DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | Maç Sonucu - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | Maç Sonucu

Cevap: DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye 1-0 Estonya | 2.Y | Star

Zaten o aile havasi olmadigi icin Hollanda 0 cekti gruplarda..

Bizim en buyuk gucumuz o aile havasini benimsememiz.. Avci kadar futbolcularda katkida buluncak.. Selcuguda anliyorum ama yarin DK 2014 e yedek bile otursa 20 dakika bile oynasa gurur verir.. Herkes kendini bu takimin parcasi saymali... Yedeklerin yarisi trip atiyor.. Avciyi su konuda elestiririm.. Tunay kim abi?

Kimsenin trip attığı yok. Selçuk, Nuri, Hamit yedek kalınca trip atacak karakterde insanlar değil. Yarın vasat üstü herhangi bir takımla oynayınca görürsün sen bugunkü mükemmel Emre'yle Topal'ı. Şimdi konuşmak kolay. Kazandık. Kendi evimizde 10 kişilik Estonya'ya karşı. Yarın Romanya'yla oynayınca sende görürsün bu saçma sapan adam kayırmaları. Hamit kaç tane milli maç kazandırdı bize. Her zaman milli takımdaydı. Hep banko oyuncu oldu. Dünyada first class takımlarda 1 tane oyuncun oynuyor (Nuri) o yedekte. Hamit Real'de ve Bayern'de banko milli takım 11indeydi. Galatasaray'a geldi yedek. Arda'yla beraber en formda silahın Selçuk yedekte. Şimdi anadolu kulüplerinden 11 çıkarıp Estonya karşısına koysan kazanırlar. Ama karşına adam gibi takım geldiği zaman Selçuk'u 3. dk.da ısınmaya yollar 10. dk da sokarsın. Böyle kaprisli egolu kişiler milli takımın başında oluncu birlik beraberlik olmaz. Selçuk birden gündem oldu. E neden ? Biri parlayınca ülkenin hepsi üstüne gitmek zorunda Türkiye'de. Mutlaka konuşulmak. Dikkatini futbol dışına çekmek zorundalar. Örneğin Arda gibi.

Cevap: DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | Maç Sonucu

selcuk sahada yoksa oyle bir taktik yerin dibine batsin.2 yasinda cocukmu saniyolar milleti,yok taktik icabiymis yok bilmem neymis gec bu isleri a.avci,senin karakterin zayif,mac 2-0 olunca adim gibi emindim 5dk icinde selcugu oyuna alacagini.f.terim ve s.günes haric turk t.direktorlerin hicbirini klup kapisindan iceri bile sokmam.ezigin en onde gidenisin a.avci

nedir bu emre aşkı anlamış değilim benim stadımda oradaki tüm Galatasaraylıların anasına küfreden bir mahluktan bahsediyoruz burada beyler.Milli takımda oynuyor diye mi destekleyecekmişim onu bir de kaptan yapıyorlar böyle kişiliksiz,karaktersiz bir adamı.İyi oynadı dediğiniz maçta bile çirkefliğini yaptı yine hem gol sonrası hem maç sonrası siz de göz ardı edin bunu.Kaptan olmak için bir yerini yırtmak mı kriter yoksa karakter mi?Selçuk ve emrenin maç sonu yaptığı açıklamaları dinleyin tekrar düşünün.Ayrıca Abdullah Avcı'yı severim ancak hollanda maçında taktik gereği oynamadı diyor Selçuk bu maçta yaptığı değişiklik ne estonyayla kendi sahanda oynarken hamit gibi hücumcu bek oynamıyor hollanda deplasmanında oynuyor topal hollandaya karşı var bugün de var Selçuk kenarda nasıl bir taktik anlayışı bu mantık nerede?ayrıca Hamit ve Nuri'nin tepkileri gayet normal bizim kariyerimiz ortadayken tunay ve sercan oynuyor biz oturuyorsak kenarda nerede adalet diye düşünürler

Kimsenin trip attığı yok. Selçuk, Nuri, Hamit yedek kalınca trip atacak karakterde insanlar değil. Yarın vasat üstü herhangi bir takımla oynayınca görürsün sen bugunkü mükemmel Emre'yle Topal'ı. Şimdi konuşmak kolay. Kazandık. Kendi evimizde 10 kişilik Estonya'ya karşı. Yarın Romanya'yla oynayınca sende görürsün bu saçma sapan adam kayırmaları. Hamit kaç tane milli maç kazandırdı bize. Her zaman milli takımdaydı. Hep banko oyuncu oldu. Dünyada first class takımlarda 1 tane oyuncun oynuyor (Nuri) o yedekte. Hamit Real'de ve Bayern'de banko milli takım 11indeydi. Galatasaray'a geldi yedek. Arda'yla beraber en formda silahın Selçuk yedekte. Şimdi anadolu kulüplerinden 11 çıkarıp Estonya karşısına koysan kazanırlar. Ama karşına adam gibi takım geldiği zaman Selçuk'u 3. dk.da ısınmaya yollar 10. dk da sokarsın. Böyle kaprisli egolu kişiler milli takımın başında oluncu birlik beraberlik olmaz. Selçuk birden gündem oldu. E neden ? Biri parlayınca ülkenin hepsi üstüne gitmek zorunda Türkiye'de. Mutlaka konuşulmak. Dikkatini futbol dışına çekmek zorundalar. Örneğin Arda gibi.

