Digiturk Play - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu sene yurtta kalmayı düşünüyorum.Digiturk Play'i alsam yurtta rahat rahat izleyebilir miyim ? Yurttaki internet hızını düşünürsek.:)

Sitelerinde arastırdım demin baya.Octoshape Player diye yeni bir cıkarmıslar.Bu standart paket alanlarda 600 le sınırlıyor goruntüyü.Yüksek kalite alanlarda 1800 e cıkıyor.Gecen sene kendi ayarını yapabiliyordun.800, 1200 dıye.Anlıcagın gecen sene 1200 le ızleyenler bu sene aynı paraya 600 le ızleyecek görüntü kalitesini.Bu olay çıkmadan önce alanlar bence 600 le izleyecek.Çünkü o gecen seneki ayarlama olayı yok artık.Oynatıcı pakete göre belirliyor görüntü kalitesini.Bu hırsızlar daha fazla para için herseyı yapar.

İyide adamlar bunu bize hd yayın diye sattı. Sattığın şeyin kalitesini kafalarına göre değiştirebiliyor mu bunlar?

İyide adamlar bunu bize hd yayın diye sattı. Sattığın şeyin kalitesini kafalarına göre değiştirebiliyor mu bunlar?

Bence digiturkplay.com.tr sayfasından incele.Zaten cuma günü ligler baslıyor.Sen bakarsın işte nasıl yayın durumu.İlk maçta belli olur herşey.Ben bu durumda kesinlikle almam zaten.Demin baya eleştirdim zaten sitelerinde bu durumu bu senede almıyacagımı belirttim.

Bence digiturkplay.com.tr sayfasından incele.Zaten cuma günü ligler baslıyor.Sen bakarsın işte nasıl yayın durumu.İlk maçta belli olur herşey.Ben bu durumda kesinlikle almam zaten.Demin baya eleştirdim zaten sitelerinde bu durumu bu senede almıyacagımı belirttim.

Bugün canlı yardımdan şeettim adamlara, bu olay çıkmadan önce alanlar 1200k da izleyecekmiş ama şuan baktığımda 1200k'lık görüntü yok ortada. Neyse maçlar bi başlasında anlarız be olduğunu. 600'lük yayını 1200 diye yutturmaya çalışırlarsa şikayet ederim zaten ki, bu konuda da yanlız olacağımı düşünmüyorum. O değilde bu sene almıcam almıcam dedim yine dayanamayıp aldım bir kez daha aldığıma pişman ettiler beni. Ne kadar berbat bir kuruluş bunlar arkadaş.

Bu sene yurtta kalmayı düşünüyorum.Digiturk Play'i alsam yurtta rahat rahat izleyebilir miyim ? Yurttaki internet hızını düşünürsek.:)

Özel yurt mu devlet yurdu mu ?

Kyk'da cok zor olur, internetinin cok yavas olduğunu söylüyor kalan arkadaslar, özel yurtlarda biraz daha iyidir tabi internet, yurdundan yurduna değisir ama özellerde rahatca izleyebilme ihtimalin var, yine de yurdun netini gidip görmek lazım tabi en basta.

400 tl olanı almam zaten.

255 olanı önermiyorsun anladığım kadarıyla ?

Parana yazık günah. Çamur gibi görüntüye o para verilmez. Lakin süper paket alıp kiralayanlar oluyor donanımhaber de oralara bak bakalım. Belki yüksek kalite alıp galatasaray maçlarını paylaşacak olan vardır.

Edit: ben de beşiktaş, fener, bursa, trabzon ve diğer anadolu takımlarını paylaşabilirim haberiniz olsun gençler. Tabii galatasaray ile olan maçları hariç. :D

Üst Alt