DK 18 Elemeler M:1 | Hırvatistan 1-1 Türkiye | M.S | 5 Eylül | TV8 - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK 18 Elemeler M:1 | Hırvatistan 1-1 Türkiye | M.S | 5 Eylül | TV8

Bende diyorum ki adam zaten sistem takımlarında bile son 5 sezondur yoklari oynuyor. Yani parladı bitti Hakan da öyle olur bu kafayla. Milli olmak milli maçlarda iyi olmak büyük oyuncu olma yolunda önemli.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sen beş senedir adamı kaç kere izledin renktaş?

Şu anda oynamıyor bitik dediğin adam sakatlık dışında Dortmunda oynuyor oynadığı zamanda iyi oynuyor

Beş seneden bahsediyorsun bu beş sezonun içinde adamın Dortmunda efsane oynadığı sezon var diye hatırlıyorum

Adam podolskiyi bile madara etti o sezon

Izlemeden istatistiklere göre oyuncu değerlendirmek doğru bir değerlendirme değil

İstatistik diyorsan buyur burdan bak bakalım

Nuri Sahin - Gesamte Leistungsdaten | Transfermarkt

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Son düzenleme:
gayette seviyorum kendisini fakat söz konusu Fatih Terim oldumu gerisi benim için boş kalıyor...Elimde değil adam gerçekten çok ama çok iyi bir hoca.6 kere bizi şampiyon yapmış ve rikerinkle kıyaslayacak halim yok haliyle rikerink daha düne kadar alt yapı hocasıydı..(Yine söylüyorum rikerink iyi bir hoca) ama Fatih Terimle kıyaslanması saçma kariyeri şampiyonluklarla dolu bir adam Fatih Terim..

Burası da Galatasaray Spor Kulübü, dingonun ahırı değil. Canım sıkıldı gidiyorum, canım istedi bu hocayı kovun geliyorum. Sadece bize değil, Milli Takım'a da saygısızlık. İşine baksın. Kendisi Milan'da benzer duruma düştüğünde ne hissetti onu düşünsün.

Herseyi gectim 3-4 seneye bir alttan yukari hersey degisiyor. Terim geliyor adamlarini getiriyor, baskasi geliyor Terim'in adamlarini kovuyor kendi adamlarini getiriyor.

Sen böyle nasil istikrar saglayacaksin. Ülkenin en altindan en üstüne her yer pislik zaten. Adam kayirmaca, torpil, rüsvet, ikili münakasa gibi her türlü pislikle dolmus.

Ordu Yargı Kollluk kuvvetleri olarak bakarsak tabi buna üzülmeye sıra gelmez haklısın usta. Dediğinde doğru bu olay gelen isimlere bağlı olmamalı. Hani diyoruz ya hep spora siyaset karışmamalı diye bu işe karışsın arkadaş Türkiyedeki siyaset bu konuda bir karakter koysun ortaya ve bundan sonra bu olacak sistem budur inceleme şuna ait yönetme buna desin. Hoş en başa gelirsek Türkiyedeki siyaset ilk önce şehitlerimiz hakkında bir karakter koysun ortaya.

Kafası gerçekten çalışmayan arkadaşlara lafım yok saygı duyuyorum ancak, kafasını çalıştırmaya üşenen arkadaşlar artık sıkmaya başladı.

Terim 'in gelmesi söz konusu değil, en azından bu sezon için.

1. Milli takım olayı inada bindi, yeni jenerasyonla sonuna kadar kovalayıp kadroya almadıklarını bitirmeyi kafasına takmış. FT birini yemeyi kafaya taktıysa sonuna kadar kovalar.
2. GS yönetimi Riekerink 'ten memnun.
3. FT kendi kurmadığı takıma, sezon başladıktan sonra gelmez.
4. Herşeyi geçtim şu an takım FFP sınırında bir yerlerde geziyor, ne Terim 'e ne ekibine ne de istediği oyunculara veya yapacağı transferlere ayıracak kaynak yok. Ne Terim 'e para verebiliriz ne de Terim az paraya ya da olmayan transfer bütçesine GELMEZ.

