Dokuzuncu Hafta İçin Beklentileriniz Neler ? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dokuzuncu Hafta İçin Beklentileriniz Neler ?

Cevap: Dokuzuncu Hafta İçin Umudu Olan Var Mı ?

Misimovic,Elano,Kewell gibi oyunculardan bahsetmişsin bu oyunculardaki formsuzluğu farkediyorsundur zaten.Kewell eski Kewell değil.Elano yedek çıkacak bana göre Rijkaard sildi artık onu.Misimovic şu ana kadar iyi değil umarım form tutar 9.haftaya kadar.Milli takım defansı derken kastettiğin adamlar Rijkaard'la sorun yaşayan Servet,ampute milli takım oyuncusu Gökhan Zan ve ruhsuz Hakan Balta.Sadece Arda konusunda birşey diyemem.

Aynı şeyleri söylüyoruz,kalite bakımından eş değer bi takım ama isteksiz formsuz dünya kadar adam var elimizde, bunlara Cana, Pino'yu da ekleyebiliriz...Burada suçlu tek kişi bence...

Volkan Demirel----Ufuk Ceylan

Gökhan Gönül-----Sabri Sarıoğlu

Diego Lugano---Lucas Neill

Joseph Yobo----Servet Çetin

Andre Santos----Emiliano Insua

Selçuk Şahin yada Baroni--Loric Cana

Emre Belözoğlu------Ayhan Akman

Issiar Dia---Juan Pablo Pino

Alex De Souza-----Zjvezdan Misimovic

Mehmet Topuz-----Arda Turan

Mahamadou Niang-----Milan Baros (Aslında eşitler ama neyse)

Ezici bir Fenerbahçe üstünlüğü var kimse aksini savunamaz.

Geçen sezonlarda - son 2 sezondur falan- isim olarak bizim üstünlüğümüz vardı. Sonuç 4-1 falan oldu hep. O yüzden isimlere bakmayınız efenim. Ama bir noktada doğru düşünüyoruz, en azından oynadıkları top bizden çok daha iyi. Bu yüzden yeniliriz diyorum.

Takım yatmayı öğreniyor gibi. Bir umut beraberlik falan çıkar, o da zor gibi.

2 niangı barosa değişmem kim nede derse desin birde insua santostan iyi onun dışında harfiyen katılıyorum birde bu 11 farkının üstüne kulübede ciddi fark var maalesef :sad007:

Mert senin kötü dediğin Selçuk her maç gol atıyor bize.

Kalite önemli değil, önemli olan şans ve oynamak.

Geçen sezonlarda - son 2 sezondur falan- isim olarak bizim üstünlüğümüz vardı. Sonuç 4-1 falan oldu hep. O yüzden isimlere bakmayınız efenim. Ama bir noktada doğru düşünüyoruz, en azından oynadıkları top bizden çok daha iyi. Bu yüzden yeniliriz diyorum.

Takım yatmayı öğreniyor gibi. Bir umut beraberlik falan çıkar, o da zor gibi.

Ama şu var bu sefer o lanetli stadda bir de kadro kalitesi olarakta artık rakibinden zayıf bir takım olarak çıkacağız.Atmosfer,kadro,form durumu ve özellikle şans olarak herşey Fenerbahçe lehine.

2 niangı barosa değişmem kim nede derse desin birde insua santostan iyi onun dışında harfiyen katılıyorum birde bu 11 farkının üstüne kulübede ciddi fark var maalesef :sad007:

Niang'ı küçümseme bu kadar ama tabi Baros'ta ayrı bir adam.Insua ile Santos birbiri ile eşitte denilebilir aslında.Yedek klübesinde Stoch,Özer,Semih vs.alternatifleri var.

Mert senin kötü dediğin Selçuk her maç gol atıyor bize.

Kalite önemli değil, önemli olan şans ve oynamak.

Tabii ki futbol kağıt üzerinde oynanan bir oyun değildir.Bir Misimovic'in bonservisi Karabük'ü alır ama sonuç ortada ama o atmosferde son 2-3 yıldır övündüğümüz kadro avantajımız da olmayacak artık Alper.

