Dursun Özbek, Perşembe Günü 14:00'te beIN Sports'ta! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dursun Özbek, Perşembe Günü 14:00'te beIN Sports'ta!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dursun Özbek, beIN SPORTS'ta: "Soyunma odasına inmek benim tarzım değil. Kasımpaşa maçından sonra çok üzüldüm. Beklediğimiz bir oyun olmadı"
Özbek: "O üzüntüyle beraber, bu kulübün başkanı olarak, üzüntülerimi oyuncularla, teknik heyetle paylaşmak istedim."

Özbek: "İstenmeyen sonuçlar alındığında, bir yaptırım olması gerekiyor. Oyuncu kontratlarında bunlar yazıyor."

Özbek: "Sahaya çıkan futbolcu için maç başı para veriyorsak, yaptırımların uygulanması da doğal."

Özbek: "Ceza niye verilir? İnsanların hedefe giderken, ödül kadar cezanın da var olduğunu hissetmeleri gerekiyor."

puhahahaha

Özbek: "Sneijder, marka bir futbolcu. Bizimle 1 yıl daha kontratı var. Devam edecek misiniz, gidecek mi diyorlar. Böyle bir şey olur mu?"
Özbek: "Elbette ki yıldız futbolcularımızla devam etmek isteriz. Sneijder gayet de iyi oynuyor."

Özbek: "Bruma ile sözleşme yenilemek istiyoruz. 'Bruma Florya'nın tapusunu istedi' diye haberler çıkıyor. Florya'nın tapusunu ne yapacak?"
Özbek: "Kontrat uzatmak için görüşmeler devam ediyor. Bruma bizim için önemli bir oyuncu, dünya yıldızı adaylarından bir tanesi."

6-7 oyuncu transfer edecegiz <3
11e2f75c4e5eedd4bdbda4800c8fe91f.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt