DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | Maç Sonucu - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | Maç Sonucu

Cevap: DK Elemeler Grup İkinci Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | Maç Sonucu

Önemli TD bu isin buraya gelmesine izin vermezdi. Madem stratejiydi, bugün neden oynatmadin?

Bundan sonrasi icin Selcuk´u da ciddi anlamda baski altina aldiginin farkinda misin Avci? Hersey Selcuk üstünden konusulacak bundan sonra.

Sen mi önemli TD olacaksin? Bunu göremeyen adam mi TD olacak?

Hava atmak icin oyuncularini yanina cagiracak kadar ezik bir adammissin. El kol yapio gelin diye :)
aynisini ersun yanal hakan süküre yapmamismiydi,al iste buda ayni bir model.bu gibi adamlar anza 100 tane boz baykustan olusan bir taraftar kitlesine sahip takimlarin basinda kalabilirler.a.avcinin selcuktan imzali resim bile alacak kapasitesi ve capi yok bunu kendide bildigi icin boyle yapiyor iste

İyi denk gelmiş ikiside ruhsuz oynuyor. Hele Nuri milli maçlarda o kadar rahat ki. Bir yerini yırtan Emre sinirlenmesinde kim sinirlensin?

Tek bir soru; şimdi sen saçma bir yorum yapsan(veya küfür etsen) ve forumun moderatörleri gelse sana atarlansa, biz akşama kadar burada forum için bitarafımızı yırtıyoruz sen ne yapıyorsun diye. Tepkin ne olurdu. Bir soru sadece.

ona dikkat etmedim ama baska bir hakem olsa ve calsa, kimse birsey diyemezdi, hos, desede ne degisirdi ki :asd:

temas hafif yada agir, ilgilendirmez beni, gole gidiyordu adam diyip gayet calabilirdi hakem

Faul olmasina Faul ve kirmiziydi banada gore, katiliyorum o konuda sana renktas... Zaten 11 e 11... 3-4 yiyorduk nerdeyse, 11-10 kalsak neolurdu dusunmek istemiyorum bile :eek:

hic sorma refik.insani milli takimdan sogutuyorlar.ya ben onun icin diyorum f.terim ve s.günes haric türk t.direktörler capsiz ve karakter problemi yasiyorlar.lincoln,h.sükür,selcuk,q7.alex bak bakalim bu adamlar kimlerle problem yasamislar ve takimdan kovulmuslar resmen.

Rahman kardeş, Lincoln deme ya, adamı izlemeye doyamadan itin bir tarafına sokup gönderdik, hele insanlar öyle bir bilendi ki, sokakta görse dalacaklardı neredeyse :sad007:

Boşuna dememişler at sahibine göre kişner diye. Çok iddialı konuşulmasını sevmem, ama Skibbe zamanındaki Lincoln Terim'in elinde olsa, bırak gruplardan çıkmayı, çok ters bir kura olmadığı sürece çeyrek finale garanti gözüyle bakardım.

Kariyeri kompleksinin altında kalan adamlardan çok çektik, Avcı'da da aynı sorunu görüyorum, üstelik başka bağları da olunca başarılı olmasına ihtimal vermiyorum ne yazık ki.

:yenieek:
Rahman kardeş, Lincoln deme ya, adamı izlemeye doyamadan itin bir tarafına sokup gönderdik, hele insanlar öyle bir bilendi ki, sokakta görse dalacaklardı neredeyse :sad007:

Boşuna dememişler at sahibine göre kişner diye. Çok iddialı konuşulmasını sevmem, ama Skibbe zamanındaki Lincoln Terim'in elinde olsa, bırak gruplardan çıkmayı, çok ters bir kura olmadığı sürece çeyrek finale garanti gözüyle bakardım.

Kariyeri kompleksinin altında kalan adamlardan çok çektik, Avcı'da da aynı sorunu görüyorum, üstelik başka bağları da olunca başarılı olmasına ihtimal vermiyorum ne yazık ki.

Bir Saçmalık :Gökhan Gönül

Neydi Hamit Çok Hata Yaptı. Berbattı V.s Robbene Karşı Oynadığını Unutanlar Vardı.Gökhan Gönül Oynamalıymış.İzledik İlk Yarıdan Sonra Topu Almaya Mecali Yoktu Hep Kendi Sahasındaydı. Hollanda Maçında Olsa Kaç Yerdik Merak Ediyorm.

Yorumlarınız?

Cevap: Bir Saçmalık :Gökhan Gönül

Neydi Hamit Çok Hata Yaptı. Berbattı V.s Robbene Karşı Oynadığını Unutanlar Vardı.Gökhan Gönül Oynamalıymış.İzledik İlk Yarıdan Sonra Topu Almaya Mecali Yoktu Hep Kendi Sahasındaydı. Hollanda Maçında Olsa Kaç Yerdik Merak Ediyorm.

Yorumlarınız?

Bence Gökhan iyiydi, fakat o mevkide kullanabilecek oyuncu yok Türkiye'de, ondan dolayı göz yumuyoruz. Hamit çok zorlandı, çok hata yaptı çünkü yavaştı. Gökhan ise daha hızlı ve bu mevki onun asıl yeri. Dolayısıyla karşılaştırmamak lazım.