Ben beraberlige razi olamam, büyüyü bozmak icin kazanmaktan baska care yok.

Arda'da artik Kadiköy de provokeleri takmayip, kendi oyununa baksin, cekismeli bir mac izleyelim.

Mert kadro avantajı hiçbirşey getirmiyor.

Takım olarak savaşırsak kazanacağımız düşüncesindeyim.

Neeskens sayesinde bu da olacak bence.

Abartmışsın Mert.Gökhan Sabri'den iyi değil.Lucas Lugano'dan daha iyi bir stoper.Garip gelebilir bu düşüncem ama senelerce Epl'de oynamış bir stoperi bir Güney Amerikalı stopere kesinlikle değişmem.Pozisyon bilgisi olarak ezer geçer Lugano'yu Neill.Adam serbest kaldı talibi bile çıkmadı.Çok abartıyoruz Lugano'yu.Andre Santos Insua karşılaştırmana da çok şaşırdım.Santos bu ligin en dandik beklerinden biri.Savunma yapmayan bek olmaz.Dia ve Pino'nun kalitesi de eşdeğer.Pek bir farkları yok.Normal bir Misimovic 34'lük Alex'ten kat kat daha iyidir.Sadece kendisini bulamadı adam.Kıçını çekemeyen Alex'i düşünün ve son Bayern maçında 2. yarı oyuna girip harika oynayan Misimovic'i düşünün,öyle karar verin en basitinden.Sende Kewell diye bir oyuncu var ayrıca onlarda Stoch varsa.Kısacası aksini savunuyorum.Zaten derbiyi kadrolar kazanmyor.Yaptıkları pisliklerle psikolojik olarak yeniyorlar bizi.

Ama şu var bu sefer o lanetli stadda bir de kadro kalitesi olarakta artık rakibinden zayıf bir takım olarak çıkacağız.Atmosfer,kadro,form durumu ve özellikle şans olarak herşey Fenerbahçe lehine.

Niang'ı küçümseme bu kadar ama tabi Baros'ta ayrı bir adam.Insua ile Santos birbiri ile eşitte denilebilir aslında.Yedek klübesinde Stoch,Özer,Semih vs.alternatifleri var.

Tabii ki futbol kağıt üzerinde oynanan bir oyun değildir.Bir Misimovic'in bonservisi Karabük'ü alır ama sonuç ortada ama o atmosferde son 2-3 yıldır övündüğümüz kadro avantajımız da olmayacak artık Alper.

1.Ben niangı hiç küçümsemiyorum ama baros çok başka bir oyuncu

2.santos aslında çok iyi bir bek ama jo gibi klasik brezilyalı burdan ingiltereye falan gitse coşar kesin

Mert kadro avantajı hiçbirşey getirmiyor.

Takım olarak savaşırsak kazanacağımız düşüncesindeyim.

Neeskens sayesinde bu da olacak bence.

Her sene aynı şeyleri söylüyoruz Alper'im.Savaşırsak,mücadele edersek ama olmuyor işte nasıl bir lanet varsa artık o stadda :)

Abartmışsın Mert.Gökhan Sabri'den iyi değil.Lucas Lugano'dan daha iyi bir stoper.Garip gelebilir bu düşüncem ama senelerce Epl'de oynamış bir stoper bir Güney Amerikalı stopere kesinlikle değişmem.Pozisyon bilgisi olarak ezer geçer Lugano'yu Neill.Adam serbest kaldı talibi bile çıkmadı.Çok abartıyoruz Lugano'yu.Andre Santos Insua karşılaştırmana da çok şaşırdım.Santos bu ligin en dandik beklerinden biri.Savunma yapmayan bek olmaz.Dia ve Pino'nun kalitesi de eşdeğer.Pek bir farkları yok.Normal bir Misimovic 34'lük Alex'ten kat kat daha iyidir.Sadece kendisini bulamadı adam.Kıçını çekemeyen Alex'i düşünün ve son Bayern maçında 2. yarı oyuna girip harika oynayan Misimovic'i düşünün,öyle karar verin en basitinden.Sende Kewell diye bir oyuncu var ayrıca onlarda Stoch varsa.Kısacası aksini savunuyorum.Zaten derbiyi kadrolçar kazanmyor.Yaptıkları pisliklerle psikolojik olarak yeniyorlar bizi.

