Dizi Başlığı - Sayfa 159 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hangisi? :D spoiler vermeyeyim ama dedektif çok karı götürüyor dizide.
gordonun karısı ya. çok soru soruyor sürekli polis işleriyle alakalı şeylerle ilgileniyor bilgi alamayınca adama trip atıyor terkedıyor falan.
bu hatunda o evrene ait anti kahramanlardan birimi olacak ilerde ona takıldım. hani içinden harley quinn falan çıkmıyacaksa hafifden gıcık olmayada başladım

bugün başlıyor beyler...1. sezondaki atmosferi yine yakalamışlar gibi...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Çok zor olsada 1.Sezonu yakalamaları harika bir şey olacağına şüphe yok tabi. 1.Sezon 8.Bölüm epi topu ama breaking bad den bile iyi olduğunu söyleyen bir sürü adam var, öyle bir etki yarattı insanlarda ki benim içinde en iyisidir

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

gordonun karısı ya. çok soru soruyor sürekli polis işleriyle alakalı şeylerle ilgileniyor bilgi alamayınca adama trip atıyor terkedıyor falan.
bu hatunda o evrene ait anti kahramanlardan birimi olacak ilerde ona takıldım. hani içinden harley quinn falan çıkmıyacaksa hafifden gıcık olmayada başladım
inanılmaz büyük 1 zaman kaybı o dizi
bence yol yakınken bırak

He yav çok gereksiz sahneleri vardı -öyle enteresan karakter falan da değildi. Se01den penguin adlı yaratık ve falcone iyiydi bence özellikle penguin tam bir şaklabandı

MV5BMjAyMDMzNTU5M15BMl5BanBnXkFtZTgwMjg2NjExNjM@._V1_SY1000_CR0,0,675,1000_AL_.jpg

Ghoul (TV Mini-Series 2018– ) - IMDb

Netflix Hindistan yapımı 3 bölümlük gerilim, korku mini dizisi. İzlemeye değer.

Manhunt ve bodyguard
Bbc'nin Bodyguard diye bı dizisi var. British crime. İlk birkaç bölüm tutuk biraz ama sonra tek solukta izleniyor. Finali iyi baglayamamislar bence ama yine de oldukça beğendim ben.
Netflix satın almış. 2. sezon gelebilir diyorlardi...

Bodyguard'a bakalım o zaman teşekkürler :hat:

İzledim izlemenler izlesin :kırmızıkalp:

Çok zor olsada 1.Sezonu yakalamaları harika bir şey olacağına şüphe yok tabi. 1.Sezon 8.Bölüm epi topu ama breaking bad den bile iyi olduğunu söyleyen bir sürü adam var, öyle bir etki yarattı insanlarda ki benim içinde en iyisidir

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
arkadaşlar hangi diziden bahsettiğiniz adını yazsanız benim bilgisayar açmıyor video ve fotoğrafları

True Detective, özellikle ilk sezonunda, ambiyans, çekimler ve sahip olduğu havası açısından kıyaslama yapılırsa, bence tarihteki en iyi dizidir. Adeta başyapıt. İkinci sezonu da ilk sezon kadar olmasa da iyiydi.

Bugün 3.sezona başlayacağım ve yine muhteşem bir sezon bekliyorum.

NOT:Ama genel anlamda hiçbir dizi, şahsi fikrimce, Breaking Bad'in yerini tutmaz. Breaking Bad başka bir evren. Başka bir boyut.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt