Digiturk Play - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Parana yazık günah. Çamur gibi görüntüye o para verilmez. Lakin süper paket alıp kiralayanlar oluyor donanımhaber de oralara bak bakalım. Belki yüksek kalite alıp galatasaray maçlarını paylaşacak olan vardır.

Edit: ben de beşiktaş, fener, bursa, trabzon ve diğer anadolu takımlarını paylaşabilirim haberiniz olsun gençler. Tabii galatasaray ile olan maçları hariç. :D

Şimdi şöyle bir durum var usta;

Eylül de ligtv üyeliğim bitiyor.Uzatmayı düşünmüyorum ama kahve işi de zor oluyor.Gidecen 1 saat önceden oturacaksın filan zor iş.atmosferi çok iyi tabi ama özellikle derbilerde yer kalmıyor.

Şimdi şöyle bir durum var usta;

Eylül de ligtv üyeliğim bitiyor.Uzatmayı düşünmüyorum ama kahve işi de zor oluyor.Gidecen 1 saat önceden oturacaksın filan zor iş.atmosferi çok iyi tabi ama özellikle derbilerde yer kalmıyor.

O zaman sen bilirsin hacı ne diyim ama Evde izleyeceksen zaten web alman saçma. Mesela benim işimin günü saati belli olmadığı için web alıyorum yoksa evde olsam gider kutu alırım.

Bugun kutu aldım bende. Satürn ve mediamarkt magazalarında satışta. 550 TL + 30 TL kurulum 1 yıllık giriş + 2 keyif + şampiyonlar lig tv+ hd paket. Aylık 48 TL ye geliyor gayet uygun. Digitürk play artık tatmin etmiyor beni

Bugün canlı yardımdan şeettim adamlara, bu olay çıkmadan önce alanlar 1200k da izleyecekmiş ama şuan baktığımda 1200k'lık görüntü yok ortada. Neyse maçlar bi başlasında anlarız be olduğunu. 600'lük yayını 1200 diye yutturmaya çalışırlarsa şikayet ederim zaten ki, bu konuda da yanlız olacağımı düşünmüyorum. O değilde bu sene almıcam almıcam dedim yine dayanamayıp aldım bir kez daha aldığıma pişman ettiler beni. Ne kadar berbat bir kuruluş bunlar arkadaş.

Aynen dedim ya daha fazla para için herseyı yapar bu serefsizler.İnşallah 1200k olur sende görüntü.Ben çok ikilemde kaldım.Normalde 400 verirdim 1800k için ama vermicem.Serefsizlige cakallıga tahammulüm yok.Bugün maclar baslıyor.Bir macı 2 yayından izliyorsun normalde biliyorsun.1.yayında sıkıntı olursa görüntüde, yayın 2 den dene bakalım birde ne olacak.

digiturk playden bugun mac izleyen varmı?ozellikler 300 tl ye satılan goruntu kalitesini merak ediyorum eger iyiyse onu alacam eger kotuyse el mahkum 400 tl lik uyeligi alacam

eskiden taraftar paketleri olurdu aylık alırdım güzel oluyordu şimdi sanırım kalktı o 1 senelik almam ben her maç sonuçta pcden değil arkadaşlarla izlediğim çok oluyor cafede felan aylık olsaydı iyiydi salaklık yaptılar kaldırmakla

Üst Alt