Yorumlarınız?

Bu konuya maç zamanında değinmiştim.

Gerçi pek dikkat çekmedi ama :confused:

---

Gökhan Gönül = Rıza Çalımbay 2012 versiyon...

Ulen bi de içeri kendin gir ...

Geri çekilip orta yap anca...

Sen nasıl kanat oyuncususun kardeşim.

Böyle deyince Fener düşmanlığımızı abartmış oluyoruz sonra...

Siz söyleyin haksızmıyım :confused:

-----------

Adam şut atarken bile içeri girmeyi, alayım gideyim demeyi bilmiyor.

Bu nasıl bir zihniyet anlamış değilim.

Komple bir oyuncu her türlü alternatifi düşünür ve dener...

Yorumlarınız?

Gökhan bence iyi de oynamadI kötü de oynamadI. Ama karsisinda'ki oyuncu Robben degil di.

Bugün ben uzun zamandır ara verdiğim bir tiyatro izledim.Ekimde de uzun süredir ara verdiğim sinema filmi izleyeceğim...Gariptir, rollerini bildiğim, aksiyonunu bildiğim ama sadece nasl acaba dediğim bir film...

AVCI'yı severim ama Milli Takımda olmadı sanırım... Bugünkü galibiyet mutluluk veriyorsa deplasmanda galip olmak hayalden öte...

telekom tribünündeydim amigolar gfb'dendi ve son 10 dk sadece emre'ye tezahürat yaptırıldı:eek:

Milli Takım hepimizin.AVCI'yı bende sever saygı duyarım.Başarılı olmasını çok istiyorum.Ama bu gidişat şu anda kesmiyor.Eğer bu grupta Macaristan ve Romanya maçlarını içeride 6 puan dışarıda ise en az 4 puan ile geçersek o zaman ülke olarak bayram havasına bürünebiliriz.Miilli takım KESİNLİKLE 2014 yılında Brezilya'da finallerde olmalı...

Bugün maça giderek hayatımın en büyük hatalarından birini yaptım. Telekom tribününden bilet aldık 3 arkadaş. Maçın başlamasina 1 saat kala kapıya gitmemize rağmen santra vuruşuyla stada girebildik. Millet hastanelik oldu. Yol kapandı, ambulans bekletildi dakikalarca, millet mal gibi istiflendi. Rusyadan gelen misafirime rezil oldum. Adam mefta olacaktı neredeyse. Sorumluların Allah belasını versin. Tribünler ayrı bi mal. Maç bitti laylaylay çık çık çık tan başka bise demediler. Emreye tezahuratlar, Burakı yuhalamalar. Ama Selcukun kapağı çok sağlamdı.

Gökhan Gönülün yari-önemli bir macta bile milli takimda iyi oynadiğini görmedim. Hep ayni senaryo. Ya sakat olur, (ki Fenerbahcede sezonu sakat oynayarak kapar, sonra milli takima gelince sakat olur) yada hazir olmaz. Fenerliler hep böyle söylerler. Euro 2008, Fenerle sezonu sakat sakat bitirmis, milli takimda sakatliği nedeniyele Euro 2008de yer almamis, yerine oynayan Sabriyse fena sayilmayacak bir turnuva gecirmisti. Zor maclari zaten biliyoruz, 2 Almanya ve Hirvatistan maclarinda resmen rezil oldu.

Keske Robbene karsi da oynasaydi. Galiba yine rezil olmasindan korkup, formsuz Hamiti orada oynattilar.

Hamit henüz hazir degil bile, bizim maclarda sahada en kötü oyuncu Hamit. Hamit Schalkede,Bayernde sağ bek oynadi. Üst seviyede cok iyi maclar cikardi. Sorun Hamitin sağ bekte oynatilmasi degil, hazir olmayan ve cok formsuz olan Hamitin tek basina Robben ve coya karsi mücadele vermesi. Tunay denilen oyuncudan hic yardim gelmemesi.

Öncelikle Fenerliler bağırıyordu Gökhan neden alınmadı diye,alınınca sustular,şimdi Selçuk kurtarıcı mı,azıcık saygılı olun hocaya falan diyorlar.Onları kaale bile almaya değmez.

Bu gurbetçiler çok şişiriliyor ayrıca.Nuri,Gökhan Töre,Sercan,Tunay hiçbir halt olmaz bunlardan.Her ne kadar sevmesem de Mesut gibisi 100-150 taneden 1 tane çıkar.

Rakiplermiz zayif. A, G ve H gruplarinin birinde olsak, 2.lik icin direk bir rakibimiz olsa, hersey daha zor olabilirdi Böyle bir grupta olmak sans. Romanya eski cizgisinden uzak. Macaristan zayif. Estonyanin durumu belli. Macaristan bir kac yil önce, U20 turnuvasinda 3 oyuncusu öne cikmisti. Varga, Koman ve Nemeth. 2si Macaristanda ilk11 basliyor. Onlarin seviyesi belli bir düzeyde.

Bu gruptan Brezilya 2014e gidemezlerse, durum cok vahim demektir.

Üst Alt