senenin bilançosu 5 milyon euro eder.
Cenk denen herifin götümüze soktuğu feghouli-belhanda kazığı tek başına yeterli.
Kulübü kaosa sokmak istiyorlar anlaşılan.

Yani karşılaştırmaya bile gerek yok. Puel aşırı sıkıcı bir oyun oynatır ve hep skorun üstüne yatmaya çalışır izlediğim her takımı böyleydi istisnasız. Abdullah Avcı'nın adeta karbon kopyası yahut Allegri'ye yakın diyebiliriz.

Herkes Puel Lille'de harikalar yaratıyor sanıyordu ama herif gitti Garcia geldi ve cayır cayır ateş eden bir takıma dönüştüler. Garcia gittiği her takıma güzel ofansif pozitif direkt bir futbol oynattı. Zaten çok daha iyi bir hoca olduğu için hep çok daha iyi takımlarda çalıştı ve gittiği her yerde başarılı oldu.

Aslında Galatasaray taraftarının çok sevdiği baskılı doğrudan hücumcu riskli oyunu benimseyen bir adam Garcia ama imkanı yok gelmez, gelse bile eldeki kaynaklarla kendisinden yararlanmak mümkün olmaz.

Yani karşılaştırmaya bile gerek yok. Puel aşırı sıkıcı bir oyun oynatır ve hep skorun üstüne yatmaya çalışır izlediğim her takımı böyleydi istisnasız. Abdullah Avcı'nın adeta karbon kopyası yahut Allegri'ye yakın diyebiliriz.

Herkes Puel Lille'de harikalar yaratıyor sanıyordu ama herif gitti Garcia geldi ve cayır cayır ateş eden bir takıma dönüştüler. Garcia gittiği her takıma güzel ofansif pozitif direkt bir futbol oynattı. Zaten çok daha iyi bir hoca olduğu için hep çok daha iyi takımlarda çalıştı ve gittiği her yerde başarılı oldu.

Aslında Galatasaray taraftarının çok sevdiği baskılı doğrudan hücumcu riskli oyunu benimseyen bir adam Garcia ama imkanı yok gelmez, gelse bile eldeki kaynaklarla kendisinden yararlanmak mümkün olmaz.

Garcia gelir gelmesinede, transfer icin cok butce ister

Garcia gelir gelmesinede, transfer icin cok butce ister
Yani zaten ben de o yüzden gelmez diyorum. İyi bir kadroya gelmek ister, onun için de ikna edecek bir direktör gerekir. Yani transfer oburu bir herif değil aslında, gittiği kulüpler o oradayken hep büyük satışlar yaptılar ama işte yerine adam da koydular.

Yani Cenk Ergün gelecek de, kadrodaki bazı isimlerden iyi paralar kazanacağız da, sonra o paranın yarısıyla nokta atışı transferlerle iyi bir kadro kuracağız da... FM'de bile zor.

Hayal kurmamak lazım o yüzden. Ama eğer olur da gelirse mükemmel bir hamle olur hem oyun anlayışı uyuyor hem gerçekten elit bir hoca hem de yaşı da geçmiş değil, kariyerinin sonunda getirmiş olmazsın yani.

Üst Alt