Edit: Kaldı ki yönetim ve taraftar hocayı seviyor. Durduk yerde neden risk alınsın, en azından sistem kaynaklı bir sorun yaşarsak (ki yaşayacağımızı düşünmüyorum) hoca buydu, imkan sınırlıydı taraftarda seviyordu denir.

Son düzenleme:
Burası da Galatasaray Spor Kulübü, dingonun ahırı değil. Canım sıkıldı gidiyorum, canım istedi bu hocayı kovun geliyorum. Sadece bize değil, Milli Takım'a da saygısızlık. İşine baksın. Kendisi Milan'da benzer duruma düştüğünde ne hissetti onu düşünsün.

yanlız bizi her seferinde kurtaran adamdır kendisi..Doğru dingonun ahırı değil burası Galatasaray fakat hocaya haksızlık yapılıyor..
Hoca bir gitti gördük işte manchini prandelli hamza rikerink 4 tane adam geldi denizliyi saymıyorum bile.. Topla alayını bir Fatih Terim etmiyor.İşallah Rikerink başarılı olurda uzun yıllar kalır yoksa yine mecburen Fatih Terim gelicek hocaya burada sallayanlarda her şampiyonlukta hunharca sevinecekler...

Kafası gerçekten çalışmayan arkadaşlara lafım yok saygı duyuyorum ancak, kafasını çalıştırmaya üşenen arkadaşlar artık sıkmaya başladı.

Terim 'in gelmesi söz konusu değil, en azından bu sezon için.

1. Milli takım olayı inada bindi, yeni jenerasyonla sonuna kadar kovalayıp kadroya almadıklarını bitirmeyi kafasına takmış. FT birini yemeyi kafaya taktıysa sonuna kadar kovalar.
2. GS yönetimi Riekerink 'ten memnun.
3. FT kendi kurmadığı takıma, sezon başladıktan sonra gelmez.
4. Herşeyi geçtim şu an takım FFP sınırında bir yerlerde geziyor, ne Terim 'e ne ekibine ne de istediği oyunculara veya yapacağı transferlere ayıracak kaynak yok. Ne Terim 'e para verebiliriz ne de Terim az paraya ya da olmayan transfer bütçesine GELMEZ.

Edit: Kaldı ki yönetim ve taraftar hocayı seviyor. Durduk yerde neden risk alınsın, en azından sistem kaynaklı bir sorun yaşarsak (ki yaşayacağımızı düşünmüyorum) hoca buydu, imkan sınırlıydı taraftarda seviyordu denir.

Burda sorun Terim'de zaten. Adam ben de duydum istekleri dönünce bakacağız demek nedir? Normal şartlarda takımın başında hoca var, iyi gidiyorlar saygısızlık olmasın denmesi gerekmez mi?

Burda sorun Terim'de zaten. Adam ben de duydum istekleri dönünce bakacağız demek nedir? Normal şartlarda takımın başında hoca var, iyi gidiyorlar saygısızlık olmasın denmesi gerekmez mi?

Terimin etiği değil bahsettiğim husus. Israrla medyanın yaptığı salak algı operasyonuna inanıp burada FT propagandası yapan veya onlara muhalefet olan arkadaşlara. Söz konusu olmayacak bir şey için boş yapıp duruyorlar.

Terimin etiği değil bahsettiğim husus. Israrla medyanın yaptığı salak algı operasyonuna inanıp burada FT propagandası yapan veya onlara muhalefet olan arkadaşlara. Söz konusu olmayacak bir şey için boş yapıp duruyorlar.

renkdaş inanmıyorum tabikide geliceğini ama gelirse en çok ben sevinirim bu sezon zaten olmaz belki sezon sonu şampiyon olursak eğer gelebilir ki o kuvvetli ihtimal takım şampiyon olmus filan yada haftada tek maç oynayacağız olurda şampiyon olamazsak şu ligde zaten kesin gelmesi lazım o zaman...

renkdaş inanmıyorum tabikide geliceğini ama gelirse en çok ben sevinirim bu sezon zaten olmaz belki sezon sonu şampiyon olursak eğer gelebilir ki o kuvvetli ihtimal takım şampiyon olmus filan yada haftada tek maç oynayacağız olurda şampiyon olamazsak şu ligde zaten kesin gelmesi lazım o zaman...