Gökhan Avrupa'nın en iyi 10 sağbekinden birisi.Sabri'de kötü bir sağbek değil ama Gökhan'ın pozisyon bilgisi falan daha iyi ama tabii ki farklı düşüncede olabiliriz bu gayet doğal.Lugano özellikle son Dünya Kupası'nda kumaşını kalitesini gösterdi.Tabii ki aslında Neill'ın yanında Moore oynarken Lugano'nun Godin oynuyordu ama Lugano EPL'de de Tottenham ayarında bir takımda oynayabilecek kalitede.Insua ile Santos eşit gibiler aslında o biraz mübalağa olmuş olabilir kabul.Dia daha iyi bence.Türkiye Liginin kimyası Alex'e daha uygun.Misimovic tabii ki daha piyasası olan bir adam ama Alex'te çok farklı.Kewell Kadıköy'de çoğu yabancı oyuncu gibi etkisiz kalıyor.Zaten şans ve psikolojik baskılar,atmosfer vs.vs gibi faktörlerin yanında bu sene kadro olarakta iyi değiliz bana göre.

Takımı zaten sabote edenler var, bu sene şansımız yok. 4. mağlubiyete az kaldı.

kadrolar kazansaydı geçtiğimiz iki yılda da 4-5 atar gelirdik ama yedik geldik...o bataklıkta dünya üzerinde görülmemiş çirkeflikler ve oyunlar oynanıyo...hakemşn kafasına çakmak atıldı diye daha 2 hafta önce maç tatil edilen bu ülkede maç başlarken rakip oyunculara saldırmak yardımcı hakemin kafasını yarmak t.d ün alnını yarmak kaleciye ses bombası atmak 20 dk kulakları duymayarak oynamasını sağlamak derbi diye kadıköy cehennemi diye adlandırılıyo....üstüne gitmemiz gereken en önemli konu budur...her derbide daha 20. dk da emrenin de luganonun da atılması gerekirken 90 dk topsuz alanda adam dövüyolar....neyse bunlar zaten bilinen şeyler ama biz bi oyunun parçası olarak kullanılıyoruz...her sene ilk maçın kadıköye denk gelmesi yaklaşık aynı haftalara denk düşmesi bunlar küçük ayrıntılar değil bunlar psikolojik savaşın ürünleri...

face de bir arkadaş ibb maçını 3.1 alırız dedi tuttu. karabük maçını 2-1 kaybederiz dedi tuttu.ankaragücünü soracam ardınada fb maçını bakalım ne olacak..

Gönülü abartmasak, Sabriden biraz daha beyinli, adam kendini 2 sene önce baya asti, artik o seviyeyi bulamaz.

Valla geçen senelerdeki kadro dengesini filan bilmem ama bizim bu adamları yenmemiz için iyi bir kadromuzun olması lazım Tamam şansısız tamam bazı hakemler bu maçları katlettiler ama ben 7 kişi kalıp sadece 1-0 yenildiğimiz maçı izlemiş adamım. O zaman kadro hakkaten iyiydi ama Ali Aydını hesap etmemişti kimse. Şans mı o zaten yok bizde. Ama bu sene kötüyüz belki yeneriz mantığı hiç olmuyor. Futbolda 11 oyuncun iyiyse çıkar yenersin 4 oyuncun iyi 7 oyuncun berbat ise 10 sene seni evine döve döve gönderirler Orta sahanda agresif pas yapabilen defansta duvar hücumda bitirici olursan fener değil feriştahın oğlu olsa :) farketmez.

Üst Alt