Dokuzuncu Hafta İçin Beklentileriniz Neler ? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dokuzuncu Hafta İçin Beklentileriniz Neler ?

Cevap: Dokuzuncu Hafta İçin Umudu Olan Var Mı ?

bjk den 3 oyuncuyu çıkart bankasya ayarındalar.

ama yerli kalitesi en yüksek takımlar fb ve ts.

bizimde zaten en büyük sorunumuz o GALATASARAYDA oynayabilecek yerlilere sahip değiliz.arda haricinde hiç birini oynatmam.

Volkan---Türkiye'nin en iyi kalecisi

Gökhan---Türkiye'nin en iyi sağbeki

Lugano ve Yobo-Ülkelerinin milli takımının banko oyuncuları ve gerçekten Servet-Neill'e kıyasla çok daha iyi bir ikili Uche-Högh gibi olabilirler uyum sağlayabilirlerse.

Andre Santos--Cale ile birlikte ligin en iyi solbeki.

Emre--Türkiye'nin en iyi ortasaha merkez oyuncusu.

Alex--Guti'den sonra ligin en teknik oyuncusu istatistikler gösteriyor herşeyi.

Stoch ve Dia gibi kanatlarda mükemmel alternatifler var süratli oyuncular.Pino'dan kat kat iyi ikisi de.

Özer ve Mehmet Topuz gibi alternatifler var.

Niang gibi Baros kadar kaliteli bir golcüleri var.Yedeği Türkiye'nin en iyi santraforu Semih Şentürk.

Kadroları çok iyi beyler.

:eek:

kewell i baroşu misimoviçi neill i cana yı ligdeki hiç bir yabancıya değişmem .benim şahsi fikrim bu.

[video=youtube;tZkAjFTt72Q]https://www.youtube.com/watch?v=tZkAjFTt72Q[/video]

[video=youtube;SKHBEk7EZmw]https://www.youtube.com/watch?v=SKHBEk7EZmw&feature=related[/video]

Yav hakkaten yerli kalitemiz çok düşük Bir Arda ile olacak işler değil bunlar Elalemde Emre Ernst var bizde Sarp üçüde CM oynuyor ( Sarp CM görünümlü DMC)

Millette Dos Santos Caner 36 lık ihtiyar delikanlı İ. Üzülmez var bizde genç bir çocuk daha takıma katkısı maalesef vasat Insua Adamlarda Dia Quaresma bizde Pino :( Tamam sustum

Ben Galatasaray'ın 9. hafta da Fenerbahçeyi yenebileceğine inanıyorum. Bu durum çokta gözümüzde büyüteceğimiz bir şey değil.

Milli maç arası bizim açımızdan faydalı olmuştur. Takımın toparlanmasına vesile olacaktır.

Başka bir başlıkta da daha önce söylediğim gibi Fenerbahçe'yi gözümüzde büyütmenin bir anlamı yok, öyle ahım şahım bir takım olmayacak karşımızda.

Tek devrelik bir takım ve ikinci yarılarda ortadan kayboluyorlar. Kaldı ki son iki hafta da oynadıkları iki rakipte derbi için kıstas olamaz.

Bir tarafta düşme potasının potasını eriten Kasımpaşa diğer yanda kadrosunun yarısı tribünde oturan Gençlerbirliği.

Paşa maçında çok pozisyon verdiler. Gençler maçında ise 10 kişilik Gençlere karşı öyle ahım şahım pozisyonları olmadı. Dikkat edilmesi gereken adam Niang. Zira adam golü kokluyor.

İstatistikler genelde bozulmak için oluşur. Kadıköy büyüsünün yada psikolojik baskısının da kırılacağı bir zaman vardır. Bu zaman niye 9. hafta olmasın.

Ben özellikle Arda'nın Kadıköy'de ki zincirin kırılmasında baş rol oynayacağını düşünüyorum.

Bekleyip göreceğiz.

Ne güzel açıklamışsın Ozan abi.

Kesinlikle katılıyorum sana.

ernst şu haliyle emreden iyi ligin en iyi sol beki asla santos değildir 1 maç var 5 maç yok dianın pinodan kat kat iyi olduğuna 2 maçta mı karar verdin?

Ernst ile Emre'yi kıyaslaman yanlış bir kere güzel kardeşim.Ernst daha defansif ağırlıklı bir adam.Emre bizim ortasahamızda olsaydı tamam sevmiyoruz nefret ediyoruz ama bu ligi domine ederdik.Dia'yı Fransa'da Nancy'yi izlerken keşfettim Ligue 1 maçlarını takip ediyordum gerçekten Fenerbahçe'nin Keita'sı olabilecek kalitede Keita kadar iyi değil belki ama Pino gibi bir oyuncuyla kıyaslamam Dia'yı.