Hocayı çok severim kim ne derse desin bu kulüpte en çok emeği olan adamdır hoca olarak. Fatih Terim ismini de kimseyle tartışmam ama yaşı ilerledikçe meslek ahlakını kaybettiğini düşünüyorum.

Bence fazla naif düşünüyorsun bu konuda. Öncelikle az önceki cevabıyla Terim hem gelmeye niyetli olduğunu hem de medyanın bu konu üzerine gitmesini istediğinin işaretini verdi. Ayrıca bu takıma gelmek ister Terim. İlk 11'e baksan Tolga ve Eren dışında hepsini Terim aldırdı. O ikisini de Terim ister zaten. Serdar, Podolski vs. Terim'in zamanında istediği adamlar.

Bence fazla naif düşünüyorsun bu konuda. Öncelikle az önceki cevabıyla Terim hem gelmeye niyetli olduğunu hem de medyanın bu konu üzerine gitmesini istediğinin işaretini verdi. Ayrıca bu takıma gelmek ister Terim. İlk 11'e baksan Tolga ve Eren dışında hepsini Terim aldırdı. O ikisini de Terim ister zaten. Serdar, Podolski vs. Terim'in zamanında istediği adamlar.

Bu saçma komplo teorilerine inanma kardeşim. Terim 'in külfetinin altından kalkacak durumda değiliz. Hem de milli takımı bırakmaz.

Bu saçma komplo teorilerine inanma kardeşim. Terim 'in külfetinin altından kalkacak durumda değiliz. Hem de milli takımı bırakmaz.

Bana göre Terim öncelikle bugün alınan 1 puanı beklemiyordu. Son disiplin olaylarıyla almadığı oyuncuların dışında kalanlarla da DK'ya gidemeyeceğini de biliyor. Adam başarısızlığı sezdiği an ayrılmayı düşünmüştür bence. Bundan sonra Terim'e yakın gazetecilerin Riekerink ile ilgili yorumlarına iyi bakalım. Ersin Düzen, Ertem Şener, Sinan Engin vb.

Oynatmamaya çıkan orta sahası 22 yaşında bekleri yedek oyunculardan kurulu bir takım rakibin de kötü olması ve şans faktörüyle 1 puan çıkardı Hırvat deplasmanından. Bu çok iyi ama hoca artık bir oyun şablonu oturtmalı. İçerideki Ukrayna maçında orijinal kanat oyuncuları ile 4-2-3-1 dizilişinde bir kadro çıkarır umarım.

Bana göre Terim öncelikle bugün alınan 1 puanı beklemiyordu. Son disiplin olaylarıyla almadığı oyuncuların dışında kalanlarla da DK'ya gidemeyeceğini de biliyor. Adam başarısızlığı sezdiği an ayrılmayı düşünmüştür bence. Bundan sonra Terim'e yakın gazetecilerin Riekerink ile ilgili yorumlarına iyi bakalım. Ersin Düzen, Ertem Şener, Sinan Engin vb.

Canerle Arda 'yı alır gider. Bir de FT şansı diye bir olay var zaten. 2018 de de bırakırsa bize sportif direktör olarak gelir. FT nin Galatasaray kulübesinde yeri yok artık o da biliyor, kulüpte biliyor, aklını kullanma yetisine sahip taraftarlar da biliyor.

O zaman bugün yaptığı açıklamayı nasıl yorumluyorsun? SD olarak mı dönecek?

Şimdi şöyle bir durum var. Mesela Hasan Şaş 'ı yardımcı antrenör olarak getirebilirsin ama Bülent Korkmaz 'ı getiremezsin o adam level atladı takım çalıştırdı çünkü. Fatih Terim için de aynısı geçerli. GS teknik direktörlüğünden Türkiye Futbol Direktörü oldu. İsimlere fazla takılma deme şimdi, hiyerarşik olarak FT de level atladı. Hoca olarak geleceğini düşünmüyorum, Sportif direktör olarak gelir. Bu sene hiç bir şey olarak gelemez. Bir de dipnot düşeyim; SD olarak gelirse de sözünden çıkmayacak birisini TD yapar. Ama bu sene olmaz bunlar.

Üst Alt