Domenec Torrent ve Ekibinin Tazminatı Belli Oldu İddiası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Domenec Torrent ve Ekibinin Tazminatı Belli Oldu İddiası

1655832301093.png

Galatasaray'da Domenec Torrent dönemi 6 ay sürdü. 14 Ocak'ta göreve başlayan İspanyol çalıştırıcı ve ekibinin sözleşmesi bugün feshedildi.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, "Teknik Direktör Domènec Torrent Font ile yardımcıları Jordi Gris Vila, Jordi Guerrero Costa, Julián Jiménez Serrano ve Ricard Segarra Aragay’ın sözleşmeleri Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş. tarafından feshedilmiştir." ifadeleri yer aldı.

20 maçlık Galatasaray serüveninde 7 galibiyet alan Domenec Torrent'in tazminatı da belli oldu.

Galatasaray, Domenec Torrent ve ekibine 2 milyon 150 bin Euro tazminat ödeyecek. Tecrübeli teknik direktör ve ekibi tazminatta indirime gitmedi.

NTV Spor

Soru : bunu tek kalemde ödeyip konuyu mu kapattık yoksa sözleşmesindeki tarihlerde ödemek üzere 10 aya mı neyse artık bölündü ?

birde aslında çok takmıyordum ama içime kurt düşen kısım . 1.5 M EU 1 senelik maaşken 6 aylık 1.2 mi ne mi aldı - normalde 750 K falan olmalıyken ...aradakio oransız farkın kovalanması lazım bir kaç kişi tarafından.

Ulan burak elmas yatacak yeriniz yok lan sizin kim lan şu armut biz buna bu kadar tazminat ödüyoruz allah belanızı versin arkadaş

Allahın köylüsüne verilen paraya bak kafayı yememek elde değil

Kafa yordugun seye bak sonucta bu paranin tamamini odeyecegiz oyle yada boyle :)

orası öyle ama çocukken öksürük şurubunu ufak ufak içirirlerdi iğrenç tadı vardı - o yüzden tek seferde laps diye indirip biter giderdi.

anormal bir örnek ama anafikir anlaşılmıştır :D

Edit kısmını daha çok merak ediyorum - 6 aylık oransız bir maaş konusu var

herif nihayetinde 1.5 senede 2.7 alacam diye gelmiş mukavelesi de kovulsa da bunun yerine getirilceği şekilde yapılmış

yani kovulduğu taktirde parasının tamamını alacağını bilerek gelmiş. herife bu hususta laf etmeyi doğru bulmamaktayım. ama düdüğün biri olduğu da ortada.

orda hemfikiriz bende dediğine katılıyorum.

tek anlamadığım kısım 2022-23 için 1.5 2021-2022 nin ikinci yarısı için 1.2 çok enteresan bir oran. normalde 6 ay 750 k olmalı 1.5 baz alınınca misal. 1.2 - 750k - kabaca 450 k olayı nedir misal.

yani total 2.7 de mantık yarım sezon 900 k - sonraki sene 1.8 k yapılsa anlardım. Bu kısmı uyuz etmiyor değil.

Üst Alt