Volkan---Türkiye'nin en iyi kalecisi

Gökhan---Türkiye'nin en iyi sağbeki

Lugano ve Yobo-Ülkelerinin milli takımının banko oyuncuları ve gerçekten Servet-Neill'e kıyasla çok daha iyi bir ikili Uche-Högh gibi olabilirler uyum sağlayabilirlerse.

Andre Santos--Cale ile birlikte ligin en iyi solbeki.

Emre--Türkiye'nin en iyi ortasaha merkez oyuncusu.

Alex--Guti'den sonra ligin en teknik oyuncusu istatistikler gösteriyor herşeyi.

Stoch ve Dia gibi kanatlarda mükemmel alternatifler var süratli oyuncular.Pino'dan kat kat iyi ikisi de.

Özer ve Mehmet Topuz gibi alternatifler var.

Niang gibi Baros kadar kaliteli bir golcüleri var.Yedeği Türkiye'nin en iyi santraforu Semih Şentürk.

Kadroları çok iyi beyler.

Türkiyenin öteki en iyi sağ beki bizde, milli takımın defansı bizde,Bosna'nın 10 numarası Wolfsburgu şampiyon yapan en büyük etkenlerden biri bizde,Brezilya milli takımı orta saha oyuncusu bizde,oyun zekası hırsı ile Stoch ve Dia'dan çok daha iyi olan Kewell bizde,Türkiyenin en değerli oyuncusu bizde...En zayıf halka orta sahanın göbeği...

Kadro olarak çok bi fark olduğunu düşünmüyorum,hatta fark olduğunu düşünmüyorum...Ama form durumu dersen o ayrı... 2 senedir hangi oyuncumuz formdaki ?

Ernst ile Emre'yi kıyaslaman yanlış bir kere güzel kardeşim.Ernst daha defansif ağırlıklı bir adam.Emre bizim ortasahamızda olsaydı tamam sevmiyoruz nefret ediyoruz ama bu ligi domine ederdik.Dia'yı Fransa'da Nancy'yi izlerken keşfettim Ligue 1 maçlarını takip ediyordum gerçekten Fenerbahçe'nin Keita'sı olabilecek kalitede Keita kadar iyi değil belki ama Pino gibi bir oyuncuyla kıyaslamam Dia'yı.

Fransa liginden izlediysen bir şey diyemem emre bizde olsa bencede ligi domine ederdik ama geçen sezon 1 gol 0 asist emrenin istatistikleri bence ernstin ofansa katkısı emreden iyi şu an için

Türkiyenin öteki en iyi sağ beki bizde, milli takımın defansı bizde,Bosna'nın 10 numarası Wolfsburgu şampiyon yapan en büyük etkenlerden biri bizde,Brezilya milli takımı orta saha oyuncusu bizde,oyun zekası hırsı ile Stoch ve Dia'dan çok daha iyi olan Kewell bizde,Türkiyenin en değerli oyuncusu bizde...En zayıf halka orta sahanın göbeği...

Kadro olarak çok bi fark olduğunu düşünmüyorum,hatta fark olduğunu düşünmüyorum...Ama form durumu dersen o ayrı... 2 senedir hangi oyuncumuz formdaki ?

Misimovic,Elano,Kewell gibi oyunculardan bahsetmişsin bu oyunculardaki formsuzluğu farkediyorsundur zaten.Kewell eski Kewell değil.Elano yedek çıkacak bana göre Rijkaard sildi artık onu.Misimovic şu ana kadar iyi değil umarım form tutar 9.haftaya kadar.Milli takım defansı derken kastettiğin adamlar Rijkaard'la sorun yaşayan Servet,ampute milli takım oyuncusu Gökhan Zan ve ruhsuz Hakan Balta.Sadece Arda konusunda birşey diyemem.

Fransa liginden izlediysen bir şey diyemem emre bizde olsa bencede ligi domine ederdik ama geçen sezon 1 gol 0 asist emrenin istatistikleri bence ernstin ofansa katkısı emreden iyi şu an için

Ernst ile Emre'yi kıyaslamak yanlış olur.Ernst bence Baroni,Selçuk,Cana,Sarp'la kıyaslanmalı ki hepsinden daha iyi bir adam.Zaten söyledim Fener'de banko olarak oynatacağım 3 adamdan biri Beşiktaş kadrosundan.

Derbi için şansımız az olabilir ama söyleyebileceğim bir şey varsa o da cesur olmamız gerektiğidir

Üst Alt