Ben iyi oynadik dedimmi? Ben isimlere degil... Ustunde formasi olan topcu goruyorum.. Su oynamis bu oynamis degil.. Bu mac boyle olur.. Oteki mac oyle.. Tarihimizde bikere DK katilmisiz birindede avci ile katilmayiz topu topu? Yani 2. Macta adami istifa etsin diyenler var akil mantik isimi? Baskasi gelse banko DK'ya gidecekmiyiz?

Cevap: DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye 1-0 Estonya | 2.Y | Star

ayrıca aile havasının sağlanmamasının sebebi takım içinde gruplaşmaya neden olan kişi Emre dir

nedir bu emre aşkı anlamış değilim benim stadımda oradaki tüm Galatasaraylıların anasına küfreden bir mahluktan bahsediyoruz burada beyler.Milli takımda oynuyor diye mi destekleyecekmişim onu bir de kaptan yapıyorlar böyle kişiliksiz,karaktersiz bir adamı.İyi oynadı dediğiniz maçta bile çirkefliğini yaptı yine hem gol sonrası hem maç sonrası siz de göz ardı edin bunu.Kaptan olmak için bir yerini yırtmak mı kriter yoksa karakter mi?Selçuk ve emrenin maç sonu yaptığı açıklamaları dinleyin tekrar düşünün.Ayrıca Abdullah Avcı'yı severim ancak hollanda maçında taktik gereği oynamadı diyor Selçuk bu maçta yaptığı değişiklik ne estonyayla kendi sahanda oynarken hamit gibi hücumcu bek oynamıyor hollanda deplasmanında oynuyor topal hollandaya karşı var bugün de var Selçuk kenarda nasıl bir taktik anlayışı bu mantık nerede?ayrıca Hamit ve Nuri'nin tepkileri gayet normal bizim kariyerimiz ortadayken tunay ve sercan oynuyor biz oturuyorsak kenarda nerede adalet diye düşünürler

burda bir cok fair ruhu icinde yanip tutusanlar var onun icin e.belesoglu asklari.ayrica a.avci karaktersiz adamin onde gidenidir.irkci bir adam milli takim kaptani olarak sahaya cikiyorsa o milli takim neyi ifade ederki

emre ve okanın olduğu yerde herşey olur. kulüpçülük de olur grupçuluk da olur. trencilik bile olabilir :D:D

ben ona Türkiye Taraftarına küfrediyor derim sonucta Ay - Yıldızlı formayı giyiyor

edit.

Ben iyi oynadik dedimmi? Ben isimlere degil... Ustunde formasi olan topcu goruyorum.. Su oynamis bu oynamis degil.. Bu mac boyle olur.. Oteki mac oyle.. Tarihimizde bikere DK katilmisiz birindede avci ile katilmayiz topu topu? Yani 2. Macta adami istifa etsin diyenler var akil mantik isimi? Baskasi gelse banko DK'ya gidecekmiyiz?
birader sendeki a.avci aski nedir.adam karaktersiz kardesim,adam insanlari salak falan saniyor.neyin taktigi neyin oyun anlayisindan bahsediyorsun.adam resmen sevmiyor ve oynatmiyor selcuk,irkci adami milli takim kaptani yapip türkiyenin en iyi adamin i yedekte oturtmek sana neyi ifade ediyor pekte anlamis degilim.asiri derecede fair icinde gordum seni

ben ona Türkiye Taraftarı insanlara küfrediyor derim sonucta Ay - Yıldızlı formayı giyiyor

bilerek Galatasaraylı dedim çünkü amacı oydu bizim taraftarımızın yoğun olduğu bölüme dönerek etti ayrımı yapan oydu yani bunu ima etmek istedim aynı ayrımı yapmak değil

Ben bıraktım artık ve ümidi kestim önce. Fatih Terim zamanında da başka takım taraftarları bunun tam tersiydi.

Ama sonra bir baktım forumlar hiç bir zaman gerçeği yansıtmıyor. Dışarda İmparator'a her takım taraftarlarından destek vardı. Şimdi de öyle. Forumun log out kısmına tıklayınca dünyanın ne kadar pozitif ve güzel olduğunu farkedeceksin:)

Dk ya gidelim gitmeyelim. Adam kayrılmasın yeter. Sonrası gelir zaten. Selçuk'un yedek kaldığı yerde ben iyi niyet aramam. Arayanda net saftır bence. Emre'nin maçtan sonraki tavırlarına bakınca bile anlaşılabilir bu. Ya da Selçuk'un röportajını izledikten sonra. Adam çökmüş milli takımda resmen.

bu a.avciyi cok sevenler bir zamanlar yalvariyordu galatasarayin basina gelsin diye,allahtan cok buyuk bir beladan kurtulmusuz,bulent korkmazin futbol anlayisindan hicbir farki yok

Bu adamla bu grupta 4. olamayız. Deplasmanda puan almayı unutun bence. (Bu kafayla giderse eğer.)

bu a.avciyi cok sevenler bir zamanlar yalvariyordu galatasarayin basina gelsin diye,allahtan cok buyuk bir beladan kurtulmusuz,bulent korkmazin futbol anlayisindan hicbir farki yok

Allah yazdıysa bozsun, olacağı varsa bana görmeyi nasip etmesin. Aman aman aman diyorum!

Üst Alt