Demirören: "Küme düşme kalksın diye başvuru yaptık" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Demirören: "Küme düşme kalksın diye başvuru yaptık"

Cevap: Demirören: "Küme düşme kalksın diye başvuru yaptık"

Ya küme düşme'yi kaldırmak kolay'mı.Uefa böyle birşeye müsade etmez.Hemde uefa iyice kıllanır.Ben inanmıyorum kaldıracaklarına.

Şeref, onur, haysiyet gibi kavramlardan haberi yok mu kimsenin? Bu nasıl pişkinliktir, nasıl arsızlıktır, nasıl bir utanmazlıktır?!? Adamlar başkalarının paralarını çaldılar resmen.

Evet şikeden büyük hırsızlık mı var? Karşı takımdaki dürüst oyuncuların alacakları primleri düşünün, karşı takımın alacağı galibiyet primini düşünün, maçı kazanamazsa rakibinin kazanacağı gelirleri düşünün, şike yaparak girilen ŞL veya AL'den gelen (çalınan) paraları düşünün. Bunların tamamı nasıl ırza geçmek bir suçsa öyle bir suçtur işte Rıdvan Efendi! Hatta senin oynadığın iddiada bile insanların paraları çalındı! HIRSIZLIK yapıldı. Hırsızlığın cezası da hapistir tabii ki.

Türk Futbolunu bu hale getirenler defolup gitsin diyeceğim ama tüm mekanizmaları ele geçirmişler. Para ile herkesi satın alıyorlar, tüm köşeleri tutmuşlar. Kimse bir şey yapamıyor bunlara! YAZIKLAR OLSUN!!

Türk futbolunu kendi şahsi zevklerine göre yönetme amacı güdenlerin öbür tarafta iki yakası bir araya gelmesin ! Bunu bilir bunu söylerim.. Yeter artık anasını ...... Bu ligin bu durumda olmasına sebep olanları UEFA tek tek öpecektir.. Kendi haklarımızı bile kendimiz SAVUNAMIYORUZ.........

şaşırmıyorum artık böyle şeylere her sene bokluk yapıp ondan sonra da yırtacaksınız yani omurgaya bak

Beyler tüpçünün g.tü tutuştu.Olay Tayfur´un bir telefon açıp"İbo,İskender seneye bize gelirsiniz demi kuzularım,sizi istiyorum." değil sadece.Çok ciddi belgeler var Bejeke ile ilgili.Bence durumları fener kadar kritik.

Akşam akşam yine çıldırdım. Sövmek istiyorum şu yıldırım'a ! Kendileri güçlensin hep , anadolu ekipleri küçük kalsın istiyorlar.. Bunların karşılarında sadece Galatasaray , A.gücü ve Orduspor var.. Ordululuğumla ve Galatasaraylılığımla her zaman GURUR duymuşumdur.. Ankaragücünüde tebrik ediyorum.. Sonuna kadar götürüyor..

Büyüklerden biri normal yolla, puanla küme düşse, bunlar yine olay çıkarır, düşürmezler bu şekilde. Futbol kakaya batmış iyice.

Allah belanızı versin şerefsizler! Şu iddianame bir açıklansın o zaman göstereceğiz size.Belki düşmezsiniz ama rezil olup yerin dibine gireceğiniz kesin.Şu adi pisliklere sahada günlerini göstermenin zamanı geldi.

Ne de olsa kendi takimi da Şike yapti.Hic sasirmadim.

Vallaha takımımı seyretmek istiyorum ama bir kere daha görüldü ki Lig Tv'yi iptal etmekle en doğru işi yapmışız.Bu lig kolay kolay temizlenmez.

Transfere gerek yok artık bas parayı al hakemi şampiyon ol , seneye 20 puan geriden başla ama önemli değil yine parayı basar yine şampiyon olursun

Üst Alt